آخرین مطالب

انواع دستگاه جوراب بافی

انواع دستگاه جوراب بافیReviewed by دوران راهبی on Jan 24Rating:

دستگاه های کامپیوتری:

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری موجود در بازار ایران اکثرا کره ای ، ایتالیایی، و کشور دوست و همسایه چین (!) است. بهترین دستگاه ساخت ایتالیایی است اما قیمت فوق العاده بالایی دارد. دستگاه های کره ای در رده پایین تری از دستگاه های ایتالیایی قرار دارد  اما از لحاظ کیفیت با ایتالیایی می تواند برابری کند. در میان دستگاه های بافنده جوراب ، محصولات چینی توانستند جایگاه خوبی بدست آورند. دستگاه های چینی قیمت های متفاوتی دارند از ۱۶ میلیون شروع تا ۲۶ میلیون ادامه دارد. خوشبختانه قطعات یدگی این دستگاه های هم براحتی در بازار قابل دسترسی ست.

جوراب بافی

دستگاه های جوراب بافی کامپیوتری نیاز به برق سه فاز و کمپرسور باد دارد. و شما کاربر عزیز مجبورید علاوه بر قیمت دستگاه مبلغ تقریبی ۵ میلیون تومان جهت خرید کمپروسور باد + کابل برق کنار بگذارید. کمپرسور های باد نسبت به اندازه و ظرفیت خود میتوانند تعداد دستگاه های متفاوتی را ساپورت نمایند که مقداد تقریبی آن ۵ دستگاه است. یعنی شما برای هر ۵ دستگاه جوراب بافی کامپیوتری نیاز به یک عدد کمپروسور دارید.

برای آشنایی بیشتر با این دستگاه اینجا کلیک کنید

 

دستگاه جوراب بافی مکانیکی:

این نوع دستگاه ها قیمت فوق العاده پایینی دارند و حدود ۱٫۵ میلیون تومان قیمت گذاری می شوند. این نکته هم نا گفته نماند که اگر برای خرید این نوع دستگاه بیشتر از ۱٫۵ میلیون تومان هزینه کردید مطمئن باشید پولتان را دور ریخته اید. برق مصرفی آن  تک فاز است یعنی شما می توانید از برق خونگی استفاده کنید و کارگاهی در خانه راه اندازی کنید  و وزن تقریبی ۳۰۰ کیلو گرمی دارد.

اگر مبتدی هستید پیشنهاد می شود حتما از این دستگاه برای شروع استفاده کنید. چون هم قیمت پایینی دارند و همچنین مکانیسم ساده ای دارد. سرعت تولید این دستگاه تقریبا یک جین در ساعت می باشد.

برای آشنایی بیشتر با تمام جزئیات دستگاه مکانیکی کلیک کنید

دستگاه های جوراب بافی دو سیلندر:

این دستگاه قادر است طرح های فیزیکی رو جوراب پیاده کنید و یا به بیان ساده تر طرح جوراب تولید شده از این دستگاه فیزیکی است و پستی بلندی هایی روی جوراب قرار دارد. این دستگاه ها نیاز به برق سه فاز دارند و به افراد مبتدی اصلا توصیه نمی شود که هزینه ای برای خرید این نوع از دستگاه های جوراب بافی انجام دهند. چون به احتمال خیلی قوی در تعمیرات آن به مشکل بر خواهید خورد.

دستگاه های زنانه باف ( شیشه ای – پارازین):

قیمت این نوع دستگاه تقریبا ۱ میلیون تومان است و شبیه دستگاه های مکانیکی می باشد. جوراب تولید شده با این دستگاه سفید رنگ است و کاربر مجبور است بعد از تولید عملیات رنگرزی روی محصولات خود انجام دهد. و سختی رنگرزی در این است که نمی توان شید رنگی یکنواختی روی جوراب رنگرزی شده پیاده کرد مگر آنجایی که شما حرفه ای شده باشید.

دستگاه جوراب بافی

logo-samandehi

2 دیدگاهها

  1. درود
    من نیاز به نرم افزار لونانی مردانه دارم
    شماره تماس
    ۰۹۳۵۲۵۳۲۰۳۷
    ۰۹۱۹۱۶۶۵۸۳۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi