دانشکده جوراب بافی

تفاوت دستگاه جوراب بافی مکانیکی و کامپیوتری

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-ky1jouht’ admin_preview_bg=”]

تفاوت دستگاه جوراب بافی مکانیکی و کامپیوتری

اگر بخواهم از تفاوت این دو دستگاه براتون بگم باید گفت این‌ها هیچ شباهتی به هم ندارند و خیلی تفاوت ها با هم دارند.

  1. بررسی از نظر کیفیت جوراب

اگر بخواهیم از نظر کیفیت بررسی کنیم جورابی که دستگاه کامپیوتری تولید میکنه خیلی بهتر از مکانیکی است.

تفاوت دستگاه مکانیکی و کامپیوتری

۲. بررسی از نظر زیبایی جوراب

دستگاه کامپیوتری بدلیل تکنولوژی بالایی که دارد هر طرحی روی جوراب میتواند پیاده کند و عملا محدودیت طرحی وجود ندارد و حتی عکس خودتون رو هم روی جوراب می‌توانید طراحی کنید. اما در دستگاه جوراب بافی مکانیکی طرح های خیلی ساده میتونید تولید کنید. عملا هیچ طرح خاصی نمیتونه بزنه.

۳. بررسی از نظر راحتی کار با دستگاه

کار کردن با دستگاه جوراب بافی کامپیوتری خیلی ساده است و خیلی سریع یاد میگیرید و چون این دستگاه روی اصول ساخته شده است تعمیرات آن بسیار آسان است. اما شما بخواهید دستگاه مکانیکی را تعمیر کنید کار حضرت فیل است.

۴. بررسی از نظر سرعت تولید

سرعت تولید جوراب در دستگاه های مکانیکی با کامپیوتری برابر است و تفاوتی در این زمینه ندارند.

۵. بررسی از نظر ضایعات و خرابی جوراب

دستگاه کامپیوتری ضایعات کمتری دارد و چون خرابی این دستگاه بسیار پایین است سرعت تولید شما اتوماتیک بیشتر از دستگاه مکانیکی میشود.

۶. بررسی از نظر فروش و بازاریابی جوراب

جوراب کامپیوتری چون زیبا و شیک است همیشه حاشیه سود بسیار بالاتری از جوراب مکانیکی دارد  و عمده فروش ها جوراب مکانیکی را میشناسند در نتیجه مفت خری میکنند.

۷. بررسی از نظر نیاز داشتن به پمپ باد

ابزارهای دستگاه جوراب بافی کامپیوتری پنوماتیک هستند و نیاز به پمپ باد دارند و شما باس یه پمپ ۲۵۰ لیتری بگیرید. پمپ باد آن هم معمولی است همان پمپ هایی که در آپاراتی ها استفاده میشود.

۸. بررسی از نظر طول عمر مفید

این دو دستگاه را به هیچ وجه نمیتوان از این دید بررسی کرد چون اصلا شبیه هم نیستند. مثل این میماند که بخواهید پژو را با فرغون مقایسه کنید. معلوم فرغون طول عمر بیشتری داره :))))

[/av_textblock]

[av_comments_list av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” alb_description=” id=” custom_class=” av_uid=”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *