کتاب آموزش جوراب بافی

این کتاب جلوی ضرر ۱۵ میلیون تومانی شما را خواهد گرفت.

وقتی جهت درست نیست، تندتر رفتن، ما را به مقصد نمیرساند.
گاهی باید ایستاد. اطراف را نگاه کرد. جهت ها را شناخت و دوباره شتافت. تاسیس کارخانه جوراب بافی شاید مقصد نهایی شما نباشد، اما مطمئن هستیم این کتاب قطب نمای راهتان خواهد بود سعی شده است هر آنچه برای شروع یک تولید موفق نیاز باشد بیان گردد.

 فروشندگان دستگاه جوراب بافی و تولید کننده‌های جوراب علاقه‌ای به گفتن بعضی از جزئیات ندارند چون هر لحظه ممکن است شما  با شنیدن حقایق و توضیحات بیشتر از خرید دستگاه پشیمان شوید و به سراغ فرد یا برند و یا شغل دیگری بروید. 

اگر قصد مشاوره دارید از افراد موفق مشاوره بگیرید. متاسفانه اکثر دوستان برای تحقیق سراغ تولیدکننده‌های شکست خورده می‌روند و چون او در این صنف به توفیقی نرسیده است شما را هم از کار دلسرد خواهد کرد. اگر با فرد شکست خورده ای صحبت کردید و از این صنعت اطلاعاتی کسب کردید حتما صحبت کوچکی هم با بزرگان این صنعت و جورابافان قدر داشته باشید و اما کله گنده های جوراب بافی هم اکثرا در شهرک‌های صنعتی حضور دارند و دسترسی به آنها سخت است.

گارانتی بازگشت وجه

این کتاب در نسخه الکترونیکی (PDF) منتشر شده است، نسخه چاپی ندارد  و براحتی می‌توانید آن را در تلفن همراه یا کامپیوتر مطالعه نمایید. هنگام خرید ایمیلتان را درج کنید، بلافاصله در کمتر از ۵ دقیقه بعد از پرداخت هزینه لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد. 

پس خرید و یا هنگام خرید هر مشکلی داشتید با شماره ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱ – آقای راهبی تماس بگیرید تمام و کمال راهنمایی انجام خواهد شد.

۱۰۰% گارانتی بازگشت وجه . این کتاب گارانتی بازگشت وجه دارد اگر بعد از مطالعه از محتویات کتاب لذت نبردید و از خریدتان راضی نبودید. کل هزینه ای که برای  خرید آن پرداخت کردید به شما عودت داده خواهد شد. معیار تشخیص هم فقط و فقط نظر شماست و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.
.
پولتان را دو برابر پس بگیرید . از تاریخ ۹۸.۱۲.۱۲  اگر کتاب را تهیه کردید و تا سه سال کارگاه جوراب بافی تان را راه اندازی کنید دو برابر هزینه این کتاب به شما به عنوان شیرینی نقدا پرداخت خواهد شد.
.
پشتیبانی ۱۰۰ درصدی . بعد از مطالعه  اگر احساس کردید موردی پاسخ داده نشده است و سوال خاصی مد نظرتان است  می‌توانید از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱ با نویسنده کتاب در ارتباط باشید. ۱۰۰% پاسخ خواهیم داد.
.

توضیح روش خرید این کتاب:

این کتاب در قالب PDF آماده شده است و در همه کامپیوترها و گوشی‌های موبایل قابل مطالعه است. برای خرید بر روی دکمه سبز زیر دوبار کلیک تا به صفحه پرداخت منتقل شوید. با درج ایمیل و شماره تماس‌تان پس از پرداخت وجه لینک دانلود کتاب بلافاصله توسط سیستم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


۱. کلیک بر روی دکمه سبز

۲. درج ایمیل + تلفن همراه + فامیل 

۳. پرداخت هزینه کتاب 

۴. دریافت و مطالعه کتاب 

قیمت : کمتر از مبلغ خرید دو عدد ساندویچ – فقط ۲۴ هزار تومان + گارانتی بازگشت وجه

بخش اول
۱. معرفی کامل انواع دستگاه جوراب بافی و مزیت و معایب هر کدام از آنها
۲. من که از جوراب بافی سر رشته ندارم ، چطوری کارگاه راه بندازم:
۳. چه مدل دستگاهی برای استارت کار بگیرم تا موفق شوم و به دردسر نیوفتم
۴. در اینترنت ۵-۶ تا فروشنده دستگاه داریم ، کدامشان مطمئن تر هستند ، هر کی داره یه قیمتی میگه !
۵. اول کار چقد سرمایه گذاری کنم؟
بخش دوم
۱. این بخش مخصوص دو دسته افراد است یک. اون افرادی که گیر مالی دارند ، یعنی سرمایشون به ۵ میلیون نمیرسه و یا تقریبا ۵ میلیونه و واقعا به پول حاصل از سود این کار نیاز دارند (یعنی سرپرست خانواده اند)
و دو. اون دسته از جوونا و عزیزاییه که سرمایه مناسبی برای شروع دارند.
به جای احداث کارگاه جوراب بافی بیایید این کارو انجام بدید ، سودش بیشتر از جوراب بافیه هم سرمایه کمتری لازم داره :
۲. حالا کجا بفروشم ؟
۳. با چه شرایطی بفروشم که موفق شم؟
بخش سوم
این بخش برای اون افرادیه که کارگاه جوراب بافی دارند و میخواهند در این عرصه زود پیشرفت کنند:
۱. چه مدل جوراب تولید کنم که راحت فروش داشته باشم؟
۲. این چند نکته رو حتما روی جورابتتون پیاده کنید ؟
۳. هردن بیر (هردمبیل – هردنبیل) جوراب تولید نکنید ، با برنامه پیش روید.

شاید جالب باشد بدانید از ۹۱۶ نسخه ای که تا الان از این کتاب در سایت فروخته شده فقط یک نفر  از امتیاز بازگشت وجه آن استفاده کرده است  موقعی که کتاب ۱۲ هزار تومان قیمت داشت یک نوجوان دوم دبیرستانی که از دوست‌اش پول قرض کرده و از سر کنجکاوی کتاب را خریده بود درخواست بازگشت وجه داد. و جلمه بسیار دلچسبی هم گفت، ” عمو هرموقع پولدار شدم اون ۱۲ هزار تومان رو بهتون پس می‌دهم ” .