درباره ما

ما این سایت را راه اندازی کردیم تا شما مبتدی عزیز از این به بعد سرتان کلاه نرود و اگر قصد راه اندازی کارگاه را داشتید ، بهترین خرید را انجام دهید.

چون مبتدی ها هیچ آشنایی با بازار جوراب و جوراب بافی ندارند، و به عینه میدیدیم که فروشنده ی دستگاه های جوراب بافی چه کامپیوتری یا مکانیکی نهایت استفاده را از این عدم آگاهی مخاطبان می بردند و به قول معروف؛ مبتدی را به  نحوی نقره داغ میکردند.

یا دستگاه یک میلیونی را سه برابر قیمت میفروختند (!)
یا دستگاه کامپیوتری دست دوم را به عنوان دستگاه نو می‌فروختند (!)
دستگاه بی کیفیت را به مبتدی قالب می کردند (!)
مواد اولیه را خیلی گران تر قالب میکردند (!)

و هزار جور کلاه برداری دیگر…

فرد مبتدی هم بدلیل عدم آگاهی از قیمت ها و کیفیت ها در اکثر مواقع خرید نا موفق داشت و سرمایه‌ی اش را مفت، مفت از دست می‌داد و هیچ مرجعی هم نبود که این افراد را راهنمایی کند. تنها امید به تولید کننده ها بود که مبتدی از آنها راهنمایی بخواهد؛ متاسفانه بعضی از تولید کننده ها هم از همه بدتر در لباس دوست، فرد مبتدی را گمراه میکردند تا خدای ناکرده بازار خودشان خراب نشود.

 

تهران گردباف در حال حاضر در زمینه مشاوره برای راه اندازی کارگاه جوراب بافی و همچنین تعمیرات تخصصی دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری و مکانیکی فعالیت دارد و بزودی در بخش خرید و فروش ماشین آلات جوراب بافی و انواع نخ مصرفی در صنعت جوراب بافی حوزه فعالیت خود را گسترش خواهد داد.

مدیر سایت : دوران راهبی – کارشناس شیمی نساجی