تولید کفش با دستگاه جوراب بافی 

چند وقتی میشه تصاویری از نوعی کفش در گروه تلگرامی متخصصین جوراب بافی دست به دست می‌شود که گویا با دستگاه جوراب بافی بافته شده ، و خیلی از دوستان نمی‌دانند چگونه این کار انجام شده است . بعضی ها می‌گویند رویه کفش با دستگاه های تخت باف بافته می‌شود نه گردباف .

بخاطر همین تصمیم گرفتم تحقیقی در این زمینه انجام بدم که نتیجه اش شد همین نوشته‌ای که دارید می‌خوانید.

نمونه کفش هایی که با استفاده از ماشین بافت جوراب تولید شده است را در زیر میبینید.

  جوراب بافی

فیلم چسباندن کفی کفش به جوراب :

تولید کفش با دستگاه جوراب بافی

بافت جوراب

تولید جوراب

جوراب بافی

در اینستاگرام با پیجی آشنا شدیم که کفش با دستگاه جوراب بافی تولید می‌کرد ، با مکاتبه‌ای کوچکی که با شرکت مورد نظر داشتیم اینجور گفتند که : این رویه‌های کفش با دستگاه های جوراب بافی بافته می‌شود و به گونه ای استایل نویسی شده است که سرپنجه آن و یا به عبارتی سر دوزی آن بجای آنکه از بالای جوراب باشد ، زیر جوراب قرار می‌گیرد ، در ضمن این شرکت در استانبل ترکیه مستقر است. سعی کنید حتما به پیجشون سر بزنید .

کفش

جوراب

همانطور که چت را میبینید:
از Abba socks پرسیده میشود که من و دوستانم بسیار کنجکاو هستیم که بدانیم این جوراب ها چگونه تولید میشود و سردوزی آن چگونه است و ایشان عکس از دستگاهشان میفرستند که همان دستگاه جوراب بافی است و سردوزی را هم با روسو انجام میدهند.

بهتر است بدانیم : 

در اصل رویه کفش با ماشین تخت بافی تولید می‌شود و با ماشین های بافت جوراب اومدند کپی کنند که کیفیتش به تخت نرسیده و تخت قدرت مانور بیشتر و به مراتب بخاطر ۲ سیلندر بودن بافت این دستگاه ، محصول نهایی تولید شده مقاومت بیشتری دارد .

تخت بافی  به دو صورت فعلیی که در کفش تن تاک مشاهده میکنید تولید داره دیگری بصورت هنری که لنگه‌ای تولید میشه نایک ادیداس و برندهای خوب هم از نوع هنری استفاده می‌کنند که با تخت تولید شده.
در مدل جورابی تنوعی وجود نداره نهایتا رنگ بندی و ۳ مدل استیل
والبته کیفیت بسیار پایین بخاطر یک رو سیلندر بودن.

جمع بندی : 
این رویه های کف با دستگاه های جوراب بافی بافته شده و تمام دستگاه های کامپیوتری قابلیت تولید را دارد. بعد از بافته شدن جوراب کفی کفش به آن چسبانده می‌شود و در نهایت کفش ما آماده است. درضمن اینکه می‌بینید که کفش‌ها راست و سیخ وایساده‌اند دلیلش گذاشتن قالب در داخل آن است تا امکان عکاسی فراهم گردد. 

مژده با همه تولید کننده ها 🙂
این نوع کفش ها را با دستگاه های جوراب بافی ویلت به سادگی می‌توانید تولید کنید 

ویدئوی بافت رویه کفش با دستگاه های تخت باف:

ویدئو ۲

مطالب مرتبط با این موضوع

۱٫تولید لیف با دستگاه جوراب بافی

۲٫ تولید ساق دست با دستگاه جوراب بافی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.