در صنعت جوراب بافی اسم سردوز روسو را زیاد خواهید شنید ، به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب به معرفی شرکت روسو بپردازیم. و امیدواریم این مطلب برای شما جوراب باف عزیز مفید باشد. روسو یک شرکت ایتالیایی است که اولین بار سیستم سردوزی روسو را اختراع کرد و پس از آن شرکت دیگری در چین بسم روسو اکوویپمنت ژیجیانگ ” ROSSO Equipment Manufacturing Co., Ltd. of Zhejiang  ” از این سیستم سردوزی کپی زد. در بازار ایران نمونه چینی آن به وفور پیدا می شود. شرکت روسوی چینی علاوه بر تولید دستگاه های سردوز ، دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری هم تولید میکند. در ادامه به معرفی شرکت ایتالیایی و چینی می پردازیم و در انتهای متن ویدئویی از دستگاه روسو گذاشتیم.

روسو

شرکت روسو اینداستری Rosso Industrie – ایتالیا

این شرکت در سال ۱۹۳۷ تاسیس  و در زمینه تعمیرات دستگاه های سردوزی جوراب فعالیت خودش را در شهر تورین ایتالیا (شهری که پدر پاول دورف موسس تلگرام در آنجا کار میکرد) آغاز نمود. در سال ۱۹۴۶ شرکت شروع  به توسعه و ساخت ماشین آلات سردوزی برای منسوجات پاشنه دار از جمله جوراب های مردانه، بچگانه، زنانه و ساپورت نمود.

در سال ۱۹۶۳ شرکت روسو اختراعی ثبت کرد و نام آنرا ” سیستم دوخت روسو ” (“Rosso linking system“) گذاشت که امروزه آنرا با نام روسو میشناسند.
سیستم روسو نیاز به اپراتور حرفه ای ندارد و افراد معمولی هم میتوانند با آن کار کنند و امروزه هم بدلیل سرعت ۴-۵ برابری نسبت به دستگاه های قدیمی بهترین سیستم برای سردوزی جوراب شناخته میشود.

با اختراع این روش جدید سردوزی شرکت “روسو اینداستری” به عنوان رهبر و پیشرو صنعت سردوزی جوراب و منسوجات مرتبط با آن شناخته شد.
در سال ۱۹۶۶ شرکت روسو کارخانه اش را به شهر Orbassano اورباسانو ایتالیا انتقال داد تا واحد های فروش، تحقیق و توسعه (R&D)  ، تولید  و… در کنار هم باشد.

امروزه شرکت روسو اینداستری در اکثر نمایشگاه های مهم نساجی از جمله ” ایتما ” که به عنوان المپیک صنعت نساجی شناخته می شود حضور پر رنگ دارد. و در زمینه آر آند دی  (تحقیق و توسعه) سرمایه گذاری های زیادی انجام میدهد تا بتواند سیستم هایی با تکنولوژی بالا یا به عبارتی “های تک” با کارایی بالا و مطمئن ارائه دهد.

در سراسر جهان روسو را با سیستم سردوزی پیشرفته اش می شناسند و این شرکت با تمام کشورها از جمله ایران در زمینه فروش دستگاه و خدمات پس از فروش همکاری دارد.

محصولات شرکت روسو اینداستری ایتالیا

  1. ROSSO 025
  2. ROSSO 025 ELECTRONIC
  3. ROSSO 025 FULLTRONIC
  4. ROSSO 025 EL/VTR
  5. ROSSO 025 SMART
  6. ULTRATURN 6000
  7. PRETURN PR250
  8. ASPIRATORE
سردوز روسو

Rosso 025 ELECTRONIC

Rosso-025-ELECTRONIC

Rosso-025-ELECTRONIC

rosso-super

شرکت روسو چین ROSSO Equipment

این شرکت در سال ۲۰۱۰ تاسیس شد. با برسی پروفایل شرکت ROSSO Equipment در سایت علی بابا متوجه میشویم که این شرکت در شهر Zhejiang چین مستقر است و در زمینه تولید دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری و دستگاه های سردوزی با سیستم روسو فعالیت دارد. این شرکت بین ۱۰۱ الی ۲۰۱ نفر کارمند دارد و سود آوری آن سالیانه بین ۲٫۵ الی ۵ میلیون دلار است (به عبارتی ۱۵ الی ۳۰ میلیارد تومان) 

لینک پروفایل شرکت روسو چین در سایت علی بابا:
https://rosso.en.alibaba.com/company_profile.html?spm=a2700.8304367.topnav.3.5a5a7b877iPnm4

از سردوز روسو بیشتر بدانید:

دستگاه روسو با برق تکفازه کار میکند و صدای چندانی ندارد و اگر یکی از با کیفیت ترین های این نوع دستگاه را بگیرید چندین سال بدون هیچ مشکلی میتوانید با آن کار کنید. این دستگاه با سیستم پشت و رو کن ۷۵ الی ۸۰ میلیون و بدون سیستم پشت و رو کن ۴۶ میلیون تومان قیمت دارد. سعی کنید آنرا بدون پشت و روکن تهیه کنید فعلا پشت و روکن روسو کیفیت مطلوبی ندارد.

بازار های هدف این شرکت
.

همانطور که در نقشه زیر می بینید ایران هم یکی از بازار های این شرکت است و ۹%  فروش این شرکت در خاورمیانه انجام می شود.

روسو سردوز

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

سردوز روسو

Main Markets Total Revenue(%)
Eastern Asia ۱۶٫۰۰%
Southeast Asia ۱۳٫۰۰%
Mid East ۹٫۰۰%
South America ۷٫۰۰%
Africa ۴٫۰۰%
Oceania ۲٫۰۰%

.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.