دانشکده تولید تیشرت

آموزش راه اندازی تولیدی تیشرت در خانه

صفر تا صد راه اندازی تولیدی تیشرت در خانه 

قاعدتا تصمیم گرفتید یک تولیدی لباس راه اندازی نمایید و آمدید اینجا تا با مراحل تولید و قیمت‌های دستگاه‌ها برای تولید تیشرت اطلاعات کسب کنید، مطلبی که در زیر میخوانید نتیجه تحقیقات من در این صنعت است.

به چه دستگاه و چرخ‌هایی نیاز داریم؟

  1. راسته دوز
  2. چرخ سردوز
  3. جرخ میاندوز
  4. قیچی صنعتی
  5. اتو بخار 

لوازمی که در بالا گفتیم برای تولید یک تیشرت معمولی است شما اولید باید تصمیم بگیرید چه مدل لباسی میخواهید تولید کنید چون شاید بعضی جاهای آن نیاز به یک چرخ خاص داشته باشد.

مشکلات تولید تیشرت

  1. فوق العاده به نیروی کار زیادی نیاز دارید بخاطر همین سر و کله زدن با آن‌ها سخت است و همین موجب شکست شما خواهد شد.
    یک کارگر میگوید امروز نمی‌آیم دیگری می‌گوید فردا نمی‌آیم، یکی میگویند ایتجا سرد است آن یکی ادعای گرم بودن میکند.
  2. تیشرت فوق العاده روی مد پیش می‌رود پس اگر نتوانید امسال لباس تولید شده نفروشید، مطمئن باشید سال آلینده به هیچ عنوان نخواهید توانست بفروشید.

سود تولید این صنعت

هر تیشرت حدودا ۱ الی ۳ دلار برای شما سود خواهد داشت ( به دلیل نوسان قیمت‌ها ما به دلار گفتیم).

تیشرت‌ها بعد از تولید باید اتو شوند

این مرحله مرحله ی اتوکشیدن لباس هاست و با بخار و انواع اتوها چروک های تیشرت ها از بین میرود. اتو کشیدن لیباس یرای جنبه ی تبلیغاتی و فروش محصولتان اهمیت زیادی دارد.

رنگبندی برای آقایان

اغلب رنگ های مورد آقایان سرمه ای ؛ سبز ؛ زرشکی و طوسی می باشد چرا که به راحتی می توان با هر رنگ از شلوار جین یا کتان به رنگ های مشکی ؛ سفید و سرمه ای ست کرد و این کار دیگر وقت زیادی برای انتخاب تیپ روز خود را در بر ندارد و به همین علت بیشتر تولیدی تیشرت مردانه در جین های بسته بندی شده این رنگ هایی که بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد را تعداد بیشتری قرار می دهد تا فروشنده محصول بتواند مانور بیشتری بروی محصول خود بدهد همچنین شما بایستی دقت داشته باشید رنگ بندی های دیگر را به مشتری خود پیشنهاد بدهید چرا که اقایان مانند خانم ها یک عدد از یک محصول را تهیه نمی کنند بر خلاف آنها اگر مشاهده کنید می بینید که از یک تیشرت اغلب ۲ عدد در کمد خود دارند چرا که زیاد در پی جستجو محصولات متنوع نیستند و تیشرتی که اصطلاحا تن خور خوبی داشته باشد را چندین عدد در رنگ های مختلف تهیه می کنند چرا که در این فکر هستند دیگر مثل آن پیدا نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *