دانشکده جوراب بافی

قیمت دستگاه جوراب بافی در همدان

آیا از همدان دستگاه جوراب‌بافی بخریم یا خیر؟

مرکز دستگاه جوراب بافی کامپیوتری تهران است، حال سوال اینجاست چرا از تهران بخریم؟؟

قبل از هر چیزی بگویم: از جایی دستگاه بخرید که خود فروشنده از دستگاه سر در بیاورد و متخصص باشد. جدیدا باب شده است هر فردی سرمایه مناسبی در دست دارد اقدام به واردات دستگاه جوراب بافی از چین می‌کند و متاسفانه چون سر رشته ای از تعمیرات ندارد وقتی شما از آنها دستگاه می‌خرید نمی‌توانند خدمات مناسبی را در زمینه تعمیرات ارائه دهند و اینگونه افراد نصب و راه اندازی دستگاه را به فنی کارهای سطح بازار می‌سپارند چندبار که با آنها تماس می‌کیرید برای رفع ایراد به شما خواهند گفت، برادر من شما دستگاه را از فلانی خریدید دستگاهت خراب شده به ایشون زنگ بزنید بنده وظیفه ای ندارم، اگر می‌خواهید من دستگاه شما را تعمیر کنم باید هزینه بپردازید.

خیلی از ایرادهای دستگاه پشت تلفن حل می‌شود

حال کافی است دستگاه را از کسی بخرید که به تعمیرات تسلط دارد، دستگاه ایراد پیدا کرد با یک تماس مشکلتان حل خواهد شد مگر این که واقعا ایراد بزرگی داشته باشید و امکان رفع ایراد پشت تلفن نباشد. خلاصه بگویم، برای ایرادهای جزئی هزینه نخواهید داد.

در همدان از کجا دستگاه بگیرم و چه قیمتی دارد؟

اولا هر دستگاهی ارزش خرید ندارد، اما قصد تهیه دستگاه از همدان دارید در کتاب زیر چندین فروشنده و وارد کننده دستگاه جوراب بافی چینی را در همدان و تهران معرفی کردیم و شماره تماس آن‌ها را درج نموده‌ایم. لطفا کتاب را مطالعه نمایید.

چه چیزهایی در کتاب گفته شده است؟

 1. در کتاب جوراب‌بافی فروشنده‌های دستگاه را معرفی کرده ایم.
 2. در مورد سود تولید جوراب و درآمد ماهانه کامل صحبت کردیم.
 3. مواد اولیه مانند نخ را گفته‌ایم از کجا بخرید تا ارزان باشد.
 4. سردوز، اتو، پمپ باد، مارکدوز را گفته‌ایم از کجا بخرید تا ارزان باشد.
 5. گفته ایم چه جورابی را تولید کنید که بیشترین سود را داشته باشید.
 6. به عبارتی هر چیزی که برای راه اندازی کارگاه جوراب‌بافی نیاز باشد را در ۱۳۰ صفحه گفته‌ایم تا ضرر نکنید. این کتاب PDF است و در موبایل یا کامپیوتر باید مطالعه نمایید.

کتاب جوراب‌بافی

2 دیدگاه در “قیمت دستگاه جوراب بافی در همدان

 1. سعید ماشینچی گفت:

  دستگاه جوراب بافی برای کار در منزل بیصدا یک نفری بتوانم کار کنم اتوماتیک باشد قیمت مناسب لطفاً اورجینال باشد خریدارم لطفاً قیمت مناسب بیدید من دیابت دارم ایثارگرام یک چشم نابینا شده است

  1. سلام و درود دوست عزیز ، لطفا کتابی که در سایت گذاشته ایم را مطالعه کنید، مراکز فروش دستگاه جوراب بافی کامپیوتری را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *