کلاهبرداری کارخانه های بزرگ جوراب بافی  با جوراب نانو در ایران

جوراب نانو یکی از محصولات جدید در صنعت پاپوش ایران است در این نوشته قرار است اتفاق و تجربه ای که در این زمینه توسط یکی از معروف ترین تولید کننده های جوراب مردانه نانو برایم پیش آمد رو بنویسم.

رشته دانشگاهی ام  نساجی گرایش شیمی است و با چم و خم صنعت نساجی علی الخصوص چیزی که با شیمی ارتباط دارد آشنایی کافی دارم در زمینه تولید جوراب نانو تحقیق میکردم که با پدیده بسیار جالبی مواجه شدم.

چند وقت پیش چند جین جوراب نانو از برند xxx خریدم تا تحقیقات بیشتری در زمینه جوراب نانو انجام دهم تا بواسطه آن کتاب آموزش تولید جوراب نانو را کامل کنم. در کمال نا باوری نتیجه یکی از تست آنتی باکتریال جوراب های مورد نظرمون منفی در آمده بود بعبارتی کارخانه تولید کننده یک جین جوراب معمولی را در بسته بندی نانو به ما فروخته بود و هزینه جوراب آنتی باکتریال را از ما گرفته بود.

چگونه متوجه شویم جوراب نانو واقعی خریده ایم؟

نکته اول. سعتی کنید از برند های معروف خرید کنید و کمتر سراغ غریبه ها برید.

نکته دوم. جورابی که خریده ای را به آزمایشگاه ها دهید تا از آن تست آنتی باکتریال بگیرند با این روش خیلی راحت میتوانید تشخیص دهید جوراب مورد نظر واقعا نانو بوده و اگر نانو بوده به چه مقدار خاصیت آنتی باکتریالی دارد.  در ادامه نوشته شماره تماس آزمایشگاهی که من با آنها کار میکنم را گذاشته ام.

بی تفاوتی کارخانه کلاهبردار

بعد از اینکه نتیجه آزمایش آمد با کارخانه معروف جوراب ار طریق تلگرام با مدیر فروش آن صحبت کردم و گفتم از شما جوراب نانو خریده ام ولی متاسفانه یک جین از جوراب ها اصلا نانو نبوده و گویا اشتباهی در خط تولید شما رخ داده است. تولیدی مورد نظر کاملا منکر قضیه شد آی ما تاییدیه نانو داریم ما کارمون درست نظارت کافی داریم.

نتیجه آزمایشات و برگه آزمایش به همراه نمونه جوراب را به آنها نشان دادم  و گفتم جوراب مورد نظر اصلا نانو نبوده و از من پول جوراب نانو را گرفته اید. در کمال نا باوری دیدم که مدیر فروش تمام چت های بنده را حذف کرد.

توصیه من به شما

اگر بدنبال کار خاص هستید و نانو بودن جوراب برایتان خیلی مهم است حتما ۵۰۰ هزار تومان هزینه کنید و از جوراب تست آنتی باکتریال بگیرید جواب آزمایش در کمتر از دو روز به شما ارائه خواهد شد و میزان خاصیت نانویی هم کاملا به شما گزارش داده خواهد شد.

آزمایشگاه چطور تشخیص میدهد که جوراب نانو است

برای تولید جوراب های نانو از نانوذرات نقره استفاده میکنند که میتواند باکتری هایی که در عرق بدن ما وجود دارد  و بوی بد تولید کنند را از بین ببرد.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.