کش مو بافی

شاید جالب باشد بدانید با دستگاه جوراب بافی علاوه بر تولید جوراب شما میتوانید ساق دست، لیف ، هدبند، کفش تولید کنید، اما صبر کنید، انتظار ندارید که بگویم کش مو را هم میتوانید تولید کنید. در کشوری که دکل نفتی را میشود گم کرد و یا یک شبه بنزین را سه برابر کرد چرا نشود کش به این کوچکی را تولید کرد.

دستگاهی که این محصول را می بافد سیستمی شبیه به دستگاه جوراب بافی دارد یعنی سیلندر و سوزن وجود دارد اما قطعات جانبی دیگیری بر روی دستگاه وصل نیست و فقط بافت استوانه ای می بافد که از قضا به آن  کش مو می گویند.

برای تولید کش مو از دستگاه کش مو بافی استفاده میشود که نوع ساده دستگاه جوراب بافی است  و بیشتر شبیه به دستگاه اسکاج- اسکاچ بافی است. 

.دستگاه تولید کش مو بافی

دستگاه کش مو بافی مانند دستگاه لیف باف دو مدل هستند

در نوشته های قبلی از لیف بافی هم نوشتیم و کامل توضیح داده ایم. کش مو هم مانند لیف بافی دستگاه های آن به دو نوع دسته بندی میشود.

یک. زنبیل دار

دو. بدون زنیل 

اگر دستگاه شما زنبیل دار باشد، اول صبح که آن را روشن کردید میتوانید هر سه چهار ساعت بیایید و کش موی بافه شده را نحویل بگیرید و یا بعبارتی زنبیل را خالی کنید و نیازی نیست حتما بالاسر دستگاه حضور داشته باشید. اما در دستگاه های بدون زنیل حتما باید پای دستگاه باشید تا  هر بیست دقیقه یک بار محصول بافته شده را قیچی کنید تا دستگاه بتواند به بافت خود ادامه دهد.
من جای شما بودم حتما زنبیل دار آن را تهیه میکردم.

ویژگی دستگاه
این دستگاه دارای سنسور میباشد و اگر نخ پاره شد ، بافت سوراخ شد و یا اینکه نخ تمام شد به صورت اتوماتیک دستگاه خاموش می شود.

صدای دستگاه کش مو بافی 
فوق العاده صدای کمی دارد و میتوان گفت صدایی ندارد.

فروش محصولات

هیچ ایده ای برای فروش محصولات نداریم :)))))   باید بفروشید :))))

در ویدئوی زیر میتوانید این دستگاه و محصول نهایی  را مشاهده کنید.

امروز ۱۷.۸.۹۸ است و قیمت این دستگاه دارای زنبیل ۶.۵ میلیون تومان و بدون زنبیل آن ۳ میلیون است ، سعی کنید نوع زنبیل دار آن را تهیه کنید که با خیال راحت بتوانید کار کنید اما در نظر داشته باشید که قبل از خرید دستگاه بازار فروش آن را هم داشته باشید. این دستگاه جنبه ندارد، فِرت و فِرت کش میبافد روزی حدود یک گونی محصول به شما تحویل میدهد. 

امیدوارم توضیحات کافی بوده باشد – دوران راهبی


۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.