تولید جوراب در خانه و کارخانه

بعد مدت‌ها کمی وقت آزاد پیدا کردم تا موضوع مهمی را با شما در میان بگذارم. احتمالا شما هم ۱۰۰ و شاید ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه دارید و می‌خواهید تولیدی جوراب راه بندازید و نمی‌دانید چگونه و از کجا شروع کنید، از کجا دستگاه جوراب بافی بخرید و کجا آموزش تولید جوراب را ببینید. پس  ۵ دقیقه از وقت ات را به من بده و این مطلب را تا آخر بخون! مطمئن باش به نتیجه خوبی خواهی رسید. من عاشق راهنمایی کردنم ، هر سوالی داشتی زیر این مطلب کامنت بزار ، مطمئن باش جواب خواهیم داد…

آیا جوراب بافی ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

هر صنفی یک عده بدبخت دارد یک عده موفق، مثلا صنف سوپرمارکتی را دقت کن، یه سوپرمارکت هست وقتی مغازه رو تعطیل میکنه برق یخچال را قطع می‌کنه تا هزینه‌هاش کم بشه تا در آخر ماه دچار مشکل نشه، در مقابل ما سوپرمارکتی داریم که درآمدش از یه استاد دانشگاه هم بیشتره و تعطیلی آخر شب براش معنی نداره و همیشه مغازش بازه.

یا مثلا صنعت گدایی را دقت کنید، یه گدا هست واقعا بدبخته اما یه گدای دیگه‌ای داریم که داره پول پارو میکنه، با این حساب واقعا نمیشه نتیجه گیری کرد سوپرمارکتی و کدایی کار خوبی هستند یا نه! در آمد کافی دارند یا خیر، بلکه به این نکته باید توجه کرد که چه کسی قراره این کارو انجام بده و جقدر جنم داره.

ما جوراب باف داریم رو هر جین جوراب داره بزور ۱۰ هزار تومان سود میکنه و همیشه مشکل مالی داره و اما یه جوراب باف دیگه داریم داره رو هر جینش ۷۰ هزار تومان سود میکنه و ملت برای خرید جورابش دارن دست پا می‌زنن! پس دوست من اگه واقعا آدم کارکن و با پشتکاری باشی مطمئن باش توو این کار موفق میشی، اگه آدم تنبل هستی بدون ۱۰۰% شکست میخوری. کار جوراب بافی حوصله، پشتکار، زرنگی ، مطالعه، کنجکاوی میخواد.

فیلم دستگاه جوراب بافی کامپیوتری ویلت – خانگی و صنعتی

انواع دستگاه جوراب بافی

دو مدل دستگاه داریم که برای تولید جوراب در ایران استفاده میشه که به  شرح زیر:

 1. دستگاه جوراب بافی کامپیوتری : خیلی هنرمنده و هر جورابی دلت خواست می‌تونی باهاش تولید کنی، از مزخرف ترین جوراب ممکن که دارن توو مترو تهران میفروشن سه جفت ۱۰ هزار تومان و یا بهترین جوراب که از ترکیه داره وارد میشه که قیمتش حدودا جفتی ۴۰ هزار تومانه.
  کار کردن با این دستگاه خیلی ساده است، حتی خانم ها هم می‌تونن باهاش کارکنن. مثل خیلی ها توو خونه هم می‌تونید کار کنیدو همچنین ضایعات زیادی داره.
 2. دستگاه جوراب بافی مکانیکی : فوق العاده ارزون قیمته، اما ضایعاتش خیلی بالاست، کارکردن باهاش سخته، از سال ۱۳۷۳ به بعد هم دیگه تولید نشده و چون نمیتونه طرحی رو جوراب بزنه، دیگه منسوخ شده و مفتش هم گرونه.

فیلم آموزشی سیلندر چیست؟ 

حتما این ویدئو ۱۵ دقیقه‌ای را تا انتها مشاهده کنید بعد ادامه مطلب را مطالعه نمایید پاسخ خیلی از سوالاتتون داخل این فیلم است.

بزرگ فکر کن، کوچک شروع کن

اولین گام برای موفقیت در صنعت جوراب‌بافی اعتقاد به جمله : ” بزرگ فکر کن اما کوچک شروع کن ” است رمز موفقیت شما در این صنعت فقط همین یک جمله‌ است و بس. درابتدا شما با یک یا دو دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری کوچک شروع خواهی کرد و بعد یک کارخانه جوراب‌بافی تاسیس خواهید کرد.

اولا هیچ کس هیچ کاری رو تو شکم مادرش یاد نمی‌گیره!

دوما اگه اعتماد بنفس و پشتکار داشته باشی حتما موفق میشی!

سوما بالاخره باید از یه جای شروع کرد اولش باید با کم شروع کنی تا برسی به زیاد!!

لینک پیج اینستاگرام جوراب بافی

شغل خانگی زود بازده

دوست من همین اول بگذار مطلب مهمی را به شما بگویم؛ دستگاه جوراب‌بافی مکانیکی مسنوخ شده است و به هیچ وجه سمت این دستگاه نرید، حتی اگر مُفت هم دادند نگیرد و اما …

جوراب بافی در کل کاری است که به استعداد و هوش بالا نیاز دارد. شاید قبولش برایتان سخت باشد و فکر کنید نخ را به دستگاه می‌دهیم و جوراب تحویل می‌گیریم که اصلا اینگونه نیست. اگر شما به تعمیرات دستگاه‌ها مسلط نشوید کارتان بسیار سخت خواهد بود.

خلاصه یک جوراب باف حالا فرقی نمی‌کند از کدام نوع دستگاه تهیه کند و از کجا تهیه کند باید تعمیر کار این دستگاه‌ها باشد ،دقت و حوصله بخرج بدهد در غیر اینصورت این کار صرفه اقصادی  کمی برای تولید کننده خواهد داشت. پس اگر این حوصله و استعداد را ندارید اکیدا سراغ جوراب بافی نروید .

مورد بعدی که باید بدانید: جوراب بافی یک شغل زود بازده نیست . یعنی اینجوری فکر نکنید که امروز دستگاه خریدم از فردا درآمد دارم. نه به این صورت نیست. هر کاری شروعش سخت است و این کار یکم سخت‌تر. کلی سوزن خواهید شکست کلی گیر خواهید کرد کلی جوراب بدقواره تولید خواهید کرد کلی ضایعات خواهید بافت تا همه خم و چم دستگاه را یاد بگیرید.

پس اگر دنبال یک کار زود بازده هستید دور جوراب بافی را خط بکشید!! خواهشا در برابر مشکلات کم نیاورید و برای شروع، شما با یک دستگاه‌کامپیوتری استارت بزنید و با توکل به خدا شروع کنید.

دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری ویلت

مراحل تولید جوراب 

 1. بافت و تولید بدنه جوراب
 2. سردوزی جوراب  (برای آشنایی با تمام جزئیات کلیک کنید)
 3. اطوکاری جوراب
 4. بسته بندی
 5. فروش (کتاب انفجار فروش را مطالعه نمایید – برای مشاهده کلیک کنید)

خرابی دستگاه چقدر است؟

بیشتر ایرادات دستگاه‌ها بسیار جزئی هستند و در حد شل و سفت کردن پیچ است و اگر تنظیمات و تعمیرات را یاد بگیرید خیلی راحت می‌توانید رفع‌شان کنید اما مهم‌ترین هنر این است که تشخیص دهید چه پیچی را شل و چه پیچی را سفت نمایید. 

قبل از خرید دستگاه تحقیق کامل انجام دهید وعجله نکنید دستگاه تموم نمی‌شود دستگاه خیلی زیاده اگر دیر بخرید پولتونو از دست نمی‌دهید  جوراب بی‌عیب تولید کنید قیمت را بیارید پایین مشتری خودش دنبالتان خواهد آمد، منظور از بی عیب جوراب اعلا نیست فقط ایراد نداشته باشه کافی است. یک سال سختی تحمل کن با خودت بگو باید یاد بگیرم، حتما موفق میشی!

یک سال می‌گذره به هر سختی که باشه ولی بعدش صاحب شغل خواهی شد. اگر دستگاه سالم بگیرید، تعمیرات را تا حدودی بلد باشید و اینکه پشتکارت خوب باشد حتما موفق خواهی شد. شما چون مبتدی هستید اول باید جایی کار را یاد بگیرید بعد هم زود نا امید نشوید اگر بتوانیدی در یک تولیدی مدتی کارآموزی کنید عالی خواهد شد.

اگه می‌خواهید بعنوان شغل اصلی بر روی تولید جوراب حساب باز کنید باید خیلی صبوری به خرج دهید این کار زود بازدهی نداره. با توکل به خدا فقط صبور باشید به خودتان ایمان و باور داشته باشید بگزارید مسخره کنند اصلا مهم نیست با فکر باشید و مشورت کنید بعد از یک سال درخت شما میوه خواهد داد.

عمر دستگاه چقدر است؟

دستگاه کامپیوتری بین ۱۰ تا ۱۵ سال عمر واقعا مفید دارد و بعد از این زمان باید یک سرویس اساسی روی دستگاه انجام گردد. عمر دستگاه کامپیوتری رابطه مستقیمی با اپراتور آن دارد !! اگر فرد ناشی و بی مسئولیت را پای دستگاه بگذارید دستگاه شما پنج سالگی‌اش را هم نخواهد دید… اما اگر دلسوزی بخرج دهید تا ده سال راحت کارخواهد کرد البته از این دستگاه‌های بی‌کیفت و ارزان نخریده باشید …

لوازم جانبی مورد نیاز برای تولید

 ۱. دستگاه جوراب بافی کامپیوتری  ( ترجیحا دو عدد تا حجم تولیدتان افزایش یابد).

۲. سردوز: قیمت آن حدودا ۶ میلیون تومان است و قیمت پنجه جوراب را می‌دوزد و یک سردوز برای ۱۲ دستگاه جوراب بافی کفایت می‌کند.

۳. اتو: دو جفت اتو نیاز دارید که جفتی ۸۵۰ هزار تومان است – و برای ۱۰ دستگاه جوراب بافی کفایت میکند.

۴. پمپ باد: یک پمپ باد ۲۵۰ لیتری نیاز دارید که حدودا ۸ میلیون قیمت دارد و برای ۲ الی ۳ دستگاه جوراب بافی مناسب است.

برق سه فاز

دستگاه‌های کامپیوتری با برق سه فاز کار می‌کند اما یک مزیتی که دارد قابل تبدیل بودن آن است و با ۲۰۰ هزار تومان دستگاه را می‌توایند تک فاز کنید و در خانه به تولید بپردازی و هیچ مشکلی هم پیش نخواهد آمد.

معرفی نخ‌های مصرفی در جوراب 

فیلم نخ چینی چیست؟

فیلم نخ هندی چیست؟

فیلم نخ پنبه چیست؟

فیلم نخ کش چیست؟

تا دیر نشده شروع کنید

بی احترامی نشه و بلا نسبت همه: یروز الاغی گشنه در صحرا راه میرفته و یهو به دو بسته علف میرسه، یکشون سبز بوده و اون یکی زرد ، الاغه شروع میکنه به فکر کردن ، که  از علف سبزه بخورم یا زرده !  هی فکر می‌کرده : سبز بخورم یا زرد ، از بس فکر می‌کنه تا از گشنگی می‌میره!!!

حکایت  خیلی از ماها شده همین داستان بالا، بقدری وقتمان را درگیر مسائل حاشیه ای از جمله ، ریسک کار ، سود جوراب بافی ، هزینه های کار و… می‌کنیم که اصل مطلب را یادمان میرود و  از گشنگی می‌میریم.

اغلب ما مثل شکست خورده ها زندگی میکنیم چون منتظر هستیم “زمان مناسب ” برسد تا کاری ارزشمند را شروع کنیم. منتظر نشوید، از همانجایی که هستید شروع کنیدو با هر ابزاری که در دسترس دارید کار کنید، ابزار های بهتر را در ادامه کارتون پیدا خواهید کرد.  دوستان، ما قرار نیست آپولو هوا کنیم، قرار نیست شکافت هسته ای بر روی اتم هیدروژن ایجاد کنیم ، قرار نیست راکت بالستیک به مریخ بفرستیم تا نیازمند محاسبات دقیق باشیم. قراره طبق قاعده کوچک شروع کردن و بزرگ فکر کردن یک دستگاه جوراب بافی بخریم شروع کنیم به مرور زمان با یاد گرفتن کار و تقریبا بعد از سه الی چهار ماه که به تولید مسلط شدیم کارگاهمان را توسعه خواهیم داد و به امید خدا یک کارخانه جوراب بافی خواهیم داشت.

دوستان جای فکر کردن دو سه روز تحقیق کنید ، شروع کنید، نمیگم فکر نکنید، همون اندازه که فکر می کنید عمل هم کنید. نیاز نیست بری دستگاه جوراب بافی بخری ، برو شروع کن ، از فروش جوراب ، از شاگردی کردن در یه کارگاه ، از پخش و بازاریابی، اصلا برای شروع سری به بازار بزنید ببنید چه جورابایی وجود داره ، قیمتشون چنده، فروشنده ها از کجا میخرند  ، چطور می‌فروشند ، آیا چکی کار می‌کنند ، نقدی عرضه می‌کنند … خلاصه از یه جایی شروع کنید!!! اینقدر قضیه رو کش ندهید

لینک پیج اینستاگرام جوراب بافی

سود تولید جوراب

اگه ایده نو طرح جدید و توان بازاریابی خوب داشته باشی جوراب‌جوراب بافی سود خوبی داره ، اگه سود نداشت این همه تولید کننده بلانسبت مغز پلنگ (!) نخوردند که سرمایه شان را صرف این صنعت کنند. 

سود شما کاملا وابسته به کیفیت محصولی است که تولید می‌کنید از ۵ هزار تومان برای هر جین بگیرید تا ۷۰ هزار تومان.

منظورم از کیفیت هم شامل نوع بسته بندی ، نحوه بسته بندی ، نحوه اتو زدن ، دقت در سردوزی و دوخت ، دقت در کش جوراب و هزاران دقت دیگر است مثلا بعضی طرح‌ها هستند که فوق العاده پر فروشند و کسی بازار را دست خواهد گرفت که بتواند این طرح ها را پیدا کند. یکی هست با یک دستگاه کامپیوتری ماهی شش میلیون سود خالص بدست میاره ، یکی دیگه با همون دستگاه در خرج اجاره کارگاهش مونده.

قیمت تمام شده جوراب

عرض کنم خدمتتون که قیمت تمام شده جوراب برای تولید کننده  به نوع و کیفیت نخ مصرفی بستگی دارد برای مثال یک جین جوراب مردانه با نخ چینی با وزن ۵۰۰ گرم پول نخش تقریبا ۳۵ هزار تومان میشه یه بافنده موفق همیشه باید همه هزینه ها رو حساب کنه مثلا پول برق استهلاک دستگاه و بقیه هزینه ها و جنسشو با  سود معقول بفروشه . تو بازار تهران بعضی از عزیزان جوراب میفروشند۳۰ هزار بعضی ها هم ۱۵۰ هزار تومان این بستگی به سلیقه شما داره که جوراب را چطور بافت اطو و بسته بندی و با تنوع ببافید و فروش جنس با سود معقول به هنر شما در فروش جنس دارد.

تولیدی جوراب کرمان

برگزاری کلاس آموزش جوراب بافی

کلاس‌های آموزش جوراب‌بافی با دستگاه کامپیوتری توسط مجموعه تهران گردباف در تهران برگزار میشه و صفر تا صد کار رو به شما آموزش خواهیم داد. هزینه‌کلاس ۳ میلیون می‌باشد که هر ماه در تهران برگزار میشود.

آموزش‌ها کاملا عملی هستند و پای دستگاه جوراب بافی به شما آموزش داده خواهد و بعد از آموزش فیلم‌های آموزشی در اختبار شما قرار داده خواهد. نکته قوت این کلاس‌های هم آموزش طراحی جوراب است که بصورت حرفه‌ای بتوانید جوراب فانتزی طرح دار طراحی نمایید. برای هماهنگی با آقای راهبی تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱

جوراب بی عیب تولید کنید

جوراب بی عیب تولید کنید قیمت را یکم بیارید پایین مشتری خودش میاد دنبالتون ، منظور از بی عیب جوراب اعلا نیست فقط ایراد نداشته باشه کافیه.
یه سال سختی تحمل کن با خودت بگو باید یاد بگیرم ، حتما موفق میشی یه سال میگذره به هر سختی که باشه ولی بعدش صاحب شغل میشی،اگه دستگاه سالم بگیری ، تعمیراتو تا یه حدودی بلد باشی و اینکه پشتکارت خوب باشه حتما موفق میشی!!!

بدون که تولید جوراب شغل راحتی نیست در بعضی از شهرها شرکتهایی فعالیت دارند که کارشون فروش دستگاه‌های جوراب بافیه این شرکتها تبلیغات گسترده ای انجام می‌دهند از جمله آموزش جوراب بافی و همچنین در تبلیغاتشان اظهار می‌کنند که ما دستگاه های مکانیکی را بازسازی کامل و یا اوورحال می‌کنیم و تضمین خرید محصول داریم . عزیزان توجه داشته باشید کسی که میخواهد تولید را شروع کند باید خودش توان فروش جنس تولیدیشو داشته باشه در غیر اینصورت حتما شکست می‌خوره.

خرید دستگاه جوراب بافی

برای شروع تولید اخرین گزینه شما خرید دستگاه باشه قبل از هر کاری اول در مورد بازار فروش و کیفیت و نوع جنسی که در شهرتون بیشترین فروش را دارد تحقیق کنید . برای خرید دستگاه مشورت بگیرید . حواستون باشه به قول قدیمی‌ها هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه شما در بازار تهران پیش هر فروشنده و وارد کننده دستگاه که تشریف ببرید همچین از دستگاه خودش تعریف میکنه که فکر میکنید عجب جایی برای خرید رفتید . بیشتر تحقیق کنید تا متضرر و اذیت نشید . در ضمن از کسانی مشورت بگیرید که چندین ساله دستگاه دارند چون رو حرف کسانی که یکی دو ساله دستگاه کامپیوتری خریدند نمیشه حساب کرد چون بیکیفیت ترین دستگاههای کامپیوتری هم دو سه سال اول خوب کار میکنند . بیشتر تحقیق کنید تا انشاالاه خرید خوبی داشته باشید. برای خرید، تامین دستگاه جوراب بافی کامپیوتری و مشاوره رایگان در این زمینه میتونید با ادمین سایت آقای راهبی تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱ راهبی 

کارگاه جوراب بافی همدان

توصیه یک تولید کننده به یک فرد مبتدی

دوستانی که میخواهید وارد این کار شوید : بهتون کلی میگم من خودم ۱۵ سال تو این کار هستم الانه الانم بازم در میزان کاری و تعمیرات دستگاه‌های جوراب بافی خیلی جاها کم میارم اما خدا رو شکر من تهران هستم اگر به مشکل بخورم زنگ میزنم سرویس کار ۱ ساعته  میاد  دم تولیدی و دستگاه رو سرویس می‌کنه حالا شما حساب کن کار بلد نیستید و در شهرستان فعالیت دارید اگه دستگاهتون خراب بشه میخوای چیکار کنی؟ پس اول از همه جایی رو پیدا کنید که مارو به شما یاد بده بعد که راه افتادین تصمیم به خرید بگیرید چون واقعا کار سختی هست این کار و پشتکار زیادی نیاز داره.

ابعاد دستگاه جوراب بافی کامپیوتری 

ابعاد دستگاه ۱.۵*۱*۲.۱ متر است که در فیلم زیر کامل توضیح دادیم.

کلاه برداری در جوراب بافی

مراقب باشید تا شما هم گیر شرکت های فعال در زمینه فروش دستگاه جوراب بافی مکانیکی و کامپیوتری که از افراد نا آگاه (عوام) به صورت کاملا قانونی کلاه برداری می کنند نیوفتید. این شرکت ها شاید با شما قرار داد ببندند اما… مطمئن باشید پشت این قراردادها حقه‌هایی وجود دارد که اصلا به نفع شما نخواهد بود.

این شرکت ها با تبلیغات فریبنده و اغوا کننده و با وعده های واهی و فریبنده از جمله قرارداد تضمین خرید محصول و این حرف‌ها و با تبلیغ دستگاه های جوراب بافی مکانیکی که ما بازسازی کامل میکنیم و از این چرت و پرتها  دستگاههای بیکیفیت ۶۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومانی را بالای سه چهار میلیون به مردم و جویندگان کار میفروشند(  این قسمت از نوشته برای خیلی وقت پیشه، و وقت دستگاه اون موقع یک میلیون بود که این عزیزان میفروختن ۳-۴ میلیون). تولید جوراب شغلی نیست که با سه چهار روز کارکردن بشه شروع کرد بخصوص دستگاههای مکانیکی برای شروع حداقل به سه چهار ماه تجربه کار نیازه . پس شما تا سه چهار ماه اول کار دنبال سود نباشید.

نمونه‌ای از وعده‌های دروغ 

تاریخ تحویل:

دوستان حواستان باشد اگر پیش پرداختی بابت خرید دستگاه انجام دادید در قرار داد، تاریخ تحویل آن مشخص باشد و همچنین اگر دستگاه جوراب بافی در تاریخ مقرر تحویل داده نشد حتما این نکته را قید کنید که در به ازای هر روز دیر کرد مبلغ Y تومان جریمه از شرکت دریافت نمایید. خیلی اتفاق افتاده است: شخصی کل مبلغ دستگاه را پرداخت کرده و شرکت ادعا کرده است بلافاصله بعد از آماده شدن دستگاه ، آن را به مشتری تحویل نماید اما این آماده شدن ۶ الی ۱۲ ماه طول کشیده است.

قیمت :

قیمت دستگاه های مکانیکی به هیچ وجه بیشتر از ۵-۶ میلیون تومان نمی باشد پس اگر مبلغی بیشتر از این پرداخت کرده اید مطمئن باشد سرتان کلاه رفته است.

خرید تصمین جوراب از شما:

دوستان دلتان به این خوش نباشد که شرکت فروشنده قرار است محصولات بافته شده را از شما تضمینی خواهد خرید. شرکت هایی که اینچنین ادعایی می کنند اصولا دستگاه جوراب بافی را به شما با قیمت بیشتری می فروشند، همچینی برای خرید تضمینی محصولات ، شما را موظف می کند نخ و مواد اولیه دیگر را از خودشان تهیه کنید ، و معمولا این افراد مواد اولیه را نسبت به بازار گران تر می فروشند. و در دیگر موارد ادعا می کنند که شما بفرض ۴۰۰ جین در ماه تحویل نمایید تا شرکت از شما خرید انجام دهد، در نتیجه برای تولید ۴۰۰ جین شما مجبور هستید مواد اولیه بیشتری از شرکت خریداری کنید و برنده این ماجرا شرکت فروشنده دستگاه جوراب بافی خواهد بود.

فاکنور دستگاه جوراب بافی

تصویر بالا هم پیش فاکتور یک شرکت مشهدی است که دستگاه شان را در قالب پک ۱۰ میلیونی ارائه میکنند و به شما خرید تضمینی ماهیانه ۳۰۰ الی ۴۰۰ جین را می‌دهند.

در زیر هم یک فاکتور از شرکتی در شمال کشور رو میبینید ،به قیمت دستگاه جوراب بافی دقت کنید.

فاکتور دستگاه جوراب بافی مکانیکی

درضمن در تاریخ ۲۰.۴.۹۹ که این نوشته را بروز رسانی میکنم قابل ذکر است که قیمت دستگاه جوراب بافی افزایش پیدا کرده است ، الان دلار حدود ۲۲ هزار تومان میباشد ولی وقتی فاکتور های بالا نوشته شده اند دلار ۳۵۰۰ الی ۵۰۰۰ بود. 

اشتغال زایی برای پنج نفر
معمولا کارگاه های تولیدی می تواند در حد پنج، شش نفر اشتغال زایی مستقیم داشته باشد. ساعد در مورد تعداد شغلی که یک کارگاه متوسط تولید جوراب می تواند داشته باشد، می افزاید«هر کارگاه تولیدی جوراب با تعداد متوسط ۶ دستگاه بافندگی جوراب برای ۵ نفر اشتغالزایی دارد. این مشاغل عبارتند از اپراتور بافنده جوراب، دانه گیر یا پنجه دوز جوراب، اتوکار یا فینیش کار جوراب و بسته بندی جوراب. همچنین مشاغل تکنسین (میزان کار) دستگاه های بافندگی، طراحی جوراب و بازاریاب جوراب هم از مشاغل مرتبط به این صنف است»

۲۰ ساله بازنشسته شوید

خیلی جالبه بدونید جوراب بافی جزو مشاغل سخت حساب میشه و ۲۰ ساله بازنشسته اید و باید دقیت کنید در اداره بیمه سمت شغلی شما رو را بافنده ثبت کنند تا این ۲۰ سال براتون لحاظ بشه!
و چون شما با جوراب بافی جزو تولید کننده های کوچک حساب میشوید بجای ۲۷٪ پایه حقوق برای بیمه فقط ۱۰٪ پرداخت میکنید بعبارتی بجای ۸۰۰ هزار تومان ماهانه برای بیمه  ۳۰۰ هزار تومان پرداخت میکنید.

کلاس آموزش جوراب بافی

ما یه کلاس آموزش جوراب بافی برگزار میکنیم که هر چیزی که یه جوراب بافی و تولید کننده نیاز داره بهش آموزش میدیم.
چیزایی که در این کلاس آموزش میدیم به شرح زیر است:

 1. صفر تا صد کار با دستگاه
 2. آموزش کامل مکانیسم بافت جوراب با دستگاه جوراب بافی کامیپوتری ، به جد میتونم بگم که ۸۵٪ تولید کننده‌های جوراب ایران نمیدونن پاشنه جوراب چطوری توسط دستگاه بافته میشه فقط میدونن میدونن که پاشنه مثلا با این قطعه بافته میشه اما نمیدونن چطوری!
  ما مکانیسم های یافت کش، ساق، مکانیسم بافت نقشه ، مکانیسم بافت پنجه و پاشنه ، مکانیسم بافت پسدوز جوراب رو کامل آموزش میدیم.
 3. در پایان دوره فیلم های چیزایی که یادگرفتید رو در اختیارتون میزاریم.
 4. آموزش تعمیرات دستگاه: شاید نگرون این باشید که اگه دستگاهم خراب شد چیکار کنم؟   بجد میتونم بگم که تقریبا ۷۰٪ خرابی دستگاه رو با گذروندن این دوره میتونی خودت تعمیر کنی بدون اینکه نیاز به کمک ما داشته باشی!
  نشون به این نشون که ما توو تلگرام یه گروه ساختیم برای تعمیرات دستگاه جوراب بافی  کافیه ببینی تولید کننده ها چه سوالی میپرسن و ببینی کجای دستگاه خراب شده راحت خودت میتونید به ۷۰٪ سوالای اونا جواب بدی!
 5. بهتون یاد میدیم چطور جوراب نانو تولید کنید.
 6. طراحی جوراب رو حرفه ای یاد میدیم تا این حد که خودت از اینترنت بری عکس دانلود کنی و همون عکسو رو جورابت بافت کنی.
 7. ۶ ماه پشتیبانی داری، یه گروه تلگرام زدیم برای کارآموزا تا ۶ کاه دستگاهشون هر ایرادی پیدا کرد میتونن از ایرادشون عکس بفرستن و فنی کار های ما کامل راهنماییشون میکنند.
 8. اینجور بهتون بگم که هر چیزی که برای تولید جوراب نیاز داری رو بهتون آموزش میدیم!

چندتا نکته است که باید در مورد این دوره بدونی:

۱. ما هرچقدرم بگیم کار ساده است و همه چی رو یاد میدیم اما یوخت جو گیر نشیدا!!! تا سه ماه اول واقعا کارتون خیلی سخته !

۲. این کلاسا توو تهران ، شهرک صنعتی قرچک برگزار میشه و اگه از شهرستان میایید مجبورید ۶ روز در مسافرخونه بگذرونید . هزینه اقامت هر شب هم حدودا ۱۰۰ هزار تومانه.

۳. دوره ها ۶ روزه است پشت سر هم !  و کاملا عملی هستند.

۴. هزینه دوره ۴ میلیونه!!! و این مبلغ رو در دید یه سرمایه گذاری ببین ،۴ میلیون به یکی که ۲۵ سال تجربه کار توو این زمینه داره و بالغ بر ۲۵۰ تا کارگاه جوراب بافی در ایران راه اندازی کرده پرداخت میکنی تا همه چی رو بهت یاد بده و صاحب شغلت کنه.

۵. برای ثبتنام در این کلاس با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱  .    و یا در تلگرام پیام بدید!

۶. مهندس ایمانی مدرس دوره هستند که متخصص دستگاه های جوراب بافی کامیپوتری هستند و ۲۵ ساله بصورت حرفه ای در این کار اشتغال دارند.

۷. و نکته آخر اگه قصدت جدیه کتابی که در زیر معرفی کردم رو بخون و توو کلاس آموزشی تمام پولی که برای کتاب دادی رو پس بگیر!

کتاب آموزش جوراب بافی

پولتو کامل پس بگیر

مطلبی که در بالا مطالعه کردید قسمت کوچکی از کتاب آموزش راه اندازی کارگاه جوراب‌بافی بود که در ۱۴۰ صفحه نگارش شده، صفر تاصد راه اندازی کارگاه حوراب بافی در این کتاب گفته شده است. بعضی از مطالب این کتاب بگونه‌ای است که بعد از مطالعه با خودتان خواهید گفت: عه به اینجاش فکر نکرده بودم.

قیمت این کتاب با ارزش ۳۹ هزار تومان است و به هر دلیل اگر از محتوای آن راضی نبودید در کمتر از ۲۴ ساعت تمام هزینه شما پس داده خواهد شد و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.

تا الان حدود ۱۶۰۰ نفر این کتاب را تهیه کردند که فقط یک نفر درخواست عودت وجه داده است.

پولتان را دوبرابر پس بگیرید

اگر تا دو سال بعد از مطالعه کتاب کارگاه جوراب بافی‌تان را راه اندازی کردید ۲ برابر مبلغ کتاب به عنوان شیرینی موفقیت‌تان به شما پرداخت خواهیم کرد.

۷۵۶ پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. حجت الله
  حجت الله گفته:

  خیلی ببخشید من دوباره مزاحم شودم آقای راهبی دستگاهای که توبرنامه شیپور برای فروش گذاشتن حدون به قیمت ۱۰ یا حتی ۸ میلیون تومانی به نظر شما نمیشه با این نوع دستگاه شروع به کار کرد یه سوال دیگه این که فرمودین حدودن ۲۰ میلیون نخ لازم لطفان اگه امکانش باشه بااین معبلغ میشه چند جین جوراب بافت وسوال آخر این که شما دستگاه دست دو هم دارین ممنون از شما آقای راهبی اگر بنده بخوام آموزش ببینم از طریق شما باید چکار کونم از همایتتون ممنون وتشکر

  پاسخ
  • دوران راهبی 09120279821
   دوران راهبی ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱ گفته:

   اون دستگاه هایی که در شیپور دیدید برای دستگاه مکانیکی و قیمتشم حدودا ۵ میلیونه اما دیگه منسوخ شدن مفت هم دادن شما قبول نکنید. برید با اون ۵ میلیون میوه بخرید بخورید ارزشش بیشتره!
   دوست عزیز شما ۲۰ میلیون نخ میخرید تا رنگ بندیتون کامل شه نه اینه ۲۰ میلیون بخرید برای اینکه حجم تولیدتون بره بالا . با این دید بهش نگاه کنید این ۲۰ میلیون هر موقع تموم شد میرید دوباره نخ میخرید. برای مبتدی تا ۳ ماهش کافیه برای حرفه ای نهایتا ۱ ماه.
   بله دستگاه دست دوم هم داریم از ۷۰ الی ۹۰ میلیون قیمت دارند اما در نظر داشته باشید دستگاه ارزون تر از ۷۰ میلیون واقعا اذیتتون میکنه و ارزش خرید نداره در نتیجه زیاد دنبال ارزونی نباشید. کلاس ها هم بعد عید برگزار میشه و ظرفیت کلاس قبل عیدمون پره!!! برای بعد عید هم از الان باس ثبتنام کنید تا ظرفیت پر نشده !! الان ۳ نفر ظرفیت خالی داریم

   پاسخ

تعقیب

  « دیدگاه های قدیمی تر

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  You have to agree to the comment policy.