تولید جوراب در خانه و کارخانه

بعد مدت‌ها کمی وقت آزاد پیدا کردم تا موضوع مهمی را با شما در میان بگذارم. احتمالا شما هم ۱۰۰ و شاید ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه دارید و می‌خواهید تولیدی جوراب راه بندازید و نمی‌دانید چگونه و از کجا شروع کنید، از کجا دستگاه جوراب بافی بخرید و کجا آموزش تولید جوراب را ببینید. پس  ۵ دقیقه از وقت ات را به من بده و این مطلب را تا آخر بخون! مطمئن باش به نتیجه خوبی خواهی رسید. من عاشق راهنمایی کردنم ، هر سوالی داشتی زیر این مطلب کامنت بزار ، مطمئن باش جواب خواهیم داد…

آیا جوراب بافی ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

هر صنفی یک عده بدبخت دارد یک عده موفق، مثلا صنف سوپرمارکتی را دقت کن، یه سوپرمارکت هست وقتی مغازه رو تعطیل میکنه برق یخچال را قطع می‌کنه تا هزینه‌هاش کم بشه تا در آخر ماه دچار مشکل نشه، در مقابل ما سوپرمارکتی داریم که درآمدش از یه استاد دانشگاه هم بیشتره و تعطیلی آخر شب براش معنی نداره و همیشه مغازش بازه.

یا مثلا صنعت گدایی را دقت کنید، یه گدا هست واقعا بدبخته اما یه گدای دیگه‌ای داریم که داره پول پارو میکنه، با این حساب واقعا نمیشه نتیجه گیری کرد سوپرمارکتی و کدایی کار خوبی هستند یا نه! در آمد کافی دارند یا خیر، بلکه به این نکته باید توجه کرد که چه کسی قراره این کارو انجام بده و جقدر جنم داره.

ما جوراب باف داریم رو هر جین جوراب داره بزور ۱۰ هزار تومان سود میکنه و همیشه مشکل مالی داره و اما یه جوراب باف دیگه داریم داره رو هر جینش ۷۰ هزار تومان سود میکنه و ملت برای خرید جورابش دارن دست پا می‌زنن! پس دوست من اگه واقعا آدم کارکن و با پشتکاری باشی مطمئن باش توو این کار موفق میشی، اگه آدم تنبل هستی بدون ۱۰۰% شکست میخوری. کار جوراب بافی حوصله، پشتکار، زرنگی ، مطالعه، کنجکاوی میخواد.

انواع دستگاه جوراب بافی

دو مدل دستگاه داریم که برای تولید جوراب در ایران استفاده میشه که به  شرح زیر:

 1. دستگاه جوراب بافی کامپیوتری : خیلی هنرمنده و هر جورابی دلت خواست می‌تونی باهاش تولید کنی، از مزخرف ترین جوراب ممکن که دارن توو مترو تهران میفروشن سه جفت ۱۰ هزار تومان و یا بهترین جوراب که از ترکیه داره وارد میشه که قیمتش حدودا جفتی ۴۰ هزار تومانه.
  کار کردن با این دستگاه خیلی ساده است، حتی خانم ها هم می‌تونن باهاش کارکنن. مثل خیلی ها توو خونه هم می‌تونید کار کنیدو همچنین ضایعات زیادی داره.
 2. دستگاه جوراب بافی مکانیکی : فوق العاده ارزون قیمته، اما ضایعاتش خیلی بالاست، کارکردن باهاش سخته، از سال ۱۳۷۳ به بعد هم دیگه تولید نشده و چون نمیتونه طرحی رو جوراب بزنه، دیگه منسوخ شده و مفتش هم گرونه.

فیلم آموزشی سیلندر چیست؟ 

حتما این ویدئو ۱۵ دقیقه‌ای را تا انتها مشاهده کنید بعد ادامه مطلب را مطالعه نمایید پاسخ خیلی از سوالاتتون داخل این فیلم است.

بزرگ فکر کن، کوچک شروع کن

اولین گام برای موفقیت در صنعت جوراب‌بافی اعتقاد به جمله : ” بزرگ فکر کن اما کوچک شروع کن ” است رمز موفقیت شما در این صنعت فقط همین یک جمله‌ است و بس. درابتدا شما با یک یا دو دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری کوچک شروع خواهی کرد و بعد یک کارخانه جوراب‌بافی تاسیس خواهید کرد.

اولا هیچ کس هیچ کاری رو تو شکم مادرش یاد نمی‌گیره!

دوما اگه اعتماد بنفس و پشتکار داشته باشی حتما موفق میشی!

سوما بالاخره باید از یه جای شروع کرد اولش باید با کم شروع کنی تا برسی به زیاد!!

لینک پیج اینستاگرام جوراب بافی

شغل خانگی زود بازده

دوست من همین اول بگذار مطلب مهمی را به شما بگویم؛ دستگاه جوراب‌بافی مکانیکی مسنوخ شده است و به هیچ وجه سمت این دستگاه نرید، حتی اگر مُفت هم دادند نگیرد و اما …

جوراب بافی در کل کاری است که به استعداد و هوش بالا نیاز دارد. شاید قبولش برایتان سخت باشد و فکر کنید نخ را به دستگاه می‌دهیم و جوراب تحویل می‌گیریم که اصلا اینگونه نیست. اگر شما به تعمیرات دستگاه‌ها مسلط نشوید کارتان بسیار سخت خواهد بود.

خلاصه یک جوراب باف حالا فرقی نمی‌کند از کدام نوع دستگاه تهیه کند و از کجا تهیه کند باید تعمیر کار این دستگاه‌ها باشد ،دقت و حوصله بخرج بدهد در غیر اینصورت این کار صرفه اقصادی  کمی برای تولید کننده خواهد داشت. پس اگر این حوصله و استعداد را ندارید اکیدا سراغ جوراب بافی نروید .

مورد بعدی که باید بدانید: جوراب بافی یک شغل زود بازده نیست . یعنی اینجوری فکر نکنید که امروز دستگاه خریدم از فردا درآمد دارم. نه به این صورت نیست. هر کاری شروعش سخت است و این کار یکم سخت‌تر. کلی سوزن خواهید شکست کلی گیر خواهید کرد کلی جوراب بدقواره تولید خواهید کرد کلی ضایعات خواهید بافت تا همه خم و چم دستگاه را یاد بگیرید.

پس اگر دنبال یک کار زود بازده هستید دور جوراب بافی را خط بکشید!! خواهشا در برابر مشکلات کم نیاورید و برای شروع، شما با یک دستگاه‌کامپیوتری استارت بزنید و با توکل به خدا شروع کنید.

دستگاه جوراب‌بافی کامپیوتری ویلت

خرابی دستگاه چقدر است؟

بیشتر ایرادات دستگاه‌ها بسیار جزئی هستند و در حد شل و سفت کردن پیچ است و اگر تنظیمات و تعمیرات را یاد بگیرید خیلی راحت می‌توانید رفع‌شان کنید اما مهم‌ترین هنر این است که تشخیص دهید چه پیچی را شل و چه پیچی را سفت نمایید. 

قبل از خرید دستگاه تحقیق کامل انجام دهید وعجله نکنید دستگاه تموم نمی‌شود دستگاه خیلی زیاده اگر دیر بخرید پولتونو از دست نمی‌دهید  جوراب بی‌عیب تولید کنید قیمت را بیارید پایین مشتری خودش دنبالتان خواهد آمد، منظور از بی عیب جوراب اعلا نیست فقط ایراد نداشته باشه کافی است. یک سال سختی تحمل کن با خودت بگو باید یاد بگیرم، حتما موفق میشی!

یک سال می‌گذره به هر سختی که باشه ولی بعدش صاحب شغل خواهی شد. اگر دستگاه سالم بگیرید، تعمیرات را تا حدودی بلد باشید و اینکه پشتکارت خوب باشد حتما موفق خواهی شد. شما چون مبتدی هستید اول باید جایی کار را یاد بگیرید بعد هم زود نا امید نشوید اگر بتوانیدی در یک تولیدی مدتی کارآموزی کنید عالی خواهد شد.

اگه می‌خواهید بعنوان شغل اصلی بر روی تولید جوراب حساب باز کنید باید خیلی صبوری به خرج دهید این کار زود بازدهی نداره. با توکل به خدا فقط صبور باشید به خودتان ایمان و باور داشته باشید بگزارید مسخره کنند اصلا مهم نیست با فکر باشید و مشورت کنید بعد از یک سال درخت شما میوه خواهد داد.

عمر دستگاه چقدر است؟

دستگاه کامپیوتری بین ۱۰ تا ۱۵ سال عمر واقعا مفید دارد و بعد از این زمان باید یک سرویس اساسی روی دستگاه انجام گردد. عمر دستگاه کامپیوتری رابطه مستقیمی با اپراتور آن دارد !! اگر فرد ناشی و بی مسئولیت را پای دستگاه بگذارید دستگاه شما پنج سالگی‌اش را هم نخواهد دید… اما اگر دلسوزی بخرج دهید تا ده سال راحت کارخواهد کرد البته از این دستگاه‌های بی‌کیفت و ارزان نخریده باشید …

لوازم جانبی مورد نیاز برای تولید

 ۱. دستگاه جوراب بافی کامپیوتری  ( ترجیحا دو عدد تا حجم تولیدتان افزایش یابد).

۲. سردوز: قیمت آن حدودا ۶ میلیون تومان است و قیمت پنجه جوراب را می‌دوزد و یک سردوز برای ۱۲ دستگاه جوراب بافی کفایت می‌کند.

۳. اتو: دو جفت اتو نیاز دارید که جفتی ۸۵۰ هزار تومان است – و برای ۱۰ دستگاه جوراب بافی کفایت میکند.

۴. پمپ باد: یک پمپ باد ۲۵۰ لیتری نیاز دارید که حدودا ۸ میلیون قیمت دارد و برای ۲ الی ۳ دستگاه جوراب بافی مناسب است.

برق سه فاز

دستگاه‌های کامپیوتری با برق سه فاز کار می‌کند اما یک مزیتی که دارد قابل تبدیل بودن آن است و با ۲۰۰ هزار تومان دستگاه را می‌توایند تک فاز کنید و در خانه به تولید بپردازی و هیچ مشکلی هم پیش نخواهد آمد.

تا دیر نشده شروع کنید

بی احترامی نشه و بلا نسبت همه: یروز الاغی گشنه در صحرا راه میرفته و یهو به دو بسته علف میرسه، یکشون سبز بوده و اون یکی زرد ، الاغه شروع میکنه به فکر کردن ، که  از علف سبزه بخورم یا زرده !  هی فکر می‌کرده : سبز بخورم یا زرد ، از بس فکر می‌کنه تا از گشنگی می‌میره!!!

حکایت  خیلی از ماها شده همین داستان بالا، بقدری وقتمان را درگیر مسائل حاشیه ای از جمله ، ریسک کار ، سود جوراب بافی ، هزینه های کار و… می‌کنیم که اصل مطلب را یادمان میرود و  از گشنگی می‌میریم.

اغلب ما مثل شکست خورده ها زندگی میکنیم چون منتظر هستیم “زمان مناسب ” برسد تا کاری ارزشمند را شروع کنیم. منتظر نشوید، از همانجایی که هستید شروع کنیدو با هر ابزاری که در دسترس دارید کار کنید، ابزار های بهتر را در ادامه کارتون پیدا خواهید کرد.  دوستان، ما قرار نیست آپولو هوا کنیم، قرار نیست شکافت هسته ای بر روی اتم هیدروژن ایجاد کنیم ، قرار نیست راکت بالستیک به مریخ بفرستیم تا نیازمند محاسبات دقیق باشیم. قراره طبق قاعده کوچک شروع کردن و بزرگ فکر کردن یک دستگاه جوراب بافی بخریم شروع کنیم به مرور زمان با یاد گرفتن کار و تقریبا بعد از سه الی چهار ماه که به تولید مسلط شدیم کارگاهمان را توسعه خواهیم داد و به امید خدا یک کارخانه جوراب بافی خواهیم داشت.

دوستان جای فکر کردن دو سه روز تحقیق کنید ، شروع کنید، نمیگم فکر نکنید، همون اندازه که فکر می کنید عمل هم کنید. نیاز نیست بری دستگاه جوراب بافی بخری ، برو شروع کن ، از فروش جوراب ، از شاگردی کردن در یه کارگاه ، از پخش و بازاریابی، اصلا برای شروع سری به بازار بزنید ببنید چه جورابایی وجود داره ، قیمتشون چنده، فروشنده ها از کجا میخرند  ، چطور می‌فروشند ، آیا چکی کار می‌کنند ، نقدی عرضه می‌کنند … خلاصه از یه جایی شروع کنید!!! اینقدر قضیه رو کش ندهید

لینک پیج اینستاگرام جوراب بافی

سود تولید جوراب

اگه ایده نو طرح جدید و توان بازاریابی خوب داشته باشی جوراب‌جوراب بافی سود خوبی داره ، اگه سود نداشت این همه تولید کننده بلانسبت مغز پلنگ (!) نخوردند که سرمایه شان را صرف این صنعت کنند. 

سود شما کاملا وابسته به کیفیت محصولی است که تولید می‌کنید از ۵ هزار تومان برای هر جین بگیرید تا ۷۰ هزار تومان.

منظورم از کیفیت هم شامل نوع بسته بندی ، نحوه بسته بندی ، نحوه اتو زدن ، دقت در سردوزی و دوخت ، دقت در کش جوراب و هزاران دقت دیگر است مثلا بعضی طرح‌ها هستند که فوق العاده پر فروشند و کسی بازار را دست خواهد گرفت که بتواند این طرح ها را پیدا کند. یکی هست با یک دستگاه کامپیوتری ماهی شش میلیون سود خالص بدست میاره ، یکی دیگه با همون دستگاه در خرج اجاره کارگاهش مونده.

قیمت تمام شده جوراب

عرض کنم خدمتتون که قیمت تمام شده جوراب برای تولید کننده  به نوع و کیفیت نخ مصرفی بستگی دارد برای مثال یک جین جوراب مردانه با نخ چینی با وزن ۵۰۰ گرم پول نخش تقریبا ۳۵ هزار تومان میشه یه بافنده موفق همیشه باید همه هزینه ها رو حساب کنه مثلا پول برق استهلاک دستگاه و بقیه هزینه ها و جنسشو با  سود معقول بفروشه . تو بازار تهران بعضی از عزیزان جوراب میفروشند۳۰ هزار بعضی ها هم ۱۵۰ هزار تومان این بستگی به سلیقه شما داره که جوراب را چطور بافت اطو و بسته بندی و با تنوع ببافید و فروش جنس با سود معقول به هنر شما در فروش جنس دارد.

برگزاری کلاس آموزش جوراب بافی

کلاس‌های آموزش جوراب‌بافی با دستگاه کامپیوتری توسط مجموعه تهران گردباف در تهران برگزار میشه و صفر تا صد کار رو به شما آموزش خواهیم داد. هزینه‌کلاس ۳ میلیون می‌باشد که هر ماه در تهران برگزار میشود.

آموزش‌ها کاملا عملی هستند و پای دستگاه جوراب بافی به شما آموزش داده خواهد و بعد از آموزش فیلم‌های آموزشی در اختبار شما قرار داده خواهد. نکته قوت این کلاس‌های هم آموزش طراحی جوراب است که بصورت حرفه‌ای بتوانید جوراب فانتزی طرح دار طراحی نمایید. برای هماهنگی با آقای راهبی تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱

جوراب بی عیب تولید کنید

جوراب بی عیب تولید کنید قیمت را یکم بیارید پایین مشتری خودش میاد دنبالتون ، منظور از بی عیب جوراب اعلا نیست فقط ایراد نداشته باشه کافیه.
یه سال سختی تحمل کن با خودت بگو باید یاد بگیرم ، حتما موفق میشی یه سال میگذره به هر سختی که باشه ولی بعدش صاحب شغل میشی،اگه دستگاه سالم بگیری ، تعمیراتو تا یه حدودی بلد باشی و اینکه پشتکارت خوب باشه حتما موفق میشی!!!

بدون که تولید جوراب شغل راحتی نیست در بعضی از شهرها شرکتهایی فعالیت دارند که کارشون فروش دستگاه‌های جوراب بافیه این شرکتها تبلیغات گسترده ای انجام می‌دهند از جمله آموزش جوراب بافی و همچنین در تبلیغاتشان اظهار می‌کنند که ما دستگاه های مکانیکی را بازسازی کامل و یا اوورحال می‌کنیم و تضمین خرید محصول داریم . عزیزان توجه داشته باشید کسی که میخواهد تولید را شروع کند باید خودش توان فروش جنس تولیدیشو داشته باشه در غیر اینصورت حتما شکست می‌خوره.

خرید دستگاه جوراب بافی

برای شروع تولید اخرین گزینه شما خرید دستگاه باشه قبل از هر کاری اول در مورد بازار فروش و کیفیت و نوع جنسی که در شهرتون بیشترین فروش را دارد تحقیق کنید . برای خرید دستگاه مشورت بگیرید . حواستون باشه به قول قدیمی‌ها هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه شما در بازار تهران پیش هر فروشنده و وارد کننده دستگاه که تشریف ببرید همچین از دستگاه خودش تعریف میکنه که فکر میکنید عجب جایی برای خرید رفتید . بیشتر تحقیق کنید تا متضرر و اذیت نشید . در ضمن از کسانی مشورت بگیرید که چندین ساله دستگاه دارند چون رو حرف کسانی که یکی دو ساله دستگاه کامپیوتری خریدند نمیشه حساب کرد چون بیکیفیت ترین دستگاههای کامپیوتری هم دو سه سال اول خوب کار میکنند . بیشتر تحقیق کنید تا انشاالاه خرید خوبی داشته باشید. برای خرید، تامین دستگاه جوراب بافی کامپیوتری و مشاوره رایگان در این زمینه میتونید با ادمین سایت آقای راهبی تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱ راهبی 

توصیه یک تولید کننده به یک فرد مبتدی

دوستانی که میخواهید وارد این کار شوید : بهتون کلی میگم من خودم ۱۵ سال تو این کار هستم الانه الانم بازم در میزان کاری و تعمیرات دستگاه‌های جوراب بافی خیلی جاها کم میارم اما خدا رو شکر من تهران هستم اگر به مشکل بخورم زنگ میزنم سرویس کار ۱ ساعته  میاد  دم تولیدی و دستگاه رو سرویس می‌کنه حالا شما حساب کن کار بلد نیستید و در شهرستان فعالیت دارید اگه دستگاهتون خراب بشه میخوای چیکار کنی؟ پس اول از همه جایی رو پیدا کنید که مارو به شما یاد بده بعد که راه افتادین تصمیم به خرید بگیرید چون واقعا کار سختی هست این کار و پشتکار زیادی نیاز داره.

کلاه برداری در جوراب بافی

مراقب باشید تا شما هم گیر شرکت های فعال در زمینه فروش دستگاه جوراب بافی مکانیکی و کامپیوتری که از افراد نا آگاه (عوام) به صورت کاملا قانونی کلاه برداری می کنند نیوفتید. این شرکت ها شاید با شما قرار داد ببندند اما… مطمئن باشید پشت این قراردادها حقه‌هایی وجود دارد که اصلا به نفع شما نخواهد بود.

این شرکت ها با تبلیغات فریبنده و اغوا کننده و با وعده های واهی و فریبنده از جمله قرارداد تضمین خرید محصول و این حرف‌ها و با تبلیغ دستگاه های جوراب بافی مکانیکی که ما بازسازی کامل میکنیم و از این چرت و پرتها  دستگاههای بیکیفیت ۶۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومانی را بالای سه چهار میلیون به مردم و جویندگان کار میفروشند(  این قسمت از نوشته برای خیلی وقت پیشه، و وقت دستگاه اون موقع یک میلیون بود که این عزیزان میفروختن ۳-۴ میلیون). تولید جوراب شغلی نیست که با سه چهار روز کارکردن بشه شروع کرد بخصوص دستگاههای مکانیکی برای شروع حداقل به سه چهار ماه تجربه کار نیازه . پس شما تا سه چهار ماه اول کار دنبال سود نباشید.

نمونه‌ای از وعده‌های دروغ 

تاریخ تحویل:

دوستان حواستان باشد اگر پیش پرداختی بابت خرید دستگاه انجام دادید در قرار داد، تاریخ تحویل آن مشخص باشد و همچنین اگر دستگاه جوراب بافی در تاریخ مقرر تحویل داده نشد حتما این نکته را قید کنید که در به ازای هر روز دیر کرد مبلغ Y تومان جریمه از شرکت دریافت نمایید. خیلی اتفاق افتاده است: شخصی کل مبلغ دستگاه را پرداخت کرده و شرکت ادعا کرده است بلافاصله بعد از آماده شدن دستگاه ، آن را به مشتری تحویل نماید اما این آماده شدن ۶ الی ۱۲ ماه طول کشیده است.

قیمت :

قیمت دستگاه های مکانیکی به هیچ وجه بیشتر از ۵-۶ میلیون تومان نمی باشد پس اگر مبلغی بیشتر از این پرداخت کرده اید مطمئن باشد سرتان کلاه رفته است.

خرید تصمین جوراب از شما:

دوستان دلتان به این خوش نباشد که شرکت فروشنده قرار است محصولات بافته شده را از شما تضمینی خواهد خرید. شرکت هایی که اینچنین ادعایی می کنند اصولا دستگاه جوراب بافی را به شما با قیمت بیشتری می فروشند، همچینی برای خرید تضمینی محصولات ، شما را موظف می کند نخ و مواد اولیه دیگر را از خودشان تهیه کنید ، و معمولا این افراد مواد اولیه را نسبت به بازار گران تر می فروشند. و در دیگر موارد ادعا می کنند که شما بفرض ۴۰۰ جین در ماه تحویل نمایید تا شرکت از شما خرید انجام دهد، در نتیجه برای تولید ۴۰۰ جین شما مجبور هستید مواد اولیه بیشتری از شرکت خریداری کنید و برنده این ماجرا شرکت فروشنده دستگاه جوراب بافی خواهد بود.

فاکنور دستگاه جوراب بافی

تصویر بالا هم پیش فاکتور یک شرکت مشهدی است که دستگاه شان را در قالب پک ۱۰ میلیونی ارائه میکنند و به شما خرید تضمینی ماهیانه ۳۰۰ الی ۴۰۰ جین را می‌دهند.

در زیر هم یک فاکتور از شرکتی در شمال کشور رو میبینید ،به قیمت دستگاه جوراب بافی دقت کنید.

فاکتور دستگاه جوراب بافی مکانیکی

درضمن در تاریخ ۲۰.۴.۹۹ که این نوشته را بروز رسانی میکنم قابل ذکر است که قیمت دستگاه جوراب بافی افزایش پیدا کرده است ، الان دلار حدود ۲۲ هزار تومان میباشد ولی وقتی فاکتور های بالا نوشته شده اند دلار ۳۵۰۰ الی ۵۰۰۰ بود.  

کتاب آموزش جوراب بافی

پولتو کامل پس بگیر

مطلبی که در بالا مطالعه کردید قسمت کوچکی از کتاب آموزش راه اندازی کارگاه جوراب‌بافی بود که در ۱۴۰ صفحه نگارش شده، صفر تاصد راه اندازی کارگاه حوراب بافی در این کتاب گفته شده است. بعضی از مطالب این کتاب بگونه‌ای است که بعد از مطالعه با خودتان خواهید گفت: عه به اینجاش فکر نکرده بودم.

قیمت این کتاب با ارزش ۳۹ هزار تومان است و به هر دلیل اگر از محتوای آن راضی نبودید در کمتر از ۲۴ ساعت تمام هزینه شما پس داده خواهد شد و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد.

تا الان حدود ۱۶۰۰ نفر این کتاب را تهیه کردند که فقط یک نفر درخواست عودت وجه داده است.

پولتان را دوبرابر پس بگیرید

اگر تا دو سال بعد از مطالعه کتاب کارگاه جوراب بافی‌تان را راه اندازی کردید ۲ برابر مبلغ کتاب به عنوان شیرینی موفقیت‌تان به شما پرداخت خواهیم کرد.

۶۸۴ پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. سعید از قزوین
  سعید از قزوین گفته:

  سلام آقای راهبی عزیز من یه بازنشسته با ۵۰ سال سن ولی انگیزه بالا و تا حدودی فنی کار علاقه زیادی دارم که یه کارگاه جوراب بافی راه اندازی کنم اگه از مشتریان قبلی خود در شهر قزوین کسی رو دارید که برای راهنمایی کردن بنده هست لطفا معرفی کنید سپاسگزارم

  پاسخ
 2. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر اگه بنده بخوام دو دستگاه کامپیوتری تهیه کنم ودر حیاط منزل استارت کنم چون تقریبا فضای کار هست هزینه برق مصرفی اون چطور میشه ممنون

  پاسخ
 3. سعید
  سعید گفته:

  باسلام، من قصد شروع فروش اینترنتی جورتب دارم ولی فعلا سررشته ای از انواع جوراب های موجود در بازار و تنوع و کیفیتشون و اینکه چطور میتونم بهترین کیفیت را با ارزانترین قیمت تهیه کنم ندارم، میخواستم بدونم میتونم از شما کمک بگیرم یا نه؟

  پاسخ
 4. میلاد
  میلاد گفته:

  سلام خسته نباشید یعنی به تاریخ امروز ۱۶۰میلیون کافیه برای راه اندازی با یک دستگاه یعنی با هزینه اموزش میگین شما

  پاسخ
 5. محسن
  محسن گفته:

  سلام ممنون از مطالب خوب و مفیدی ک گذاشتین
  من ۱۰۰ م سرمایه دارم میتونم شروع کنم این کاره ؟
  بعدش میخوام جوراب دخترونه فانتزی ساق بلند تولید کنم
  دستگاه کامپیوتری این کارو انجام میده ؟؟؟
  ۰۹۳۹۹۲۱۵۶۵۶

  پاسخ
  • دوران راهبی 09120279821
   دوران راهبی ۰۹۱۲۰۲۷۹۸۲۱ گفته:

   سلام و درود دوست من سرمایه تون کمه ، حداقل ۱۶۰ میلیون نیاز دارید تا بتونید با یک دستگاه شروع کنید ، اما در نظر داشته باشید موقعی که میخوایید جوراب فانتزی تولید کنید که نقشه شلوغ هم داشته باشه مجبورید سرعت دستگاه رو بیارید پایین تا دستگاه رو نقشه کم نیازه ، و همین قضیه سرعت تولیدتون رو میاره پایین مثلا روزی در ۲۴ ساعت ۱۵ جین تولید خواهید داشت.
   نکته بعدی موقعی که میخوایید جوراب فانتزی تولید کنید نیاز به نخ فانتزی دارید ، نخ فانتزی هم یعتی رنگبندی در نتیجه هزینه نختون زیاد میشه حدود ۳۰-۵۰ میلیون نیاز دارید.

   پاسخ

تعقیب

  « دیدگاه های قدیمی تر

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  You have to agree to the comment policy.