خرید جوراب ارزان حراجی + ضرر چند میلیونی

خیلی‌ها به دنبال خرید عمده جوراب جراجی هستند و اکثر تولید کننده‌های این نوع جوراب در شهرستان ها مانند همدان و گاهی هم تهران حضور دارند و چون ما در ایران زندگی میکینم حتما یه ایرانی پیدا میشه که بتونه یه روشی پیدا کنه قیمت جورابشو به همون نسبت بیاره پایین.

در این مقاله چند نکته رو میخواییم براتون بگیم که قبل از خرید جوراب ارزان حراجی بهش دقت کنید.

  1. سوزن شکسته نداشته باشه:

موقعی که دستگاه در حال بافت جوراب است اگر یکی از سوزن ها بشکند  یک رگه نبافته بر روی جوراب میگذارد  بر روی جوراب و همین امر جوراب را تبدیل به ضایعات میکند.

خیلی از حراجی باف ها برای اینکه جورابشان ارزان تر شود یکی دو لنگه سوزن شکسته میگذارند در داخل بسته جوراب.

خرید جوراب ارزان

۲. طرح های متفاوت

تولید کننده میبیند که چند جفت جوراب با طرح خاصی فروش نرفته ، همان را قاطی جوراب کامل میکند  و میفروشد. دقت کنید تولید کننده شما از این شیطنت ها نکند.

خرید عمده جوراب حراجی

۳. نخ زیر حتما اسپاندکس باشد.

همانطور که میدانید برای تولید جوراب از دو نخ ۱. نخ رو که اکثرا نخ چینی یا  نخ پنبه یا نخ هندی هستند و ۲. نخ رو که اسپاندکس است استفاده میشود.

اسپاندکس ترکیب کش با نخ فیلامنتی است که قالبا جنس آن پلی استر میباشد که طی پروسه ای طولانی باهم ترکیب میشوند و به نخ اسپاندکس تبدیل میگردند.

برای اینکه جوراب باف جورابش را ارزان تولید کند بجای استفاده از اسپاندکس ، یک کش لاکرا را به همراه نخ ترویرا به دستگاه جوراب بافی تزریق میکند و همین امر باعث میشود کیفیت کار افت پیدا کند.

۴. نخ نقشه را حذف نکنند.

شاید باورتان نشود اما وقتی فهمیدم جوراب بافی از این تکنیک برای کاهش قیمت جورابش استفاده کرده واقعا حال کردم. این تکنیک به عقل جن هم نمیرسید.

برای ایجاد نقشه بر روی جوراب از نخ پفکی پلی استری استفاده می‌شود و قیمتش هم تقریبا هم اندازه قیمت نخ روی جوراب است.   حال در خیلی از طرح ها تولید کننده حراجی باف این نخ را از روی  محل هایی که قرار است طرح سفید یا سیاه باشد حذف کرده و نخ زیر که اسپاندکس است بر روی جوراب دیده میشود. که در تصویر زیر میتوانید آن را ببینید.

جوراب حراجی جوراب ارزان حراجی همدان

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.