معضلی بسم تولید جوراب حراجی

معضلی بسم ” تولید جوراب های حراجی “

اصلا جوراب حراجی چیه که قیمتش ارزونه . یه سری از تولید کننده های جوراب که سرمایه درست و حسابی ندارند اقدام به بافت جوراب با کیفیت نامطلوب میکنند برای مثال به جای اینکه جوراب مردونه را با سیلندر ۱۶۸ ببافند با سیلندرهای ۱۵۶ و ۱۴۴ وحتی با سیلندر ۱۳۲ میبافند تا وزن جوراب سبک دربیاد و مصرف نخ کمتر بشه متاسفانه این افراد اکثرا هم بابت تولید جوراب هزینه کارگر پرداخت نمیکنند و از زن و بچه بیگاری میکشند تا هزینه تولید پایین بیاد این افراد در واقع اولا حمالی میکنند به بنکدار درثانی خیانت میکنند به صنف تولید جوراب . وقتی ‌کسی به حدی شعور نداشته باشه که بابت کارکرد زن و بچش یا خودش که عمرشو تلف میکنه باید هزینه حساب کنه محصولش میشه جوراب حراجی و متاسفانه این افراد بیشتر از سه چهار سال نمیتونند کار کنند چون اصلا جنس تولیدیشون سودی نمیکنه که بخوان پیشرفت هم کنند فقط چون دستمزد بابت کار کرد زن و بچه پرداخت نمیکنند و هزینه حساب نمیکنند فقط پول کارگری براشون درمیاد .  اخرشم همه جا میشینه میگه جوراب بافی سود نداره!!!

جوری مبارزه نکنید که خودتان حذف شوید

ساده ترین کاری که ما برای حل مشکلات تولید و اقتصادیمان میکنیم “نالیدن” است. بلدیم خوب ناله کنیم ، از قیمت نخ بنالیم از بازار خراب جوراب مملکت ، از قیمت بالای دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری هم همینطور.  چرا؟   چون اینکار نه هزینه ای برای ما ندارد و نه به سواد چندانی نیاز دارد. و میتوانیم با کمترین هزینه و زحمت بهترین ناله ها و شکایت ها را ارائه بدهیم.

جوراب بافی

نمیدونم چه حکمتیه تولید کننده ها فکر میکنن یا باید جنس خوب تولید کنند یا آشغال، و همین تولید کنننده ای که داره جنس خوب میزنه همش غر میزنه که آی ، فلان تولید کننده ها دارن آشغال تولید میکنند و گند زدن به بازار، نه سود میکنند نه مشکلی حل میکنند فقط دارن جنس حراجی با قیمت پایین تولید میکنند و کارشون شده بازار خراب کنی.
دوست من بازار حتما کشش داره که اون بنده خدا داره جوراب حراجی با قیمت پایین تولید میکنه جای اینکه اینقدر غر بزنی بخشی از سرمایته تو انتقال بده به بحث تولید جوراب حراجی تا هم اینور بازار یعنی فروش جوراب حراجی رو داشته باشید هم اون ورو یعنی جنس با کیفیت بفروشی . مطمئنا خریدار هم میره سراغ کسی که جنسش جور تره ، هم فروشت میره بالا هم دیگه جوراب های حراجی برای شما تهدیدی محسوب نمیشه (درباره آپ سلینگ و کراس سلینگ بیشتر مطالعه کنید) . درست عین کاری که انگلیس بر سر ایران آورد. هم کاباره و می خونه میساخت هم مسجد و دارالعلم علم میکرد. ایرانی هم بدون شک میرفت تو یکی از اینا ، یا میرفت مست میکرد یا میرفت مسجد، و هر کدومو انتخاب میکرد بدون استثنا بازیچه انگلیس بود و توسط این کشور تحت بمباران تبلیغاتی قرار میگرفت.
راه اندازی کارگاه حراجی هم هیچ هزینه ای نداره 8 تا دستگاه میگیری دونه ای 600 تومن با یه پس دوز ، سردوز و اتوشو هم که خودت قبلا داشتی ، با کمتر از 10 میلیون میتونی وارد شی. یه بد بختی رو هم آموزشی میدی میزاری پای دستگاه.

کتاب آموزش راه اندازی کارگاه جوراب بافی

کتاب آموزش جوراب بافی

برای تهیه کتاب بر روی تصویر بالا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *