دانشکده جوراب بافی

درآمد ۲۵ میلیونی با دستگاه اسکاج بافی خانگی + فیلم + قیمت

قیمت دستگاه اسکاج بافی خانگی به عنوان کار در منزل و بافت اسکاج

دوست من دستگاه اسکاج بافی واقعا قیمت خاصی ندارد و خیلی راحت می‌توانید تولید اسکاچ را شروع نمایید اما از شما خواهش می‌کنم قبل از کامل این مقاله برای خرید هیچ اقدامی نکن.

وارد کار اسکاچ بافی نشوید

صادقانه بگویم وارد این صنعت نشوید، نمی‌توانید محصولات خودتان را بفروشید. برای تایید حرفم فقط کافیست در سایت دیوار واژه تولید اسکاچ را سرچ کنید، چندین آگهی بابت فروش دستگاه دست دوم خواهید دید، شانسی با یکی از فروشنده تماس بگیرید و بپرسید دلیل فروش دستگاه‌اش چیست، حتما خواهد گفت در فروش به مشکل بر خوردم و فروشنده دستگاه با وعده خرید تضمینی آن را به ما فروخت و الان زیر حرف‌اش زده است. پس دوست من اگر ایده ای برای فروش و بازاریابی ندارید شروع نکنید اما اگر دقیقا می‌دانید چطور می‌خواهید محصولتان را بفروشید این کار را شروع کنید، سود خوبی دارد. کار در منزل بسته بندی اسکاچ .

قبل خرید دستگاه اسکاچ بافی حتما این ویدئو را ببنید  ( ۱۲ دقیقه )

در مقاله PDF که در زیر رایگان برای دانلود گداشته ایم، چند نکته بسیار مهم قبل از خرید دستگاه اسکاج بافی را گفته ایم حتما دانلود کنید و مطالعه نمایید.

دستگاه‌های اسکاچ بافی مدل‌های مختلفی دارد از جمله زربافت، زربافت حوله ای، زربافت شطرنجی، زربافت حصیری، کبریتی و سیم بافت.

البته اسکاج های زربافت را به صورت اسکاج گرد یا خورشیدی هم میدوزند که با یک چرخ اینکار انجام می‌شود. برای تکمیل اسکاج تولید شده نیاز به یک پرس حرارتی دارید. پرس حرارتی برای چسباندن لبه‌های اسکاج به کاربرد دارد.

تولید اسکاچ

سادگی در استفاده :

طرز استفاده از این دستگاه‌ها فوق العاده آسان است و تمام افراد با کمی دقت، توانایی کار کردن با این دستگاه ها را یاد می گیرند! تولید کنندگان این ماشین آلات برای پیچیده ترین نوع آن نیز آموزش دارند. پس نگران کار کردن با ماشین آلات تولید اسکاچ نباشید.

آموزش تولید اسکاچ

امکان تولید متنوع

تنوع محصولات تولیدی شما رابطه مستقیمی نوع دستگاه تان دارد. دستگاه اسکاج بافی شما می تواند در گوشه ی پارکینگ شما مستقر شود و یا گوشه ی حیاط، حتی با کمی ریسک و برنامه ریزی میشه یک کارگاه ۳۰ الی ۴۰ متری را برای چیدن چند دستگاه و تولید اسکاچ مهیا کرد. ریش و قیچی دست خودتان خواهد بود.

تولید اسکاچ

بعضی از سایت های فروش دستگاه، صحبت از سودهای تضمینی و آنچنانی می کنند، تا چه اندازه می توانیم به آن ها اعتماد کنیم؟

تا این اندازه که مطمئن شوید ماشین بافت اسکاج مورد نظر سالم است و با قیمت مناسب خریداری شده است.

من نمی دانم چه دردیه که در کشور ما مردم معتاد به تضمین شده اند. تو را به خدا جستجویی کنید و به ۴ تا سایت خارجی که در زمینه های اشتغال فعالیت می کنند، سر بزنید. برای ایده های معرفی شده کسی به شما تضمین نمیدهد. 

زیاد دنبال تضمین نباشید ، اکثر افرادی که مال شان را باخته اند به همین تضیمن ها اعتماد کرده اند.

تضمین شما ، فعالیت شماست نوع بازیابی شماست . در صورتی که بازار فروش خودتانه مهیا کنید و محصولات خودتانه با قیمت مناسب، عمده فروشی کنید، بدون شک قدم بعدی شما حرکت به سمت برند سازی برای خودتانه! 

شاید یک سوال اساسی ذهن شما را درگیر کرده باشد، چرا این عرصه کمتر شناخته شده است؟

خود شما تا قبل از امروز آیا اطلاع چندانی ازین قضیه داشتید؟ جوانان و خانواده های ایرانی، تا چه اندازه برای راه اندازی یک کسب و کار خلاقیت دارند؟ چشم همه دنبال درآمدهای چند میلیونی افتاده و تولیدی های خانگی، در دیده ی خیل عظیم فرهیختگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی ما اُفت کلاس محسوب میشه.

اسکاچ

لغت اسکاج درست است یا اسکاچ ؟ اسکاچ درست است و اکثرا به اشتباه اسکاج می گویند ، لغات اسکاچ از برند اسکاچ برایت Scotch-Brite که در سال ۱۹۵۰ معرفی شد گرفته شده است که یکی از زیرمجموعه های شرکت آمریکایی ۳M است.

شرکت اسکاچ برایت

برق مصرفی دستگاه تولید اسکاج چقدر است ؟

برق تکفاز خانگی - بطور متوسط ۱۰۰ هزار تومان در ماه.


میزان صدای دستگاه و آلودگی آن چقدر است؟ صدای زیادی ندارد و هیچ آلودگی هم ایجاد نمی کند در نتیجه در خانه براحی میتوانید تولید خود را شروع نمایید.

چند نفر نیروی کار نیاز دارد ؟ اگر بخواهید صنعتی و با راندمان بالا کار کنید به دو نفر نیروی کار نیاز است. یک نفر برای بافت و دیگری برای پرس و بسته بندی.

برای تولید اسکاچ به تخصص خاصی نیاز است ؟ خیر - اصلا

روزانه چه مقدار اسکاچ میتوان تولید کرد ؟ بستگی به کیفیت و نوع محصول شما دارد چیزی حدود ۸۰۰ الی ۱۸۰۰ عدد در یک شیفت ۸ ساعته.

چه مواد اولیه ای مورد نیاز است ؟ برای تولید اسکاچ نیاز به نخ، ابر، زری و سلیفون برای بسته بندی است.

هزینه اولیه تولید اسکاچ و میزان سود به چه صورت است ؟

تولید اسکاچ سود بالایی دارد به این صورت که هزینه هر اسکاچ برای تولید کننده تقریبا ۱۷۰ تا ۲۰۰ تومان می­شود که تولید کننده می­تواند به صورت عمده با توجه به منطقه جغرافیایی محل زندگی خود تقریبا ۳۵۰ تا ۴۵۰ تومان به فروش برساند. البته این مبالغ به صورت حداقل قیمت در بازار می باشد. در بسیاری از مناطق قیمت فروش به بیش از ۵۰۰-۶۰۰ تومان هم می­رسد. فروش سوپر مارکت ها به مصرف کننده نهایی باز هم بسته به منطقه جغرافیایی از ۱۰۰۰تا ۲۵۰۰ تومان بسته به نوع محصول و کیفیت آن متغیر است.

آیا برای تولید اسکاج نیاز به مجوز خاصی است؟ خیر -  اسکاچ بافی جزو مشاغل خانگی است و به مجوز نیاز ندارد.

آموزش تولید اسکاج

اسکاج گرد از آن اسکاچ های خوشنام و خوش آوازه است که توانسته سالیان سال اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند و همچنین جزو اسکاج های پر فروش و محبوب بین مردم شناخته می شود. جالب است بدانید به اسکاج گرد اسکاج خورشیدی هم میگویند و موقعی که در بسته بندی  قرار میگیرد شبیه خورشید یا آفتابگردان می شود. مسلما نام اسکاج خورشیدی صرفا بدلیل بسته بندی محصول نیست بلکه این نام نشان از درخشندگی اسکاج است. 

اسکاج بافی

این مقاله قسمت دوم دارد، و به یک کلاه برداری در انتهای مقاله دوم اشاره شده است، از دستش ندهید. تجربه خوبی است. (برای مطالعه قسمت دوم اینجا کلیک کنید)

تولید اسکاچ با دستگاه جوراب بافی

در گذشته دستگاه های اسکاچ بافی را از دستگاه جوراب بافی که خراب شده و بدرد تولید جوراب نمیخورد می ساختند. برای اینکار ابزارها و چرخ دنده های گیربکس دستگاه را باز و جدا میکردند یک زنبیل و یک جمع کن (کشش) زیر آن نصب می‌کنند تا اسکاچ بافت شده در زنبیل جمع آوری شود و هر نیم ساعت یکبار زنبیل را تخلیه میکردند .

مطالب مرتبط برای کارآفرینی

 1. بازیافت پلاستیک و بطری نوشابه
 2. تولید جوراب و کارگاه جوراب‌بافی
 3. تولید اسکاچ
 4. تولید لباس زیر و شورت
 5. تولید لیوان یکبارمصرف کاغذی
 6. تولید زغالی فشرده
 7. بسته بندی حبوبات - کاردر منزل
 8. تولید میوه خشک - چیپس میوه
 9. راه اندازی مغازه کفش فروشی
 10. راه اندازی مغازه شال و روسری فروشی
 11. تولید شال و کلاه زمستانی
 12. پرورش توت فرنگی
 13. تولید لیف حمام
 14. تولید تیشرت

 

113 دیدگاه در “درآمد ۲۵ میلیونی با دستگاه اسکاج بافی خانگی + فیلم + قیمت

 1. خالدی گفت:

  سوالم اینه چه تضمینی وجود داره که بدونیم فروشنده های دستگاه اسکاج بافی راست میگن

 2. سید مرتضی ناصری کرهرودی گفت:

  سلام من یک دستگاه اسکاج بافی برای پسرم خریدم که به سربازی رفت و تمایل به کار با این دستگاه را ندارد گذاشتم برای فروش اگر کسی خواست کارش را ببیند در اینستاگرام (askaggggg) و اینا تولید و فروش اسکاج از تولید به مصرف

  1. ناشناس گفت:

   سلام قیمت چند هست

  2. ناشناس گفت:

   سلام چند قیمت گذاشتید ؟

 3. کو ک گفت:

  خار و خفیف کنه خدا این فروشنده های بی انصاف اسکاج بافی رو ……… دروغ گو ها

 4. حسن ارشدریاحی گفت:

  سلام میخواهم با شما راجب کار کردن با این دستگاه چهار کاره و خرید و تأمین مواد اولیه و خرید محصول صحبت کنم
  ۰۹۳۸۳۶۰۶۳۳۳ ریاحی

 5. مرضیه مهدیزاده گفت:

  نظراتتونو خوندم کاملا دقیق و عالی نوشته بودید برادر بزرگوار
  از طرف تمام کسانی که بد صحبت کردند از شما عذرخواهی می کنم این ها عصبانی اند از دست روزگار
  زورشون به کس دیگه نرسیده

  1. مریم گفت:

   سلام من میخوام کار درخانه انجام بدم من از باخرز روستاها هستم لطف کنید راهنماییم کنید بهم پ بدین ۰۹۳۰۱۲۶۷۶۴۳

   1. بیخیال تولید اسکاچ شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *