دانشکده جوراب بافی

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری + قیمت

دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری

آشنایی کامل با دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری

با دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری هر نوع جورابی که در بازار ایران می‌بینید را می‌توانید تولید کنید.

با لپ تاپ و نرم افزار طراحی جوراب نقشه‌ای که می‌خواهید را طراحی می‌کنید و منتقل می‌کنید به دستگاه جوراب‌بافی و شروع می‌کنید به بافتن آن جوراب.

در کلاس آموزش جوراب‌بافی که در زیر عکس آن را می‌توانید مشاهده کنید طراحی جوراب‌ + کار کردن با دستگاه + تعمیرات را به شما آموزش می‌دهیم.

کلاس آموزش جوراب بافی

زمان بندی کلاس‌های جوراب‌بافی

۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ----- برگزار شد تمام شد
۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ---- برگزار شد تمام شد
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ -  برگزار شد تمام شد
۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ---- درحال ثبتنام ۳ نفر ظرفیت داریم
۲۵ تیر ۱۴۰۳ --- در حال ثبتنام ۴ نفر ظرفیت باقی مانده.

برای ثبتنام بر روی عکس بالا کلیک کنید تا به صفحه توضیحات هدایت شوید یا " اینجا " کلیک کنید.

اولین و مهم ترین کار قبل از شروع

قبل از خرید دستگاه، قبل از هر کاری حتما کتاب جوراب‌بافی که در سایت گذاشته ایم را کامل مطالعه کنید، همه فروشنده‌های معتبر دستگاه را معرفی کردیم، کفتیم چه چیزی بخرید و چه لوازمی را نخرید، مواد اولیه از کجا بخرید تا ارزان‌تر تمام شود. برای تهیه کتاب بر روی عکس زیر کلیک کنید.

کتاب جوراب‌بافی

وقتی دستگاه کامپیوتری می‌خرید سعی کنید جوراب با کیفیت و زیبا تولید کنید، در این حالت مطمئن باشید در فروش جوراب مشکلی نخواهید داشت هر کسی در این صنعت شکست خورده است جوراب زیبا و با کیفیت تولید نکرده است.

نمایندگی فروش دستگاه جوراب بافی در تهران - اصفهان - مشهد - شیراز - اهواز - تبریز

قطب دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری شهر تهران است و در دیگر شهرها نمایندگی وجود ندارد اگر هم بود بدانید واسطه هستند و از تهران خرید می‌کنند و در دیگر شهرها ‌می‌فروشند.

دستگاه کامپیوتری فول اتوماتیک

نمی‌دانم چرا بعضی‌ها به دستگاه کامپیوتری می‌گویند فول اتومات ، دوستان این دستگاه کامپیوتریه، و بوسیله کامپیوتر دستورها صادر می‌شود تا بافت جوراب کامل شود.

این دستگاه فوق العاده هنرمند است و هر جورابی را در بازار می‌بینید می‌توانید با آن تولید نمایید. اگر نخ خوب به دستگاه بدهید، جوراب درجه یک تحویل می‌گیرید و اگر نخ آشغال به آن تغذیه نمایید جوراب آشغال حراجی مانند این‌هایی که در مترو سه جفت ۱۰ هزار تومان می‌فروشند تولید خواهید کرد.

چرا باید آموزش ببینیم؟

کار کردن با دستگاه بسیار ساده است اما اینکه بتوانید با آن جوراب زیبا و با کیفیت تولید نیاز به آموزش دارد، اگر قصد تولید جوراب حراجی ارزان قیمت دارید هیچ نیازی به آموزش ندارید.

شما در کلاس آموزش جوراب‌بافی باید شرکت کنید تا اگر دستگاه‌تان خراب شد خودتان بدون هیچ هزینه‌ای آن را تعمیر کنید.

تصویر دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

 تولید جوراب بچگانه و نوزادی

جوراب بچگانه چون سایز کوچیکی دارد سرعت تولید بسیار بالایی دارد و مواد اولیه کمتری مصرف می‌شود و هم قیمت جوراب‌های مردانه فروخته می‌شود اگر علاقمند به تولید این نوع جوراب هستید بر روی بنر زیر کلیک کنید و مقاله آموزش تولید جوراب بچگانه را رایگان دانلود نمایید. 

جوراب بچگانه

فیلم دستگاه جوراب بافی کامپیوتری  - خانگی و صنعتی

سیلندر در دستگاه جوراب‌بافی چیست؟!

کار کردن با این نوع دستگاه فوق العاده ساده است و خانم‌های خانه دار هم می‌توانند با آن کار کنند. اگر فرد باهوش و فنی باشید سه روزه به اصول کار کردن با دستگاه مسلط خواهید شد و اگر آدم تنبلی باشید حداکثر یک هفته زمان خواهد برد در نتیجه در زمینه کار کردن با دستگاه استرسی نداشته باشید. البته نیاز به آموزش دارید تا صفرتا صد کار به شما آموزش داده شود و اینگونه نیست که بخواهید با آزمون و خطا کار کردن با دستگاه را یاد بگیرید.

دستگاه نخ را می‌گیرد و از آن طرف جوراب آماده تحویل می دهد و  کافیست جوراب تولید شده را سردوزی و اتو کنید و بعد از بسته بندی آن را بفروشید. ( به همین سادیگی - به همین خوشمزگی).

دستگاه‌های کامپیوتری حاضر  در ایران ساخت سه کشور ایتالیا، کره و چین هستند و بهترین نوع آن ایتالیایی می‌باشد. متاسفانه بدلیل افزایش قیمت دلار استفاده از دستگاه‌های جوراب‌بافی کامپیوتری ساخت کشور ایتالیا و کره دیگر توجیه اقتصادی ندارد. دستگاه ایتالیایی حدود یک میلیارد و ششصد میلیون تومان و دستگاه کره‌ای حدودا ۴۵۰ میلیون تومان قیمت دارند و در ایران هیچگونه خدماتی ندارند.
تمام کارخانه‌ها و تولید کننده‌های جوراب در ایران از دستگاه چینی استفاده می‌کنند.

دستگاه جوراب بافی

 چه جوراب‌هایی می‌توانیم تولید کنیم؟

با دستگاه‌های کامپیوتری هر جورابی در بازار می‌بینید می‌توانید تولید نمایید حتی عکس خودتان را هم می‌توانید روی جوراب بافت کنید. جوراب‌های زیر با دستگاه کامپیوتری تولید شده‌اند.

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

چه جوراب‌هایی نمی‌توانیم تولید کنیم؟ (دقت کنید گفتیم نمی‌توانیم!) 

شما با ماشین جوراب بافی کامپیوتری نمی‌توانید دو نوع جوراب زیر را تولید کنید.

 1. جوراب زنانه شیشه‌ای پارازین نمی‌توانید تولید کنید.
 2. جوراب طرح برجسته دو سیلندر نمی‌توانید تولید کنید.

آموزش جوراب بافی

 قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری خانگی و صنعتی

دستگاه صنعتی با خانگی هیچ تقاوتی بایکدیگر ندارند و بیخودی دنبال دستگاه خانگی نباشید. دستگاه های موجود در ایران همگی چینی هستند. و همانطور که اطلاع دارید چین محصول آشغال و درجه یک دارد ، برای اطلاع از قیمت روز دستگاه جوراب بافی کامپیوتری کتاب جوراب بافی که رد سایت قرار داده‌ایم رامطالعه نمایید.

قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری دست دوم

دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری  دست دوم مانند اتومبیل است، فرض کنید شما می‌خواهید یک پراید بخرید، صفر آن ساخت سال ۱۴۰۲ ، ۳۵۰ میلیون قیمت دارد، سال ۹۷ آن ۲۰۰ میلیون، سال ۸۶ آن ۱۴۵ میلیون و سال ۸۴ تصادفی آن حدود ۱۲۰ میلیون تومان است. در نتیجه دستگاه جوراب‌بافی دست دوم هم به تمیزی دستگاه، سال ساخت آن برند دستگاه ربط دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت دقیق دستگاه‌های دست دوم کتاب جوراب بافی را مطالعه نمایید.

قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری تک فاز

همه ماشین‌های جوراب بافی کامپیوتری سه فاز هستند و با هزینه  تقریبا ۷۰۰ هزار تومانی آن را می‌توان تک فاز کنید و هیچ مشکلی هم برای دستگاه شما پیش نخواهد آمد. احتمالا خواهید گفت کارخانه سازنده مرض داشته که سه فاز ساخته؟ همانطور که اطلاع دارید جوراب بافی یک کار صنعتی است و در کشور های خارجی در کارخانه‌ها، جوراب تولید می‌کنند و مثل ایران نیست که در خانه جوراب تولید نمایند، برق کارخانجات سه فاز هستند. با تک فاز کردن دستگاه کمی خورده فن مکش آن ضعیف می‌شود ولی بر روی کیفیت جوراب بافته شده و طول عمر دستگاه تاثیری ندارد. اگر شما هم میخواید دستگاه تان را تک فاز کنیدتا بتوانید در خانه تولید خود را شروع کنید با ما تماس بگیرید. 

 قیمت دستگاه جوراب بافی ایتالیایی - لوناتی

در ابتدای کار که دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری وارد ایران شد همگی ساخت کشور ایتالیا بودند.  بعد با رکودی که گریبان کشور را گرفت تولید کننده‌ها مجبور به استفاده از دستگاه های کره ای شدند و پس از آن با رکود دوباره در کشور  دستگاه های چینی جایگزین ایتالیایی شدند.  در نظر داشته باشید که چین هم دستگاه خوب و بد ، درجه یک و دو دارد. دستگاه جوراب بافی ایتالیایی خدود ۳ میلیارد و ششصد میلیون تومان قیمت دارد و ساخت کارخانه لوناتی ایتالیا هستند.

در نظر داشته باشید دستگاه‌های ایتالیایی و کره‌ای در ایران هیچ‌گونه خدماتی از لحاظ تعمیرات و قطعات ندارند. 

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

۸- از لحاظ بافت دستگاه های کامپیوتری چه مزیتی نسبت به دستگاه جوراب بافی مکانیکی دارد؟

دستگاه کامپیوتری در بافت طرح و مدل محدودیت ندارد هم تولیدش بالاتره هم راحت تره و هم جورابو خودش پسدوز میکنه و نخهای اضافه رو خودش اره میکنه سود شما بستگی به میزان سرمایتان دارد و البته جنسی که قراره تولید کنید . جوراب دستگاه کامپیوتری حداقل ۵۰ هزار تومان در هر جین گرانتر از جوراب بافته شده با دستگاه مکانیکی است و البته کارکردن با دستگاه جوراب بافی کامپیوتری به نسبت دستگاه های مکانیکی فوق العاده ساده تر است.

جزئیات بیشتر از ماشین های کامپیوتری

با دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری قادر هستید با زدن یک دکمه هر مدل جورابی را برای مثال از ساق بلند ورزشی (فوتبال) گرفته تا ساق کوتاه ، مچی در طرح های دخترانه ، بچگانه ، مردانه ، نوزادی در انواع رنگ تولید نمایید.

همچنین با زدن یک دکمه می توانید طرح و مدل جوراب‌تان را تغییر دهید مثلا در یک روز ۱۰ جین جوراب مردانه با طرح لوزی و ۱۱ جین جوراب ساق کوتاه با طرح گل گلی تولید نمایید و رنگ این جوراب ها کاملا وابسته به رنگ نخی است که استفاده می‌کنید و اصلا به برند دستگاه ربطی ندارد. این نکته را هم در نظر بگیرید که داشتن یک دستگاه بدلیل حجم پایین تولید توجیح اقتصادی ندارد و مجبور خواهید بود سود تولید را به عنوان هزینه های جاری خرج کنید . میزان ساعت کارکرد دستگاه هیچ تاثیری در خرابی دستگاه یا نامیزان شدنش ندارد و کسب تجربه با کارکردن در یک تولیدی بدست می آید. .

گارانتی دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری

اگر دستگاه شما برند معتبر ZB باشد دو سال گارانتی دارد و دیگر برندها یک سال گارانتی را انجام می‌دهند.

نکته بسیار مهم قبل از خرید 

هنگام خرید حتما دقت کنید که دستگاه شما از لحاظ توپ نقشه ها و بردها ضعیف نباشد و بعد دو سه سال هزینه تعمیر و نگهداری آن بالا نرود. همچنین دستگاهی بخرید که اگر احیانا چند ماه بعد قصد فروشش را داشتید افت قیمت شدیدی پیدا نکند. دلیل افت قیمت هم کاملا به برد و ابزار های دستگاه جوراب بافی بستگی دارد و بعضی از این ابزار ها بعد از حدود یک سال ایراد پیدا می‌کنند. در نتیجه دوست من سعی کن دنبال ماشین ارزون قیمت نری.

سود تولید جوراب

سرعت تولید دستگاه کامپیوتری هر ۲۴ ساعت ۲۴۰ جفت جوراب است و هر جفت جوراب ۳ هزار تومان تا ۶ هزار تومان سود خالص دارد.

اگر آدم تنبل و بدرد نخوری باشید ۳ هزار تومان سود می‌کنید اگر آدم با پشتکار و توانایی باشید سودخالص‌تان را تا جفتی۱۰ هزار تومان هم می‌توانید افزایش دهید.

 آموزش طراحی جوراب

شاید برای شما هم سوال باشد که چطور طرح را به دستگاه می‌دهند. هنگام خرید دستگاه گاها شرکت فروشنده در داخل یک فلش (مموری) چند طرح جوراب را به رایگان به عنوان اشانتیون به شما می‌دهد با تنظیماتی که بر روی دستگاه وجود دارد شما فلش را وارد سوکت دستگاه جوراب بافی می کنید و به سادگی پکامپیوتر ماشین طرح ها را از داخل فلش به حافظه دستگاه کپی می‌کند. و شما از LCD طرح مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید و شروع به تولید جوراب می نمایید.

در بازار افرادی وجود دارند که تخصصی در طراحی جوراب فعالیت دارند. اگر طرح خاصی مد نظر شما باشد به این افراد مراجعه می‌کنید و با پرداخت هزینه تقریبا ۵۰ هزار تومانی یک طرح را از طراح می‌خرید. طراح در آرشیو خود چند صد طرح را دارد و اگر طرح شما خاص و یا ابداعی بود با پرداخت همان ۵۰هزار تومان طراح طرح را برایتان طراحی می‌کند.

مزیت کامپیوتری

۱- خدمات پس از فروش در حد مطلوب

۲- توانایی تولید انواع جوراب در انواع مدل

۳- ضایعات بسیار پایین آن

۴-  وجود قطعات یدکی فراوان در بازار ایران

۵- سرعت تولید نسبتا بالا نسبت به دستگاه های مکانیکی

۶- حاشیه سود بالای محصولات تولید شده

۷- دستگاه کاملا اصولی ساخته شده است و به راحتی قابل تعمیر می‌باشد.

دستگاه های جانبی مورد نیاز برای یک گارگاه تولید جوراب

در تولیدی جوراب در کنار دستگاه جوراب بافی به دستگاه سردوز ، اتو ، پمپ باد و دستگاه مارکدوز نیاز دارید که در زیر می‌توانید تصویر آن را مشاهده نمایید.

لوازم جوراب بافی

وظیفه سردوز : قسمت پنجه جوراب را می‌دوزد.

وظیفه اتو : پس از اینکه جوراب بافته شد و سردوزی آن انجام شد نوبت به اتو و بسته بندی می رسد. به وسیله حرارت جوراب را صاف می‌کند و حالت می‌دهد.

وظیفه پمپ باد: ابزارهای دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری با باد عقب و جلو می‌شود در نتیجه شما نیاز به باد دارید.

سرعت تولید دستگاه کامپیوتری

سرعت میانگین تمام دستگاه‌های جوراب‌بافی کامپیوتری چینی هر ۲۴ ساعت ۲۴۰ جفت است.

اگر شما جوراب مردانه ساق بلند تولید کنید چند جفت سرعت کمتر می‌شود و اگر فقط جوراب ساق کوتاه تولید کنید سرعت افزایش خواهد یافت اما شما در حساب کتاب حتما ۲۴۰ جفت در نظر بگیرید تا دچار اشتباه در محاسبات نشوید.

کتاب آموزش راه اندازی کارگاه جوراب بافی

مطالبی که در بالا خواندید تنها‌ گوشه‌ای اس کتاب " راه اندازی کارگاه جوراب بافی " بود، اگر میخوای تولید جوراب رو شروع کنی این کتاب خیلی میتونه کمکت کنه و جلوی ضرر چند ده میلیونی شما رو بگیره. برای تهیه کتاب بر روی عکس زیر کلیک کنید

اگه نیاز به جزئیات بیشتری از این کتاب داری روی دکمه زیر کلیک کن

مطلبی که در بالا مطالعه کردید قسمت کوچکی از کتاب آموزش راه اندازی کارگاه جوراب‌بافی بود که در ۱۳۰ صفحه نگارش شده، صفر تاصد راه اندازی کارگاه حوراب بافی در این کتاب گفته شده است. بعضی از مطالب این کتاب بگونه‌ای است که بعد از مطالعه با خودتان خواهید گفت: عه به اینجاش فکر نکرده بودم.

قیمت این کتاب با ارزش ۹۹ هزار تومان است و به هر دلیل اگر از محتوای آن راضی نبودید در کمتر از ۲۴ ساعت تمام هزینه شما پس داده خواهد شد و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.

تا الان حدود ۱۷۵۰ نفر این کتاب را تهیه کردند که فقط یک نفر درخواست عودت وجه داده است.

 

971 دیدگاه در “دستگاه جوراب بافی کامپیوتری + قیمت

 1. F گفت:

  سلام من تهش نفهمیدم قیمتش چنده

 2. Smaiel akbari گفت:

  سلام من میخواهم دست گاه جوراب بافی بگیرم.میشه آدرس بدهید

 3. محسن امیری گفت:

  سلام .برای تولید جوراب نخ براحتی میشه تهیه کرد یا نه .وبرای فروش چطور .به کی بفروشیم .

 4. هجرت گفت:

  سلام اغا مهندس متونیم از ایران تو افغانستان وارید کنم

 5. علی گفت:

  سلام خسته نباشید .
  شما دستگاه تو انبار موجود دارید یا باید سفارش بدیم ؟
  اگه سفارش بدیم چند روزه به دستمون میرسه ؟

 6. محمد گفت:

  باسلام خسته نباشید
  وام هم برای خرید دستگاه میدهند ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *