افزایش سرعت تولید جوراب در دستگاه‌های جوراب بافی کامپیوتری

خیلی از دوستان گلایه دارند که چرا سرعت تولید ماشین جوراب‌بافی کامپیوتری پایین است، و روزانه حدود بیست جین دوازه جفتی جوراب مردانه می‌تواند تولید کند؟ در پاسخ به این سوال می‌توان گفت که بدلیل حساسیت و ظرافت عملیات دستگاه نمی‌تواند سرعتی بیشتر از این داشته باشد و این سرعت پایین را نمی‌توان ایراد دستگاه تلقی نمود بلکه جزو ذات و ویژگی دستگاه است.

در اینستاگرام گردی که چند وقتی پیش انجام دادم با ایده بسیار جالبی مواجه شده ام که در زیر می‌توان توضیح و تصویر آن را مشاهده نمایید.

تولید جوراب بدون پسدوز

قسمت پسدوزی در جوراب زمان بر است و همچنین فوق‌العاده حساس، و تقریبا ۳۰% ایرادهایی که دستگاه کامپیوتری پیدا می‌کند مربوط به قسمت پسدوز ماشین است. همانطور که در تصویر زیر می‌بیند مُد جدید بوجود آمده و آن هم تولید جوراب بدون قسمت کش ، یا همان پسدوز است.

با این تکنیک هم جوراب زیبا شده، هم استایل جدیدی وارد بازار کشته و هم سرعت تولید جوراب حدود ۲۰ % بیشتر شده است. یعنی اگر شما در روز ۲۰ جین جوراب تولید میگردید حالا ۲۴ جین تولید می‌کنید و در مقابل حساسیت دستگاه کم شده و خرابی آن کاهش یافته است و تمام این موارد دست بر دست هم می‌دهند تا حاشیه سود شما  تولید کننده عزیز افزایش یابد.

مد جدید

جوراب بدون پسدوز جوراب کامپیوتری پسدوز جوراب

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.