دانشکده جوراب بافی

معایب بزرگ جوراب بافی

۱۰ نکته و عیب جوراب بافی

  1. به دنبال یک شبه پول دار شدن نباشید

اگر بدنبال این هستید که با کمترین تلاش و زحمت سود خوبی کسب کنید اصلا سراغ کسب و کار تولیدی در ایران نباشید، تولید زحمت زیاد دارد، و باید صبور باشید.

۲. در محاسبات بر روی کاغذ سود شما بسیار بالا است

دوست من همانطور که در کتاب جوراب بافی هم گفتیم، اگر سود تولید جوراب را بر روی کاغد محاسبه کنید به نتیجه عچیبی خواهید رسید، شما با ۶ عدد دستگاه جوراب بافی کامپیوتری هم اندازه یک دندانپزشک درآمد خواهید داشت، اما واقعا اینگونه نیست، به عبارت بهتر در ۶ ماه اول شروع کسب و کار اینگونه نیست، بر روی کاغذ سود را هر چقدر لحاظ کردید آن را تقسیم بر ۳ کنید، اگر با این مبلغ جدید می‌توانید زنده بمانید حال وارد صنعت تولید جوراب شوید.

۳. در این صنعت قدیمی فکر نکنید

اگر با خودتان می‌گویید دو تا دستگاه می‌خرم و کار را شروع می‌کنم و پولدار خواهد شد، بیشتر فکر کنید، این صنعت نیاز به ایده، خلاقیت، مزیت رقابتی و تیم دارد، دیگر مثل ۲۰ سال پیش نیست که همه چیز سنتی انجام می‌شد و کافی بود شما دستگاه بخرید، مشتری التماس‌تان می‌کرد که جوراب به آن ها بفروشید.

برای فروش و بازاریابی باید بسیار تلاش کنید، نمی‌گویم فروش جوراب سخت است، بلکه بسیار هم آسان است، در این بازار خرابی تولید کننده جورابی نمی‌توانید پیدا کنید که بگوید بازار خراب است و از من جوراب را نمی‌خرند، بلکه همه بحث سر این است که چه کار کنینم تا جوراب را با حاشیه سود خوبی بفروشیم.

افزایش فروش جوراب 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *