فریب فروشنده‌های دستگاه تولید اسکاج – اسکاچ را نخورید

راهبی هستم مدیر سایت تهران گردباف که به صورت تخصصی در زمینه تولید جوراب فعالیت دارد و دستی هم بر آتش تولید اسکاج داریم.

دوست عزیز قرار نیست با مطالعه این چند خط نوشته‌ی، زندگی و یا کسب‌و‌کار شما متحول شود، این چند خط را می‌نویسم تا شاید جلوی ضرر چند ده میلیونی شما بگیرد. 

فیلم صفرتا صد تولید اسکاج

تضمین خرید محصولات تولیدی شما فریبی بیش نیست.

شرکت فروشنده ادعا می‌کند شما بیایید دستگاه را از ما بگیرید و شروع به تولید اسکاج کنید، هر چه تولید کردید را طی قرارداد قانونی با سود کافی از شما می‌خریم.

اما دوست من اشکال کار کجاست؟

شرکت از شما می‌خرد اما بگونه ای که این وسط فقط شما ضرر خواهید کرد. اگر هم ضرر نکردید، سودی نمی‌کنید.

۱.‌ در قرارداد درج می‌شود دستگاه را حتما از آنها خریداری کنید و فرضا دستگاه را بیشتر قیمت واقعی آن به شما می‌فروشند مثلا دستگاه ۵ میلیونی را ۱۰ میلیون تومان می‌گویند.

۲. در قرار داد درج می‌شود مواد اولیه را حتما از آنها تهیه کنید و در نهایت نخ و مواد اولیه را گران‌تر می‌فروشند. فرضا نخ ۳۰ هزار تومانی را با شما ۳۵ حساب می‌کنند.

۳. اگر فرضا شما برای تست اولیه نیاز به ۱۰۰ کیلو مواد اولیه داشته باشید وادارتان می‌کنند که ۵۰۰ کیلو بخرید.

۴. در قرار داد درج می‌شود که تا پایان قرار داد هر چه تولید کرده‌اید را به آنها بفروشید و اگر خلاف این مورد انجام شود قرار داد از طرف شما لغو شده محسوب می‌شود.

۵. در قرار داد درج می‌شود که اگر (مثلا) یک هفته اسکاج تولید نکنید و اسکاج به شرکت تحویل ندهید قرار داد از طرف شما لغو شده محسوب می‌شود. اگر این وسط دستگاه شما به هر دلیل خراب شود و چون در قرار این خرابی احتمالی ذکر نشده است شما هیچ گونه اعتراضی نمی‌توانید بکنیدو قرار داد فسخ می‌شود.

خلاصه دلتان را به این تضمین خرید خوش نکنید، این تضمین صرفا وعده‌ای است که برای فروش دستگاه آن هم به چند برابر قیمت داده می‌شود.

اگر بازار فروش دارید دستگاه بگیرید.

همانطور که مستحضر هستید سرعت تولید دستگاه‌های اسکاج بافی واقعا بالاست  و در مقابل بازار محدودتری نسب به جوراب بافی دارد.

جوراب را هر فرد در هر منطقه‌ای می‌پوشد و حداقل هر شخصی ۳ جفت جوراب در خانه دارد و هر سه چهار ماه یک بار هم یا سوراخ می‌شود و یا گم می‌شود و یا …  اما اسکاج محدود به خانه است و هر خانه‌ای یکی نیاز دارد و شاید یک عدد اسکاج برای ۳ ماه کفایت کند.

اگر جوراب تولید کنید وقتی با مغازه‌ای قرار داد می‌بندید می‌توانید محصول دو الی سه روزتان را به آن مغازه بفروشید. اما اگر محصول شما اسکاج باشید اگر فروشگاهی با شما اعلام همکاری کند نهایتا محصول نصف روزتان را می‌توانید بفروشید.

خلاصه کلام: حجم تولید فوق العاده بالاست حدود ۱۵۰۰ عدد در یک شیفت و تولید هیچ کاری ندارد، بفکر بازار فروشتان باشید.

معرفی فروشنده‌های دستگاه‌های اسکاج بافی

۱.‌ اگر تهران هستید حضوری برید میدان اعدام، خیام شمالی – دروازه نو  کوچه محمدیه – دوتا تولید کننده دستگاه حضور دارند.

۲. اگر مشهد هستید با این شماره تماس بگیرید دستگاه خوبی می‌توانند برای شما پیدا کنند.

۰۹۱۵۷۰۶۳۸۰۰

۳. اگر شمال کشور هستید با این شرکت تماس بگیرید.

٠٩١١۶٨٨٢٠٧٧ – شماره دفتر ٠١١٣٢٣٩۶٧۴٨

به این سه نفر هم اکتفا نکنید و در سایت دیوار فروشنده‌های دستگاه‌ها را جستجو نمایید. Divar.ir

در ضمن شماره های ذگر شده بهترین‌های هر منطقه نیستند. حتما استعلام قیمت بگیرید. ما هیچ فردی را تایید و تضمین نمی‌کنیم.

کلاهبرداری و عدم دقت مشتری

خسته نباشید شما توی سایت دوتا ادرس فروشنده دستگاه اسکاج بافی رو معرفی کردید بنده پیش جفتشون رفتم و متاسفانه گول یکیشون رو خوردم به نام اقای م….. یک قرارداد سی روزه با هم بستیم که ایشون گفتند بیست روزه تحویلم میدن سفارشی و.. قیمتی که به ما فروختند خوب بود ده میلیون با سه و نیم پرس.. ولی تحویلش بعد از یک ماه و بیست روز با خون دل خوردن بنده و خانواده ام (چون پول قرض گرفته بودم) که ما داشتیم با صاحب دستگاه تا دعوا هم پیش میرفتیم که در نهایت پس از نزدیک بیست روز امروز فردا کردن روز پنجاهم از ۴ بعد ازظهر تا ۱۱ شب بالای سرشون وایستادیم تا کار رو درست کنند دستگاه رو تحویل دادند و چند روز بعد یک پرس دست دوم و استفاده شده تحویل دادند در ضمن نزدیک سه میلیون هم پول قبل از تحویل دستگاه ها ازمون گرفت و دائم تقاضای پول ازمون میکرد.. یک قطعه رو هم روی دستگاه نگذاشته بودند و خودمون نمیتونستیم دستگاه رو راه بندازیم که پس از حدود ۳ روز از تحویل دستگاه و پرس و خرید نخ و… گذشته و هر روز التماسشون میکنم که بیان نصب کنند و به فردا موکول میکنند و من هم کاری از دستم بر نمیاید
الان از ۴ خرداد تا ۲ مرداد نزدیک به دو ماه گذشته و من بیکارم قراره که ساعت ۱۱ ۱۲ امشب بیاد خونمون نصبش کنه
و این جریان خیلی به ما سخت گذشت

خواستم بگم که عاجزانه ازتون تقاضا میکنم که یا اسمشون رو از سایت پاک کنید یا بنویسید که حواستون باشه که از این کارگاه خرید نکنید که یه بنده خدای دیگه هم مثل من نشه ممنون
(و یه شرکتی به نام کارنو صنعت توی رشت هست که کارش تولید این دستگاه هست و تحویلش چند روزس به تهران یا هرجای دیگه هم ارسال میکنه من ازش خرید نکردم ولی همش حسرت اینو میخورم که کاش از اینجا میخریدم ازونجا نمیخریدم).

تولید اسکاچ

دستگاه دست دوم هم کار شما را راه ‌می‌اندازد

خودتان را محدود به دستگاه‌های آکبند  نکنید، چون این دستگاه بر خلاف دستگاه‌های جوراب بافی حساسیت بسیار کمتری دارد  اگر دستگاه دست دوم تمیز هم گیرتان افتاد بگیرید، البته به شرط کار و آموزش.

کلام آخر: حجم تولید بسیار زیاد است، اگر بازاراش را دارید وارد صنعت اسکاچ بافی شوید و الا در فروش به مشکلات اساسی برخواهید خورد. اگر  سرمایه‌ی مناسبی دارید پیشنهاد ما حتما و حتما جوراب‌بافی است، چون بازاراش را دیده‌ایم و مطمئن هستیم اگر فردی عرضه کارکردن داشته باشد در صنعت موفق خواهد شد.

اگر قصد آشنایی با صنعت جوراب‌بافی را دارید این نوشته را مطالعه نمایید. کلیک کنید.

آَشنایی با صنعت جوراب بافی

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.