خرید عمده جوراب از تهران 

تهران یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های جوراب کشور است که اکثر کارخانه‌های تولید جوراب  ایران در این شهر قرار دارند  و یا در این شهر دفتر فروش خود را تاسیس نموده اند. مرگز جوراب در بازار بزرگ تهران راسته بازار آل یاسین، عباس آباد می‌باشد که می‌توان گفت همه برندهای جوراب ایران را می‌توانید آنجا پیدا کنید.

خرید عمده جوراب

کارخانه جوراب تهران گردباف

مجموعه تهران گردباف یکی از تولید کننده‌های برتر جوراب فانتزی در ایران است. اگر به دنبال خرید عمده جوراب فانتزی هستید، می‌توانیم همکاری مستمر و بسیار مفیدی با یکدیگر داشته باشیم. تهران گردباف علاوه بر تولید جوراب‌های با کیفیت، می‌تواند برای شما جوراب ارزان قیمت و حراجی را هم بصورت عمده به شما ارائه دهد.

این مجموعه علاوه بر تولید جوراب نماینده انحصاری شرکت ویلت چین است که در زمینه ساخت دستگاه‌های جوراب بافی فعالیت دارد.

سرمایه گذاری در تولید  عمده جوراب 

متاسفانه دستگاه‌های تولید جوراب قیمت بالایی دارند در نتیجه همه افرادی توان سرمایه گذاری این مبلغ را ندارند. بر همین مبنا ما تصمیم گرفتیم که اگر شما فروشنده جوراب هستید و نمیتوانید برای خودتان تولیدی شخصی راه اندازی کنید و سرمایه شما برای خرید دستگاه جوراب بافی کفایت نمی‌کند می‌توانید در شرکت تهران گردباف سرمایه گذاری نمایید.

سرمایه گذاری بدین شکل است که اگر شما نصف سرمایه خرید دستگاه را دارید، با کمک مایک دستگاه جوراب بافی  در کارخانه تهران گردباف بسم شما نصب و راه اندازی می‌شود و منافع این یک دستگاه بصورت ۵۰-۵۰ بین شما و تهران گردباف به اشتراک گذاشته خواهد شد. لازم به ذکر است تمامی این موارد ثبت رسمی و قانونی خواهد شد.

خرید عمده جوراب از اصفهان ، تبریز ، قشم ، مشهد و همدان 

اگر شما هم یکی از خریداران جوراب از مجموعه ما هستید به شهر های اصفهان ، تبریز ، قشم ، مشهد و همدان ما ارسال رایگان داریم. و لازم به ذکر است حجم خرید اصلا ملاک محاسبات نخواهد بود.

خرید عمده جوراب نانو

جوراب نانو یکی از با کیفیت ترین جوراب‌های حاضر در کشور است که از پنبه ۱۰۰% و نانو ذرات نقره تولید می‌شود. مجموعه تهران گردباف یکی از تولید کننده های جوراب نانو به دو روش ،
۱. استفاده از نخ نانو
۲. استفاده مستقیم ذرات نانو نقره 

است. گواهی نانو مقیاس و آنتی باکتریال ستاد نانو ریاست جمهوری را می‌توانید در دفتر شرکت مشاهده بفرمایید.

جوراب نانو

کانال تلگرام فروش عمده جوراب

کانال ویژه ای برای فروش جوراب در تلگرام تدارک دیده‌ایم به سادگی با عضویت در این کانال می‌توانید نمونه کارها را مشاهده نمایید. ( لینک کانال شهر جوراب )

خرید  عمده جوراب دخترانه فانتزی فانی ساکس، جوراب مهبان ، جوراب پاتریس ؛ جوراب السوان

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.