چهار ایده برای افزایش درآمد تولید کنندگان و بازاریابان جوراب

چهار ایده برای چهار برابر کردن درآمد توسط تولید کننده های جوراب
شما که کلی هزینه کردید تا تولیدی راه بندازید پس بیایید تک بعدی فکر نکنیم و همراه با تولید این چهار مورد پایین را مد نظر داشته باشیم تا از پتانسیل های این صنعت بهترین بهره را ببریم

جوراب بافی

گام اول:
به هیچ وجه تک محصول کار نکنید، علاوه بر بازاریابی و فروش محصولات تولیدی خودتان ، با دیگر تولیدی های جوراب (مخصوصا تهران) همکاری کنید تا نمونه کار های شما کامل باشد. فرضا شما جوراب مردانه با دستگاه مکانیکی تولید می کنید در کنار محصولاتتان از دیگر تولیدی ها جوراب زنانه، بچگانه ، مردانه کامپیوتری و… تهیه کنید تا با قوت و شور بیشتری به بازاریابی بپردازید و مشتری بهانه ای برای خرید نکردن نداشته باشد و یا اینکه این بهانه ها را به حداقل برسانید.

جوراب بافی

گام دوم:
اگر تک فروشی می کنید و یا در کار پخش و بازاریابی هستید حتما در کنار جوراب ، زیرپوش (شورت)، زیر پیراهنی و… ارائه دهید. مشتری هایی که جوراب نیاز دارند 90 درصد به شورت و زیرپوش هم نیاز خواهند داشت. و هر کسی از شما جوراب بخرد ، اگر به شورت و زیرپوش نیاز داشت یکی از گزینه های خریدش شما خواهید بود.
در ضمن در فصل زمستان کلاه ، دستکش ، هدبند و … را فراموش نکنید. واقعا بازار خوبی دارد.

گام سوم:
در شهر و منطقه خودتان به یک متخصص دستگاه های جوراب بافی تبدیل شوید. شما که کلی هزینه می کنید تا دستگاه جوراب بافی بخرید پس تعمیرات این دستگاه ها را یاد بگیرید. در حال حاضر یکی از مشکلات صنعت جوراب بافی در ایران عدم دسترسی سریع به تعمیر کار و تنظیم کار در استان های حاشیه ای و غیر صنعتی است. فرضا ما در بندر عباس تولید کننده داریم ولی تنظیم کننده نداریم و تولید کننده ها مجبورند تنظیم کار را بصورت پروازی از تهران ، شیراز و… دعوت کنند تا دستگاه شان را تنظیم نماید. پس کافی ست به این حرفه مسلط شوید و کمی از اینترنت سر در بیاورید و خودتان را در دنیای وب به عنوان تنظیم کار دستگاه های مکانیکی و کامپیوتری معرفی کنید. مطمئن باشید سر و کله مشتریان بزودی زود پیدا خواهند شد.

گام چهارم:
به خرید و فروش ماشین جوراب بافی بپردازید ، این کار سود خوبی دارد و همچنین می تواند شما را به یک مرجع جوراب بافی تبدیل کند. تنها راز موفقیت در اینکار داشتن صداقت و نفروختن آشغال است. کافیست مردم شما را در بین گرگ های بازار ، به عنوان فرد با ایمان و صادق بشناسند ، مطمئن باشید همین افراد تبلیغ شما را خواهند.

 

آموزش راه اندازی کارگاه جوراب بافی

کتاب آموزش جوراب بافی

برای تهیه کتاب بر روی تصویر بالا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *