تولید جوراب در خانه و کارخانه

بعد مدت‌ها کمی وقت آزاد پیدا کردم تا موضوع مهمی را با شما در میان بگذارم. احتمالا شما هم ۱۰۰ و شاید ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه دارید و می‌خواهید تولیدی جوراب راه بندازید و نمی‌دانید چگونه و از کجا شروع کنید، از کجا دستگاه جوراب بافی بخرید و کجا آموزش تولید جوراب را ببینید. پس  ۵ دقیقه از وقت‌ات را به من بده و این مطلب را تا آخر بخون! مطمئن باش به نتیجه خوبی خواهی رسید. من عاشق راهنمایی کردنم ، هر سوالی داشتی زیر این مطلب کامنت بزار ، مطمئن باش جواب خواهیم داد… فقط تا آخر بخون تقریبا همه چی رو پاسخ دادیم.

آموزش دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

آیا جوراب بافی ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

هر صنفی یک عده بدبخت دارد یک عده موفق، مثلا صنف سوپرمارکتی را دقت کن، یه سوپرمارکت هست وقتی مغازه رو تعطیل میکنه برق یخچال را قطع می‌کنه تا هزینه‌هاش کم بشه تا در آخر ماه دچار مشکل نشه، در مقابل ما سوپرمارکتی داریم که درآمدش از یک استاد دانشگاه هم بیشتره و تعطیلی آخر شب براش معنی نداره و همیشه مغازش بازه.

یا مثلا صنعت گدایی را دقت کنید، یه گدا هست واقعا بدبخته اما یه گدای دیگه‌ای داریم که داره پول پارو میکنه، با این حساب واقعا نمیشه نتیجه گیری کرد سوپرمارکتی و گدایی کار خوبی هستند یا نه! در آمد کافی دارند یا خیر، بلکه به این نکته باید توجه کرد که چه کسی قراره این کارو انجام بده و جقدر جنم داره.

ما جوراب باف داریم رو هر جین (۱۲ جفت) جوراب داره بزور ۱۰ هزار تومان سود میکنه و همیشه مشکل مالی داره و اما یه جوراب باف دیگه داریم مانند جوراب پاتریس، بوگارو، السوان داره رو هر جینش خیلی راحت ۷۰ هزار تومان سود میکنه و ملت برای خرید جورابش دارن دست پا می‌زنن! پس دوست من اگه واقعا آدم کارکن و با پشتکاری، با حوصله و با سلیقه باشید مطمئن باشید موفق خواهید شد فقط سعی کن جوراب با کیفیت تولید کن و در بازاریابی وقت بزار و زحمت بکش در زیر هم فیلمی از کارگاه خانم عارف‌نیا از بروجرد استان لرستان گذاشتم که استارتش را یک دستگاه جوراب بافی کامپیوتری زد و بعد از ۲ سال تعداد آن‌ها را رسانده به ۶ عدد.

فیلم دستگاه جوراب بافی کامپیوتری ویلت  (کارگاه خانم عارف‌نیا)

انواع دستگاه جوراب بافی

دو مدل دستگاه داریم که برای تولید جوراب در ایران استفاده میشه که به  شرح زیر:

 1. دستگاه جوراب بافی کامپیوتری : این دستگاه خیلی هنرمنده و هر جورابی دلت خواست می‌تونی باهاش تولید کنید و می‌توانید بهترین جورابها را با آنها تولید کنید مانند جورابهایی که در ترکیه تولید می‌گردد و یا جوراب‌های معروف و با کیفیت ایرانی مانند برند‌های بوگارو، پاتریس و السوان. کار کردن با این دستگاه خیلی ساده است، حتی خانم ها هم می‌تونن باهاش کارکنن نمونه بارز آن خانم عارفنیا در بروجرد است که فیلمش را در بالا دید. 
 2. دستگاه جوراب بافی مکانیکی : فوق العاده ارزون قیمته، اما ضایعاتش خیلی بالاست، کارکردن باهاش سخته، از سال ۱۳۷۳ به بعد هم دیگه تولید نشده و چون نمیتونه طرحی رو جوراب بزنه، دیگه منسوخ شده و مفتش هم گرونه در نتیجه دوست من دستگاه مکانیکی را کاملا نادیده بگیر انگار مُرده و وجود خارجی ندارد.

بزرگ فکر کن، کوچک شروع کن

اولین گام برای موفقیت در صنعت جوراب‌بافی اعتقاد به جمله : ” بزرگ فکر کن اما کوچک شروع کن ” است رمز موفقیت شما در این صنعت فقط همین یک جمله‌ است و بس. درابتدا شما با یک یا دو دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری کوچک شروع خواهی کرد و بعد یک کارخانه جوراب‌بافی تاسیس خواهید کرد. فقط فقط فقط جوراب با کیفت تولید کن، جوراب های ارزون و بی کیفیت واقعا خیری تووش نیست.

اولا هیچ کس هیچ کاری رو تو شکم مادرش یاد نمی‌گیره!

دوما اگه اعتماد بنفس و پشتکار داشته باشی حتما موفق میشی!

سوما بالاخره باید از یه جای شروع کرد اولش باید با کم شروع کنی تا برسی به زیاد!!

دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری ویلت

چند نوع دستگاه جوراب بافی کامپیوتری داریم؟

دستگاه کامپیوتری را به ۴ دسته می‌توان تقسیم کرد:

 1. دستگاه کامپیوتری حوله‌ای باف: با این دستگاه جوراب حوله‌ای (همون‌هایی داخلش پرز دارد) و جوراب ورزشی تولید می‌کنند و بدرد فرد مبتدی نمی‌خورد.
 2. دستگاه کالج باف دو فس: این نوع دستگاه‌ها علاوه بر تولید جوراب ساده می‌تواند جوراب کالج تولید کند ولی متاسفانه جوراب کالج دیگه خیلی ذلیل شده و قیمتش در بازار بسیار پایین آمده.  در نتیجه برای خرید این دستگاه هزینه نکنید.
 3. دستگاه دوفس: این دستگاه سری جدید دستگاه‌های جوراب بافی است که قابلیت بافت جوراب دو فس دارد که سر تا پا طرح است اما متاسفانه این نوع ماشین‌ها چینی هنوز امتحانش را پس نداده و یه فرد مبتدی نمیتونه باهاش کار کنه و حتما نیاز به فنی کار دارد. در نتیجه اگر مبتدی هستید این ماشین اصلا بدردتون نمی‌خوره و خودتون رو درگیر می‌کنید.
 4. دستگاه‌ ساده باف: این نوع دستگاه مناسب ترین نوع دستگاه برای تولید جوراب است و بدون هیچ اذیتی می‌توانید با آن جوراب با کیفیت تولید کنید. در نظر داشته باشید که اسم ساده باف شمارو نترسونه، این دستگاه اسمش ساده بافه والا میتونه هر نوع جورابی با هر طرحی بزنه. مثلا جوراب عکس زیر رو با دستگاه ساده باف تولید کردند.

دستگاه جوراب بافی کامپیوتری

شغل خانگی زود بازده

اگر دنبال یک کار زود بازده و پول مُفت هستید دور جوراب بافی را خط بکشید!! اما اگر مطمئنید پشتکار دارید و در سختی‌ها کم نمی‌آورید جوراب‌بافی بهترین گزینه برای شما خواهد بود چون جوراب سن و سال نمیشناسه  و همه مصرف دارد، چه پیرمرد باشی چه نوزاد ، حتما نیاز به جوراب دارند، در مقابل جوراب تاریخ انقضا ندارد و اگر نفروختی هفته بعد گرون‌تر می‌فروشی و هم چنین جوراب اونقدرا گرون نیست که ملت نتونن بخرن، تو فقط جنس خوب بده به مشتری و فضای مجازی رو محکم بچسب بهش و اگر اومدی توو کار جوراب و شکست خوردی مطمئن باش ایراد از خودت بوده!! خواهشا در برابر مشکلات کم نیاورید و برای شروع، شما با یک دستگاه‌کامپیوتری استارت بزنید و با توکل به خدا شروع کنید.

اوایل کار نیاز است که شما در بازاریابی بسیار کار کنید شما برید پیش مشتری و خودتان را پرزنت کنید بعد از اینکه در بازار شما را به عنوان تولید کننده شناختند اون‌ها دنبال شما خواهند آمد اگر آدم باهوش و با سلیقه‌ای باشید این پروسه حداکثر ۱ ماه طول خواهد داشت و به درآمد و سود دهی خواهید رسید.

در کنار دستگاه جوراب‌بافی به چه لوازم جانبی دیگر نیاز داریم؟

برای تولید جوراب علاوه بر دستگاه جوراب بافی به لوازم زیر نیاز دارید که در تصویر قابل مشاهده است. یه سری توضیحات در باب این لوازم جانبی وجود دارد که در زیر  کامل توضیح دادیم.

لوازم جوراب بافی

یک عدد سردوز زیگزال: این سردوز برای ۱۰ دستگاه جوراب بافی کافی است و فرقی نمی‌کند که یک دستگاه دارید یا ده تا، باید سردوز بخرید.

یک عدد پمپ باد: یک پمپ باد ۲۵۰ لیتری برای ۲ دستگاه جوراب بافی راحت جواب می‌دهد.

دو جفت اتو: دو جفت اتو برای ۱۰ دستگاه جوراب‌بافی کافی است چه دستگاهتون یکی باشه یا ده تا دو جفت اتو نیاز دارید یکی برای جوراب مردانه و یک جفت برای جوراب زنانه.

یک عدد مارک دوز: مارک دوز را شما برای شروع کار نیاز ندارید و اگر کارتون بزرگ شد و جنس باکیفیت تولید کردید به آن نیاز پیدا میکنید. یک عدد مارکدوز برای ۱۲ دستگاه جوراب بافی جواب می‌دهد.

مراحل تولید جوراب 

 1. بافت و تولید بدنه جوراب
 2. سردوزی جوراب  (برای آشنایی با تمام جزئیات کلیک کنید)
 3. اطوکاری جوراب
 4. بسته بندی
 5. فروش

بعبارتی نخ را می‌دهید به دستگاه و جوراب تولید می‌شود سپس جوراب تولید شده را سردوزی می‌کنید. بعد از سردوزی آن را اتو می‌کنید بعد از اتو با استفاده از مارک دوز کاغذ، سرکارتی جوراب را به جوراب نصب میکنید که اسم برند شما روی آن چاپ شده است سپس جوراب های سرکارتی خورده را بسته بندی میکنید و داخل جعبه یا سلفون می‌گذارید و آن را با استفاده از تکنیک‌های بازاریابی می‌فروشید.

بهترین دستگاه کامپیوتری چه برندی است؟

تیانگ یکی از دستگاه های خوب بازار بود و در دو نوع چینی و کره ای در ایران وجود داشت که جزو دستگاه‌های تاپ حساب میشد متاسفانه شرکت چینی آن در کشور چین تعطیل شد و از سال ۲۰۱۶ به بعد این برند توقف تولید داشت و به ایران هم وارد نشد.

و متاسفانه بدلیل نیامدن این دستگاه خدمات پس از فروش آن هم در ایران به کامل جمع شد در نتیجه اگر این دستگاه خراب شود قطعات آن بسیار نایاب است و در مقابل هم فنی کار ها و تعمیرکار‌های این برند در ایران بسیار محدود هستند و کمتر کسی از آن سر در می‌آورد بخاطر همین اگر مبتدی هستید به هیچ وجه سراغ این نوع دستگاه نرید که براتون داستان میشه!! نوع کره‌ای آن هم بدلیل قیمت بالای دلار، دیگر تولید کننده ایرانی قادر بخرید آن نیست به همین دلیل خیلی وقت است که این دستگاه دیگر وارد ایران نمیشود و نوع چینی آن جایگزین کره ای شد که متاسفانه شرکت چینی هم همانطور که در بالا گفتم ورشکست و تعطیل شد پس دوست من اگر خواستید دستگاه دست دوم تهیه کنید حتما به فروشنده تاکید کنید که برند آن تیانگ نباشد چون در بحث تعمیرات و قطعات واقعا به مشکل بر خواهید خورد.

شاید در اینترنت خوانده باشید دستگاه کامپیوتری بردهایش پیدا نمیشود و قطعات ندارد و بسیار گران است موضوع از این قرار است و اشاره به این برند دارند.

خوشبختانه برند‌های دیگر چینی در ایران فعالیت بسیار خوبی دارند و از لحاظ تامین قطعات و گارانتی و خدمات پس از فروش حضور بسیار فعال و مناسبی دارند. از برندهای خوب چینی هم بخواهیم اشاره کنیم در اول میتوان برند ویلت را نام برد که وارد کننده آن آقای ایمانی میباشد و تمام دستگاه‌ها ۲ سال گرانتی دارد و می‌توان آن را به عنوان داداش دوقولی تیانگ نام برد از دیگر برندها هم می‌توان به کیجون، جیانجو و آی‌تی‌جی اشاره نمود که ارزش خرید دارند.

خرابی دستگاه چقدر است؟

بیشتر ایرادات دستگاه‌ها بسیار جزئی هستند و در حد شل و سفت کردن پیچ است و اگر تنظیمات و تعمیرات را یاد بگیرید خیلی راحت می‌توانید رفع‌شان کنید اما مهم‌ترین هنر این است که تشخیص دهید چه پیچی را شل و چه پیچی را سفت نمایید و ما در کلاس‌های آموزشی‌مان کارکردن با دستگاه، تعمیرات دستگاه و طراحی جوراب را به شما آموزش می‌دهیم.

قبل از خرید دستگاه تحقیق کامل انجام دهید وعجله نکنید دستگاه تموم نمی‌شود دستگاه خیلی زیاده اگر دیر بخرید پولتونو از دست نمی‌دهید  جوراب بی‌عیب تولید کنید قیمت را بیارید پایین مشتری خودش دنبالتان خواهد آمد، منظور از بی عیب جوراب اعلا نیست فقط ایراد نداشته باشه کافی است. یک سال سختی تحمل کن با خودت بگو باید یاد بگیرم، حتما موفق میشی!

یک سال می‌گذره به هر سختی که باشه ولی بعدش صاحب شغل خواهی شد. اگر دستگاه سالم بگیرید، تعمیرات را تا حدودی بلد باشید و اینکه پشتکارت خوب باشد حتما موفق خواهی شد. شما چون مبتدی هستید اول باید جایی کار را یاد بگیرید بعد هم زود نا امید نشوید اگر بتوانیدی در یک تولیدی مدتی کارآموزی کنید عالی خواهد شد.

عمر دستگاه چقدر است؟

دستگاه کامپیوتری بین ۱۰ تا ۱۵ سال عمر واقعا مفید دارد و بعد از این زمان باید یک سرویس اساسی روی دستگاه انجام گردد. عمر دستگاه کامپیوتری رابطه مستقیمی با اپراتور آن دارد !! اگر فرد ناشی و بی مسئولیت را پای دستگاه بگذارید دستگاه شما پنج سالگی‌اش را هم نخواهد دید… اما اگر دلسوزی بخرج دهید تا ده سال راحت کارخواهد کرد البته از این دستگاه‌های بی‌کیفت و ارزان نخریده باشید … . دستگاه جوراب بافی مثل پراید هست. تصور کنید دارید پراید می‌خرید یکی هست پراید رو ۱۵ ساله داره سوار میشه و ماشین آخ نگفته و در مقابل فردی را داریم که ۲ سال پراید رو سوار شده و پدر ماشینو درآورده.

آیا برق سه فاز نیاز داریم؟

دستگاه‌های کامپیوتری با برق سه فاز کار می‌کند اما با ۲۵۰ هزار تومان آن را می‌توانید به تکفاز تبدیل کنید. دستگاه کامپیوتری فن مکنده ۱ کیلوواتی دارد که سه فاز است و آن را براحتی میتوانید با استفاده از یک خازن تبدیل نمایید.

فیلم آموزشی سیلندر چیست؟ 

حتما این ویدئو ۱۵ دقیقه‌ای را تا انتها مشاهده کنید بعد ادامه مطلب را مطالعه نمایید پاسخ خیلی از سوالاتتون داخل این فیلم است.

الاغ نباشید (شرمنده 🙂 )

بی احترامی نشه و بلا نسبت همه: یروز الاغی گشنه در صحرا راه میرفته و یهو به دو بسته علف میرسه، یکشون سبز بوده و اون یکی زرد ، الاغه شروع میکنه به فکر کردن ، که  از علف سبزه بخورم یا زرده !  هی فکر می‌کرده : سبز بخورم یا زرد ، از بس فکر می‌کنه تا از گشنگی می‌میره!!!

حکایت  خیلی از ماها شده همین داستان بالا، بقدری وقتمان را درگیر مسائل حاشیه ای از جمله ، ریسک کار ، سود جوراب بافی ، هزینه های کار و… می‌کنیم که اصل مطلب را یادمان میرود و  از گشنگی می‌میریم.

اغلب ما مثل شکست خورده‌ها زندگی می‌کنیم چون منتظر هستیم “زمان مناسب ” برسد تا کاری ارزشمند را شروع کنیم. منتظر نشوید، از همانجایی که هستید شروع کنیدو با هر ابزاری که در دسترس دارید کار کنید، ابزار های بهتر را در ادامه کارتون پیدا خواهید کرد.  دوستان، ما قرار نیست آپولو هوا کنیم، قرار نیست شکافت هسته ای بر روی اتم هیدروژن ایجاد کنیم ، قرار نیست راکت بالستیک به مریخ بفرستیم تا نیازمند محاسبات دقیق باشیم. قراره طبق قاعده کوچک شروع کردن و بزرگ فکر کردن یک دستگاه جوراب‌بافی بخریم شروع کنیم به مرور زمان با یاد گرفتن کار و تقریبا بعد از سه الی چهار ماه که به تولید مسلط شدیم کارگاه‌مان را توسعه خواهیم داد و به امید خدا یک کارخانه جوراب بافی خواهیم داشت.

سود روزانه تولید جوراب

سرعت تولید همه دستگاه‌های کامپیوتری در هر ۲۴ ساعت ۲۴۰ جفت است و بسته به کیفیت جوراب‌تان هر جفت جوراب ۱۰۰۰ الی ۵۰۰۰ سود خالص برای شما دارد و اگه ایده نو طرح جدید و توان بازاریابی خوب داشته باشید این مقدار قابل افزایش هم می‌باشد. 

تولیدی جوراب کرمان

خرید دستگاه جوراب بافی

برای شروع تولید اخرین گزینه شما خرید دستگاه باشه قبل از هر کاری اول در مورد بازار فروش و کیفیت و نوع جنسی که در شهرتون بیشترین فروش را دارد تحقیق کنید . برای خرید دستگاه مشورت بگیرید . حواستون باشه به قول قدیمی‌ها هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه شما در بازار تهران پیش هر فروشنده و وارد کننده دستگاه که تشریف ببرید همچین از دستگاه خودش تعریف میکنه که فکر میکنید عجب جایی برای خرید رفتید . بیشتر تحقیق کنید تا متضرر و اذیت نشید . در ضمن از کسانی مشورت بگیرید که چندین ساله دستگاه دارند چون رو حرف کسانی که یکی دو ساله دستگاه کامپیوتری خریدند نمیشه حساب کرد چون بیکیفیت ترین دستگاههای کامپیوتری هم دو سه سال اول خوب کار میکنند . بیشتر تحقیق کنید تا انشاالاه خرید خوبی داشته باشید. برای خرید، تامین دستگاه جوراب بافی کامپیوتری و مشاوره رایگان در این زمینه میتونید با ادمین سایت آقای راهبی تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱ راهبی 

کارگاه جوراب بافی همدان

ابعاد دستگاه جوراب بافی کامپیوتری 

ابعاد دستگاه ۱.۵*۱*۲.۱ متر است که در فیلم زیر کامل توضیح دادیم.

۲۰ ساله بازنشسته شوید

خیلی جالبه بدونید جوراب بافی جزو مشاغل سخت حساب میشه و ۲۰ ساله بازنشسته اید و باید دقیت کنید در اداره بیمه سمت شغلی شما رو را بافنده ثبت کنند تا این ۲۰ سال براتون لحاظ بشه!
و چون شما با جوراب بافی جزو تولید کننده های کوچک حساب میشوید بجای ۲۷٪ پایه حقوق برای بیمه فقط ۱۰٪ پرداخت میکنید بعبارتی بجای ۸۰۰ هزار تومان ماهانه برای بیمه  ۳۰۰ هزار تومان پرداخت میکنید و شرایط فوق را برای ۵ نفر از نیروهای کارتان مهیا نمایید.

کلاس آموزش جوراب بافی

ما یه کلاس آموزش جوراب بافی برگزار میکنیم که هر چیزی که برای تولید جوراب نیاز دارید رو بهتون آموزش می‌دیم.
چیزایی که در این کلاس قراره یاد بگیرید به شرح زیر است:

 1. صفر تا صد کار با دستگاه جوراب بافی کامپیوتری
 2. آموزش کامل مکانیسم بافت جوراب، به جد میتونم بگم که ۸۵٪ تولید کننده‌های جوراب ایران نمیدونن پاشنه جوراب چطوری توسط دستگاه بافته میشه فقط میدونن که پاشنه مثلا با این قطعه بافته میشه اما نمیدونن چطوری!
  ما مکانیسم های یافت کش، ساق، مکانیسم بافت نقشه ، مکانیسم بافت پنجه و پاشنه ، مکانیسم بافت پسدوز جوراب رو کامل آموزش میدیم.
 3. در پایان دوره فیلم های چیزایی که یادگرفتید رو در اختیارتون میزاریم.
 4. آموزش تعمیرات دستگاه: شاید نگرون این باشید که اگه دستگاهم خراب شد چیکار کنم؟   بجد میتونم بگم که تقریبا ۷۰٪ خرابی دستگاه رو با گذروندن این دوره میتونی خودت تعمیر کنی بدون اینکه نیاز به کمک ما داشته باشی!
  نشون به این نشون که ما توو تلگرام یه گروه ساختیم برای تعمیرات دستگاه جوراب بافی  کافیه ببینی تولید کننده ها چه سوالی میپرسن و ببینی کجای دستگاه خراب شده راحت خودت میتونید به ۷۰٪ سوالای اونا جواب بدی!
 5. بهتون یاد میدیم چطور جوراب نانو تولید کنید.
 6. طراحی جوراب رو حرفه ای یاد میدیم تا این حد که خودت از اینترنت بری عکس دانلود کنی و همون عکسو رو جورابت بافت کنی.
 7. ۶ ماه پشتیبانی داری، یه گروه تلگرام زدیم برای کارآموزا تا ۶ کاه دستگاهشون هر ایرادی پیدا کرد میتونن از ایرادشون عکس بفرستن و فنی کار های ما کامل راهنماییشون میکنند.
 8. اینجور بهتون بگم که هر چیزی که برای تولید جوراب نیاز داری رو بهتون آموزش میدیم!

چندتا نکته است که باید در مورد این دوره بدونی:

۱. ما هرچقدرم بگیم کار ساده است و همه چی رو یاد میدیم اما یوقت جوگیر نشیدا!!! تا سه ماه اول واقعا کارتون خیلی سخته !

۲. این کلاسا توو تهران ، شهرک صنعتی قرچک برگزار میشه و اگه از شهرستان میایید مجبورید ۶ روز در مسافرخونه بگذرونید . هزینه اقامت هر شب هم حدودا ۱۰۰ هزار تومانه.

۳. دوره ها ۶ روزه است پشت سر هم !  و کاملا عملی هستند.

۴. هزینه دوره ۴ میلیونه!!! و این مبلغ رو در دید یه سرمایه گذاری ببین ،۴ میلیون به یکی که ۲۵ سال تجربه کار توو این زمینه داره و بالغ بر ۲۵۰ تا کارگاه جوراب بافی در ایران راه اندازی کرده پرداخت میکنی تا همه چی رو بهت یاد بده و صاحب شغلت کنه.

۵. برای ثبتنام در این کلاس با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱  .    و یا در تلگرام پیام بدید!

۶. مهندس ایمانی مدرس دوره هستند که متخصص دستگاه های جوراب بافی کامیپوتری هستند و ۲۵ ساله بصورت حرفه ای در این کار اشتغال دارند.

۷. و نکته آخر اگه قصدت جدیه، کتابی که در زیر معرفی کردم رو بخون و توو کلاس آموزشی تمام پولی که برای کتاب دادی رو پس بگیر!

کتاب آموزش جوراب بافی

پولتو کامل پس بگیر

مطلبی که در بالا مطالعه کردید قسمت کوچکی از کتاب آموزش راه اندازی کارگاه جوراب‌بافی بود که در ۱۴۰ صفحه نگارش شده، صفر تاصد راه اندازی کارگاه حوراب بافی در این کتاب گفته شده است. بعضی از مطالب این کتاب بگونه‌ای است که بعد از مطالعه با خودتان خواهید گفت: عه به اینجاش فکر نکرده بودم.

قیمت این کتاب با ارزش ۳۹ هزار تومان است و به هر دلیل اگر از محتوای آن راضی نبودید در کمتر از ۲۴ ساعت تمام هزینه شما پس داده خواهد شد و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.

تا الان حدود ۱۶۰۰ نفر این کتاب را تهیه کردند که فقط یک نفر درخواست عودت وجه داده است.

پولتان را دوبرابر پس بگیرید

اگر تا دو سال بعد از مطالعه کتاب کارگاه جوراب بافی‌تان را راه اندازی کردید ۲ برابر مبلغ کتاب به عنوان شیرینی موفقیت‌تان به شما پرداخت خواهیم کرد.

۸۰۳ پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. امین نظری
  امین نظری گفته:

  سلام ببخشید من اهل افغانستان هستم و میخواهم همین کارا در کابل شروع کنم.اگر دستگاه خریداری کنم و کارم را شروع کنم.با مشکل مواجه نخواهم شد.مثلا خرابی دستگاه؟

  پاسخ
  • معاذالله ضیایی
   معاذالله ضیایی گفته:

   محترم معاذالله هستم از مزار شریف آدرس فیسبوک من Eng mauzullah Ziayi
   ۰۷۷۵۳۳۱۴۷۱
   واتسپ من لطفا تماس بگیرید

   پاسخ
 2. حریمی
  حریمی گفته:

  سلام
  اگر ممکن است لطفاً قیمت خرید همه وسایل را بفرمایید و مواد اولیه که برای تولید نیاز است را بفرمایید و در پایان میزان درآمد و خرج کرد را بفرمایید .
  طرح توجیهی منظورم است .
  سپاسگزار میشم اگر راهنمایی کنید

  پاسخ
 3. ریاحی هستم
  ریاحی هستم گفته:

  سلام وقت بخیر آقای راهبی من از شهرستان تماس میگیرم ما یک وام اشتغال زایی نوشتیم میخواستم ببینم ما یک دستگاه خریداری کنیم، برای خرید دستگاه یک فاکتور پیش فروش به ما میدهد تا وام آزاد بشه،وبرای اموزش کلاس کی میتونیم بیایم

  پاسخ
 4. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام جناب تو این بازار میخوام با دستگاه مکانیکی جوراب تولید کنم ب نظرتون بصرفه هس چون سرمایم کمه

  پاسخ

تعقیب

  « دیدگاه های قدیمی تر

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  You have to agree to the comment policy.