نمایندگی فروش دستگاه جوراب بافی در تهران – اصفهان – مشهد – شیراز – اهواز – تبریز

قطب دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری شهر تهران است و در دیگر شهرها نمایندگی وجود ندارد اگر هم بود بدانید واسطه هستند و از تهران خرید می‌کنند و در دیگر شهرها بفروش می‌رسانند.

دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری ویلت

دستگاه کامپیوتری فول اتوماتیک

این دستگاه فوق العاده هنرمند است و هر جورابی را در بازار می‌بینید می‌توانید با آن تولید نمایید. اگر نخ خوب به دستگاه بدهید، جوراب درجه یک تحویل می‌گیرید و اگر نخ آشغال به آن تغذیه نمایید جوراب آشغال حراجی مانند این‌هایی که در مترو سه جفت ۱۰ هزار تومان می‌فروشند تولید نمایید.

درضمن این مطلب را تا انتها مطالعه کنید، و ویدئو زیر را حتما تماشا کنید

فیلم دستگاه جوراب بافی کامپیوتری ویلت – خانگی و صنعتی

سیلندر در دستگاه جوراب‌بافی چیست؟

کار کردن با این نوع دستگاه فوق العاده ساده است و خانم‌های خانه دار هم می‌توانند با آن کار کنند. اگر فرد باهوش و فنی باشید سه روزه به اصول کار کردن با دستگاه مسلط خواهید شد و اگر آدم تنبلی باشید حداکثر یک هفته زمان خواهد برد در نتیجه در زمینه کار کردن با دستگاه استرسی نداشته باشید. البته نیاز به آموزش دارید تا صفرتا صد کار به شما آموزش داده شود و اینگونه نیست که بخواهید با آزمون و خطا کار کردن با دستگاه را یاد بگیرید.

دستگاه نخ را میگیرد و از آن طرف جوراب آماده تحویل می دهد و  کافیست جوراب تولید شده را سردوزی و اتو کنید و بعد از بسته بندی آن را بفروشید. ( به همین سادیگی – به همین خوشمزگی).

دستگاه‌های کامپیوتری حاضر  در ایران ساخت سه کشور ایتالیا، کره و چین هستند و متاسفانه بدلیل افزایش قیمت دلار استفاده از دستگاه‌های جوراب‌بافی کامپیوتری ساخت کشور ایتالیا و کره دیگر توجیه اقتصادی ندارد. دستگاه ایتالیایی حدود یک میلیارد تومان و دستگاه کره‌ای حدودا ۳۵۰ میلیون تومان قیمت دارند و در ایران هیچگونه خدماتی ندارند.

 

۱- قیمت دستگاه جوراب بافی کره ای

قیمت این نوع دستگاه ها حدود ۳۵۰ میلیون تومان است ومتاسفانه تولید کننده ایرانی قادر به خرید آن نیست. بهترین برند دستگاه کره‌ای هم می‌توان به تیانگ اشاره کرد. این نوع دستگاه ها دیگر وارد ایران نمی شوند و محصولات چینی با یک سوم قیمت جایگزین این‌ها شده اند. در ضمن دستگاه‌های کره‌ای حاضر در ایران عمرشان را کرده اند و به هیچ وجه دست دوم آن را نگیرید.

آموزش جوراب بافی

۲- قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

دستگاه های موجود در ایران همگی چینی هستند. و همانطور که اطلاع دارید چین محصول آشغال و درجه یک دارد ، محصول ضعیف آن ۸۰ میلیون تومان و محصول درجه یک آن مثل برند های ویلت  ۹۴ میلیون تومان است.اگر قیمت را بخواهیم به دلار گوییم : جنس ضعیف ۳۵۰۰ دلار  جنس درجه یک ۴۵۰۰ دلار است.

۳- قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری دست دوم

دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری  دست دوم مانند اتومبیل است، فرض کنید شما می‌خواهید یک پراید بخرید، صفر آن ساخت سال ۹۹ ، ۷۰ میلیون قیمت دارد، سال ۹۷ آن ۶۲ میلیون، سال ۸۶ آن ۴۰ میلیون و سال ۸۴ تصادفی آن حدود ۳۰ میلیون تومان است. در نتیجه دستگاه جوراب‌بافی دست دوم هم به تمیزی دستگاه، سال ساخت آن برند دستگاه ربط دارد.

اگر تجربه ای در این زمینه ندارید برای مشاوره و تامین دستگاه با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱  – آقای راهبی

۴- قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری تک فاز

همه ماشین های جوراب بافی کامپیوتری سه فاز هستند و با هزینه  تقریبا ۲۰۰ هزار تومانی آن را می‌توان تک فاز کنید و هیچ مشکلی هم برای ماشین شما پیش نخواهد آمد. احتمالا خواهید گفت کارخانه سازنده مرض داشته که سه فاز ساخته؟
همانطور که اطلاع دارید جوراب بافی یک کار صنعتی است و در کشور های خارجی در کارخانه‌ها، جوراب تولید می‌کنند و مثل ایران نیست که در خانه جوراب تولید نمایند، برق کارخانجات سه فاز هستند. با تک فاز کردن دستگاه کمی خورده فن مکش آن ضعیف می‌شود ولی بر روی کیفیت جوراب بافته شده و طول عمر دستگاه تاثیری ندارد. اگر شما هم میخواید دستگاه تان را تک فاز کنیدتا بتوانید در خانه تولید خود را شروع کنید با ما تماس بگیرید. 

۵- قیمت دستگاه جوراب بافی ایتالیایی – لوناتی

در ابتدای کار که دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری وارد ایران شد همگی ساخت کشور ایتالیا بودند.  بعد با رکودی که گریبان کشور را گرفت تولید کننده‌ها مجبور به استفاده از دستگاه های کره ای شدند و پس از آن با رکود دوباره در کشور  دستگاه های چینی جایگزین ایتالیایی شدند.  در نظر داشته باشید که چین هم دستگاه خوب و بد ، درجه یک و دو دارد. دستگاه جوراب بافی ایتالیایی خدود یک میلیارد تومان قیمت دارد و ساخت کارخانه لوناتی ایتالیا هستند.

در نظر داشته باشید دستگاه‌های ایتالیایی در ایران هیچ‌گونه خدماتی از لحاظ تعمیرات و قطعات ندارند.

فیلم دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

بزودی در همین سایت قرار داده خواهد شد.

فیلم آموزش کار با دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

بزودی در همین سایت قرار داده خواهد شد.

۶- قیمت دستگاه جوراب بافی کامپیوتری خانگی

احتمالا برای شما هم مثل همه افراد مهم‌ترین سوال قیمت ماشین‌الات باشد، دوست من دستگاه‌ها از لحاظ کیفیت چند نوع هستند که بهترین آنها مانند ویلت حدود ۹۴ میلیون تومان است. دستگاه های متوسط و رو به خوب ده میلیون ارزونترند و دستگاه های کم کیفیت هشت تا ۲۰ میلیون تومان ارزون تر از دستگاه های با کیفیت می‌باشند.از برند با کیفیت چینی میتوان به دستگاه ویلت WLT  Weilite اشاره نمود. 

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

۷- کشورهای سازنده ماشین های کامیپوتری

اکثر ماشین های کامپیوتری ساخت سه کشور ایتالیا ، کره و چین می باشد و به ترتیب بهترین دستگاه ها را  اول کشور ایتالیا  سپس کشور کره و پس از آن چین دارد. ناگفته نماند که دستگاه آلمانی هم داریم اما وارد ایران نشده است.


دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

۸- از لحاظ بافت دستگاه های کامپیوتری چه مزیتی نسبت به دستگاه جوراب بافی مکانیکی دارد؟

دستگاه کامپیوتری در بافت طرح و مدل محدودیت ندارد هم تولیدش بالاتره هم راحت تره و هم جورابو خودش پسدوز میکنه و نخهای اضافه رو خودش اره میکنه سود شما بستگی به میزان سرمایتان دارد و البته جنسی که قراره تولید کنید . جوراب دستگاه کامپیوتری حداقل پنج هزار تومان در هر جین گرانتر از جوراب بافته شده با دستگاه مکانیکی است و البته کارکردن با دستگاه جوراب بافی کامپیوتری به نسبت دستگاه های مکانیکی فوق العاده ساده تر است.

۹- جزئیات بیشتر از ماشین های کامپیوتری

با دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری قادر هستید با زدن یک دکمه هر مدل جورابی را برای مثال از ساق بلند ورزشی (فوتبال) گرفته تا ساق کوتاه ، مچی در طرح های دخترانه ، بچگانه ، مردانه ، نوزادی در انواع رنگ تولید نمایید.

همچنین با زدن یک دکمه می توانید طرح و مدل جورابتان را تغییر دهید مثلا در یک روز ۱۰ جین جوراب مردانه با طرح لوزی و ۱۱ جین جوراب ساق کوتاه با طرح گل گلی تولید نمایید و رنگ این جوراب ها کاملا وابسته به رنگ نخی است که استفاده می‌کنید و اصلا به برند دستگاه ربطی ندارد.
این نکته را هم در نظر بگیرید که داشتن یک دستگاه بدلیل حجم پایین تولید توجیح اقتصادی ندارد و مجبور خواهید بود سود تولید را به عنوان هزینه های جاری خرج کنید . میزان ساعت کارکرد دستگاه هیچ تاثیری در خرابی دستگاه یا نامیزان شدنش ندارد و کسب تجربه با کارکردن در یک تولیدی بدست می آید.
.

۱۰- هزینه مصرف برق دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری

برق تجاری گرانترین تعرفه مصرفی را در بین برق های صنعتی ، تجاری ، خانگی دارد. اگر چهار دستگاه شب و روز  در یک دوره ۴۵ روزه در مغازه شما روشن باشد و جوراب تولید کند یک میلیون و پونصد هزار تومان هزینه برق شما خواهد بود.  و اگر از تعرفه خانگی استفاده کنید این هزینه به یک میلیون  تومان و اگر برقتان صنعتی باشد به ۶۰۰ هزار تومان کاهش می یابد. در نتیجه اگر می‌توانید برق صنعتی بگیرید ، حتما اقدام کنید ….

۱۱- گارانتی دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری

اکثر دستگاهی که توسط فنی کار شرکت راه اندازی می‌شود به مدت دو هفته گارانتی میزانکاری دارد و اگر در این مدت دستگاه شما ایراد پیدا کند تکنسین دستگاه از طرف شرکت موظف است  برای رفع ایراد به واحد تولیدی شما مراجعه نماید  ولی هزینه ایاب و ذهاب پای تولیدکننده است.
تمام قطعات کامپیوتری دستگاه ها ۱ الی ۲ سال گارانتی دارند.

۱۲- نکته بسیار مهم قبل از خرید 

هنگام خرید حتما دقت کنید که دستگاه شما از لحاظ توپ نقشه ها و بردها ضعیف نباشد و بعد دو سه سال هزینه تعمیر و نگهداری آن بالا نرود. همچنین دستگاهی بخرید که اگر احیانا چند ماه بعد قصد فروشش را داشتید افت قیمت شدیدی پیدا نکند. دلیل افت قیمت هم کاملا به برد و ابزار های دستگاه جوراب بافی بستگی دارد و بعضی از این ابزار ها بعد از حدود یک سال ایراد پیدا میکنند. در نتیجه دوست من سعی کن دنبال ماشین ارزون قیمت نری.

۱۳- سود تولید جوراب
من دوستانی دارم که درامدشون هر ماه با هر دستگاه کامپیوتری بالای سه میلیون ولی دوستانی هم دارم الکی خودشان را الاف کردند جوراب میبافند با جینی دو هزار تومان سود این کار بستگی به کیفیت کار و فروش با سود معقول شما دارد. بطور میانگین میتوان گفت یک جین جوراب مردانه معمولی حداقل ۵ الی ۱۰ هزار تومان سود خالص دارد . اگر خودتان پای دستگاه باشید ۱۲ الی ۱۵ هزار تومان خواهد بود.

۱۴- آموزش طراحی جوراب
شاید برای شما هم سوال باشد که چطور طرح را به دستگاه میدهند. هنگام خرید دستگاه گاها شرکت فروشنده در داخل یک فلش (مموری) چند طرح جوراب را به رایگان به عنوان اشانتیون به شما میدهد با تنظیماتی که بر روی دستگاه وجود دارد شما فلش را وارد سوکت دستگاه جوراب بافی می کنید و به سادگی خود کامپیوتری ماشین طرح ها را از داخل فلش به حافظه دستگاه کپی میکند. و شما از LCD طرح مورد نظرتان را انتخاب میکنید و شروع به تولید جوراب می نمایید.

در بازار افرادی وجود دارند که تخصصی در طراحی جوراب فعالیت دارند. اگر طرح خاصی مد نظر شما باشد به این افراد مراجعه میکنید و با پرداخت هزینه تقریبا ۲۰ هزار تومانی بهطرح را از طراح میخرید. طراح در آرشیو خود چند صد طرح را دارد و اگر طرح شما خاص و یا ابداعی بود با پرداخت همان ۲۰ هزار تومان طراح طرح را برایتان طراحی میکند.

برای طراحی جوراب بسته به برند کامپیوتر دستگاهتان از نرم افزارهای گوناگونی استفاده میشود و طراحی تقریبا فوق العاده کار ساده ایست اما راز اینکار در داشتن ذوق و سلیقه هنری میباشد به همین دلیل است که ما در ایران معدود طراح موفق داریم. معروف ترین نرم افزار طراحی جوراب هم گلوری میباشد که میتوانید آن را از سایت به رایگان دانلود نمایید.

۱۵- مزیت کامپیوتری

۱- خدمات پس از فروش در حد مطلوب
۲- توانایی تولید انواع جوراب در انواع مدل
۳- ضایعات بسیار پایین آن
۴-  پفکی بودن جوراب تولید شده بدلیل سیستم بادی این دستگاه
۵- سرعت تولید نسبتا بالا نسبت به دستگاه های مکانیکی
۶- حاشیه سود بالای محصولات تولید شده

۷- دستگاه کاملا اصولی ساخته شده است و به راحتی قابل تعمیر می‌باشد.

۸- نیاز به برق سه فاز دارد. با هزینه کردن تقریبا ۲۰۰ هزار تومان میتوان این دستگاه ها را تک فاز کرد.

۱۶- دستگاه های جانبی مورد نیاز برای یک گارگاه تولید جوراب
در یک واحد تولیدی اگر از دستگاه کامپیوتری استفاده می‌کنید به چند وسیله ضروری دیگر از جمله دستگاه سردوز ، اتو ، پمپ باد نیاز دارید.

وظیفه سردوز : دهانه جوراب را می‌بندد و آن را قابل پوشیدن میکند قیمت تقریبی آن تقریبا ۵ میلیون تومان است. در ضمن ما سه نوع سر دوزی داریم که ساده ترین آن ۵ میلیون قیمت دارد. در بعضی از کارخانه جات که جوراب پنبه ای و یا نانو تولید میکنند از سردوز روسو استفاده میکنند که تقریبا ۷۰ میلیون قیمت دارد. اگر علاقمند هستید درباره سردوز ها بیشتر بدانید مقاله ” سه روش سردوزی ” را در سایت مطالعه کنید. کامل توضیح داده ایم

سردوز جوراب

سردوز جوراب بافی

وظیفه اتو : پس از اینکه جوراب بافته شد و سردوزی آن انجام شد نوبت به اتو و بسته بندی می رسد. اتو قالب هایی است که بوسیله المنت حرارتی گرم میشود و برای حالت دادن به جوراب و صاف کردن آن استفاده می‌شود. قیمت آن تقریبا جفتی ۵۰۰ هزار تومان است. و یک کارگاه بزرگ سه جفت نیاز دارد ولی اگر کارگاه شما کوچگ و میزان تولید پایین است یک جفت کفایت می‌کند.

تصویری از اتوی المنتی

قالب اتو

وظیفه پمپ باد: دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری سیستم پنوماتیک دارد و قطعات آن بویسله باد حرکت می کند پس به نسبت تعداد دستگاه هایی که دارید پمپ بادی تهیه میکنید که از نظر حجم باد جوابگوی کارخانه شما باشد.

پمپ باد

۱۷- نمره سیلندر دستگاه جوراب بافی

قطعه ای وجود دارد بسم سیلندر که تقریبا هسته مرکزی یک دستگاه جوراب بافی میباشد که عملیات بافت در داخل آن انجام می‌گیرد . برای تولید هر ن.ع جوراب سیلندر مخصوصی نیاز است. در نتیجه شما نمیتوانی با دستگاهی که جوراب مردانه تولید میکند ، جوراب بچگانه تولید کنید.

۴۰۰ – ۳۶۰- ۲۲۰ -۲۰۰ – ۱۸۰ -۱۷۶ -۱۶۸ – ۱۵۶ – ۱۵۲ – ۱۴۴ – ۱۳۲ – ۱۲۰ -۱۰۸ – ۹۶
برای جوراب های نوزادی سایز ۱ —- سیلندر ۹۶
جوراب نوزادی سایز ۲ ————— سیلندر ۱۲۰
جوراب بچگانه سایز ۳ ———- سیلندر ۱۳۲
جوراب بچگانه  سایز ۴———– سیلندر ۱۴۴
جوراب بچگانه سایز ۶ و۵ ——- سیلندر ۱۵۶

۱۸- تفاوت مکانیکی و کامپیوتری

همانطور که در معرفی دستگاه های مکانیکی گفتیم شما به یک دستگاه پسدوزی هم نیاز دارید ولی در دستگاه های کامپیوتری پس دوزی را خود ماشین بصورت حرفه ای و خیلی تمیز انجام می‌دهد!

۱۹- سرعت تولید دستگاه کامپیوتری

قبل از سرعت تولید بریم سراغ مطلب مهم تر ، دوستان داشتن یک دستگاه کافی نخواهد بود حد اقل دو دستگاه الی چهار دستگاه نیاز دارید تا حجم تولید به یک مقدار مناسبی برای عرضه برسد. هر فرد اگر خوب عمل کند به تنهایی می‌تواند ۸دستگاه را کنترل کند پس اگر شما با یک دستگاه کار کنید حجم تولید بسیار پایین خواهد بود و تمام سود کار را مجبورید برای هزینه های اجاره و کارگر خرج کنید.

سرعت تولید این دستگاه ها اگر جوراب مردانه ساق دار تولید کنید تقریبا ساعتی یک جین است. در ضمن میتوانید از دستگاه ۲۴ ساعت تمام کار بکشید و جوراب تولید نمایید. هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. 

اما برای اینکه محاسبات شما دقیق تر باشد، فرض کنید دستگاه کامپیوتری هر ۲۴ ساعت ۲۰ جین ۱۲ جفتی جوراب تولید میکند.

امیدوارم توضیحات مفید بوده باشد. هر سوالی در زمینه تولید داشتی زیر همین نوشته بپرسید ، مطمئن باش که پیام شما را میخوانم و جواب خواهم داد.

اگر برای تولید جوراب نیاز به اطلاعات دقیق دارید می‌توانید کتاب زیر را مطالعه نمایید.

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

مطالب مرتبط

قبل از خرید دستگاه جوراب بافی بخوانید

انواع دستگاه جوراب بافی

معرفی دستگاه جوراب بافی دو سیلندر

معرفی دستگاه جوراب بافی مکانیکی + قیمت

یازده تکنیک خرید دستگاه مکانیکی

آموزش طراحی جوراب + دانلود نرم افزار

انواع نخ مصرفی برای تولید جوراب 

لینک پیج اینستاگرام جوراب بافی

۳۷۶ پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. حسین
  حسین گفته:

  سلام وقت شما بخیر امیدوارم همیشه در راه خدمت به مردم الخصوص بافندگان جوراب موفق وپیروز باشید من ۵تا دستگاه مکانیکی خریدم والآن حدود سه هفته از هست دارم کار میکنم البته چند نفر خانم رو آوردم آموزش دادم ودارن کارمیکنن خواستم ببینم میتونم توی اینکار موفق شم یانه سپاسگذارم ازجواب دهی تون

  پاسخ
 2. محمدی
  محمدی گفته:

  باسلام خسته نباشیدآیا سیلندر جوراب زنانه ومردانه یکی هست یا جداگانه است چند نوع سیلندر نیاز برای تولید بچه گانه مردانه وزنانه برای آموزش از کی وچطوری باید آموزش ببینیم

  پاسخ
  • دوران راهبی 09120279821
   دوران راهبی ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱ گفته:

   سلام و درود بر شما دوست عزیز .
   با سیلندر ۱۶۸ هم میتونید زنونه بزنید هم مردونه هر دوتاشم خوب در میاد اما اگه کار درجه یک پنبه بخوایید بزنید از سیلندر ۱۷۶ برای زنونه و از ۲۰۰ برای مردونه استفاده میکنید. در نظر داشته باشید ۱۷۶ و ۲۰۰ خیلی دیگه اصولیشه.
   برای بچگونه چون این جورابا سایز بندی داره مثلا ۶ ساله ۱۴ ساله و… از سیلندر ۹۶ ۱۲۰ ۱۳۲ استفاده میکنید .
   برای آموزش میتونید در کلاسامون شرکت کنید الیته ظرفیت دوره بعدی پره و برای بعد از اون باس الان ثبتنام کنید

   پاسخ

تعقیب

  « دیدگاه های قدیمی تر

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  You have to agree to the comment policy.