کاربرد جوراب دست دوم زنانه

وقتی از میخواییم از کاربرد جوراب زنانه براتون بگیم منظورمون جوراب پارازین و شیشه ای است که با استفاده از نخ نایلون و با استفاده از دستگاه‌های جوراب بافی ایتالیایی لونانی زنانه باف تولید شده اند است. اما به عنوان تولید کننده جوراب واقعا نمی‌دانم چرا به جوراب پارازین جوراب اسلامی زنانه هم گفته می‌شود. واقعا عجیب است.

کاربرد اصلی جوراب زنانه در فیلتر سازی

در صنعت نساجی و در بخش رنگرزی پارچه موقعی که مهندس نساجی در حال آماده سازی رنگ است تا وارد دستگاه‌های رنگرزی شود امکان دارد مقداری ناخالصی و یا رنگ حل نشده در آب وجود داشته باشد برای همین منظور از جوراب‌های زنانه پارازین به عنوان فیلتر رنگ استفاده می‌کنند اما در نظر داشته باشید برای این امر از کالا و جوراب دست دوم استفاده نمیشود بلکه از جوراب های ضایعاتی و خرابی که در کارخانه‌های جوراب بافی زنانه بوجود آمده است استفاده می‌کنند.

شاید عجیب باشد اما مورد بالا واقعا کاربرد دارند و کارخانه‌های بزرگ رنگرزی پارچه گاهی یک دستگاه زنانه باف می‌خرند فقط برای تولید فیلتر. اینکه میگویم فیلتر حواستان به چیزی با تکنولوژی بالا نرود بکه جوراب را روی گالنی میکشن و رنگ را روی آن می‌ریزند تا از آن عبور کند و بیشتر نقش صافی را دارد تا فیلتر!! 🙂

کاربرد بامزه

ایرانی نیستی اگه ندیده باشی که مادر بزرگامون یه جوراب سیاه زنانه رو وصل شیر دوش حموم نکرده باشند اما اینکه چرا اینکار را اینجام می‌داده اند احتمالا شاید برای کاهش فشار آب باشد و هم آب نپاشه به لباس و پاهاشون تا وضوشون از بین نره !!

جوراب شیر دوش حمام

اطلاعات سرگرم کننده در فضای وب ایران برای کاربرد جوراب زنانه دست دوم

  1. استفاده به عنوان کش مو برای بستن مو به حالت گوجه ای.کاربرد جوراب زنانه دست دوم

۲. تولید عروسک‌های فوق العاده

نمیدانم گفتن دارد یا نه اما آیا واقعا کسی از این نوع عروسک ها استفاده می‌کند؟ تنها عکسی هم که برای عروسک‌های جورابی در اینترنت پیدا کردم فقط همین زیریه بود :))

کاربرد جوراب زنانه دست دوم

۳. تغییر رنگ کفش زنانه

ایده عجیب دیگر این است که این جوراب را بر روی کفش های زنانه می‌کشند تا رنگ آن را تغییر دهند اما احتمالا موضوع به این سادگی ها هم نیست و حتما این حرکت کاربرد دیگری دارد. دختران اسلامی ما میتوانند بهتر جوراب دهند!!!

کابرد جوراب زنانه دست دوم

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.