اگر سرچ (جستجو) ساده‌ای در اینترنت داشته باشید متوجه خواهید شد همه  از  مزایای  احداث کارگاه جوراب بافی صحبت می‌کنند. از درآمد ۵۰ میلیونی تا  اقتصاد مقاومتی را در این صنعیت خواهید دید.

اما نکته‌ای هست که شاید دقت نکرده باشید، همه وب‌سایت‌هایی که در حیطه جوراب‌بافی فعالیت دارند فروشنده دستگاه هستند.  پس مطمئن باشید همه جزئیات  احداث کارگاه جوراب بافی را نخواهند گفت تا احیانا فروش دستگاشان به مشکل بر نخورد!

تولید جوراب سود خوبی دارد و می‌توان گفت تا  ۱۰۰ درصد حاشیه سود دارد و با سرمایه  اندکی می‌شود شروع کرد، اما این رشته ریز نکاتی دارد که باید رعایت شود ، و این ریز نکات همان معایب این صنعت است که به احتمال ۹۹%  هیچ کدام از فروشنده‌های دستگاه جوراب‌بافی به شما نخواهد گفت  تا خدای نکرده از خرید دستگاه  جوراب بافی منصرف نشوید. 

در نتیجه ما این خلع را دیدیم که هیچ فردی و یا هیچ شرکتی راهنمایی درستی در این زمینه ارائه نداده است و برآن شدیم سایت تهران گردباف را راه اندازی کنیم تا هم مبتدیان و افراد علاقمند را راهنمایی کرده باشیم و هم دایرکتوری از صنعت نساجی در این سایت ایجاد کنیم تا همه تولید کنند بتوانند از مطالب آن استفاده کنند. 

و برنامه داریم که بخش آموزش علاقمندان ، ارائه دستگاه‌های بافندگی ، تامین نخ  و هر چیزی که برای بهبود تولید جوراب نیاز باشد را در این سایت با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه دهیم.

سیاست کاری ما

 تهران گرباف استارت آپی است در حوزه صنعت جوراب بافی ، ما آمده‌ایم تا مشکلات این صنعت را حل کنیم و برای پیشرفت کاربرانمان، تمام خدمات ما تضمین ۱۰۰% بازگشت وجه دارد.