برای اینکه دسترسی به هر نوشته فقط برای اکانت‌های ویژه در دسترس باشه باید ابتدا گزینه Members of subscription level(s) را انتخاب کنید تا مثل تصویر بالا سه گزینه زیر به شما نمایش داده شوند.

Members of any subscription level(s): با انتخاب این گزینه میتونید دسترسی به نوشته‌ها را بر اساس نقش کاربری برای اعضا فراهم کنید.

[restrict paid=”true”]

Members of any paid subscription level(s): با انتخاب این گزینه هر یک از کاربران که پرداختی انجام دادن و یکی از بسته‌های عضویت VIP در وردپرس براشون فعال هست امکان دسترسی به نوشته را دارند.

[/restrict]

Members of specific subscription levels: با انتخاب این گزینه هم منوی جدیدی باز میشه که میتونید تعیین کنید کدوم یکی از بسته‌هایی که برای عضویت ویژه در وردپرس تعیین کردید(برنزی، نقره‌ای، طلایی) امکان دسترسی به این نوشته را دارند.

در صورتی که گزینه Show excerpt to members without access to this content فعال باشه، کاربران عادی فقط قادر به مشاهده خلاصه مطلب هستند. با فعال کردن گزینه Hide this content and excerpt from RSS feeds مطلب نوشته شده به طور کلی از فید وردپرس حذف میشه. در این روش فقط میتونید محتوای کامل نوشته را برای دسترسی کاربران محدود کنید اما اگر قصد دارید بخشی از محتوا مثل لینک‌های دانلود را محدود کنید باید به شکل زیر عمل کنید.

[restrict paid=”true”]

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.