شرکت نخ کش حریر مشهد

شرکت نخ کش حریر در سال ۱۳۹۱ با هدف تولید انواع نخ اسپاندکس و فیلامنت پلی استر با کیفیت بالا و تامین تقاضای داخلی  و همچنین ایجاد تحول در صنعت نساجی و دستیابی به بازارهای بین المللی شروع به کار کرد.

مدیران شرکت که از مهندسین با تجربه ۲۵ ساله و دکترای نساجی با سابقه مدیریت در برترین کارخان‌های نساجی می باشند با بروزآوری تکنولوژی ، مرغوبترین مواد اولیه و رعایت کلیه استانداردهای کیفی و بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا محصولات خود را روانه بازار می‌سازند.

تولید کش ماسک پزشکی 

این شرکت طی یک اقدام پسندیده در بحران گرونا به کمک تولید کنندگان ماسک شتافت و اقدام به تولید کش ماسک پزشکی نمود که در ویدئو زیر مستندات آن را می توانید ببینید.

نخ کش ماسک

محصولات شرکت

شرکت نخ حریر مشهد دو محصول ویژه دارد :

یک. نخ های پلی استر نقشه جوراب که معروف است به نخ بغل پاکتی ( نخ پفکی نقشه جوراب) و نمره آن ۲/۱۰۰ می‌باشد  و در طیف‌های رنگی گسترده تولید می گردند.

دو. نخ‌های ترکیبی پلی‌استر- اسپاندکس:  نخ‌های ترکیبی پلی‌استر-اسپاندکس در کارخانه نخ کش‌حریرمشهد در هفت رنگ تولید می‌شود این رنگ‌بندی شامل: مشکی، ابری،  سفیدشده، قهوه‌ای،سرمه‌ای، طوسی و دودی می‌باشد. کاربرد این نوع نخ‌ها بیشتر در صنعت جوراب‌بافی و به عنوان نخ زیر  می‌باشد.

آدرس

مشهد،بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ۳۸، تقویه ۷،پلاک ۱۰، سوله سوم

شماره تماس:

تماس

nakhkeshharir@gmail.com
۰۹۱۵۱۱۵۷۰۱۵