در این نوشته تصمیم داریم تجربیات دوستان را  در زمینه فریب هایی که هنگام خرید دستگاه ، خرید نخ ، فروش جوراب عمده  و هر موردی که در صنعت تولید جوراب  خوردند را  بنویسیم ! اگر شما هم تجربه این چنینی دارید زیر همین نوشته کامنت بگذارید تا همه دوستان استفاده کنند.

بیایید کاری کنیم تا کسی در این صنعت نتونه از کسی سوء استفاده کنه!!  –  از آوردن اسم فردی به جد خود داری کنید!!!

آموزش جوراب بافی

تجربه اول:   دستگاهشو نفروخت

خدمت همه دوستان عارضم که،من با یه بنده خدایی که در شهر لتگاه همدان هست صحبت کردم تا یک دستگاه جوراب بافی کامپیوتری ازش بخرم.سر همه چیزش به تفاهم رسیدیم ، پنج شنبه گفتم که شنبه از تهران میام همدان تا باشما معامله کنم.ایشون هم پذیرفتند .
جمعه شب به زنگ زدم که آیا کارتخوان دارید تا بکشم به کارتت ایشون هم گفتن بله.آدرس دادن و امروز ساعت ۴ صبح با پدرم حرکت کردیم و رفتم روستای لتگاه در استان همدان.دستگاه رو دیدم و ازش بافت گرفتم تا اینکه اون بنده خدا گفت که پدرم و برادرم بهم اجازه فروش نکیدن.
با برادرشون حرف زدم برادرشون گفتن که بخدا ما اصلا قرار نبود اینو بفروشیم و داداشم سرخود این کار و کرده.
با پدرش هم حرف زدم و پدرش هم قبول نکردن.
در صورتی که این آقا پسر به من گفته بود که پدرم و برادرم گفتن که بفروش.
خلاصه این سه نفر اونجا باهم دیگه درگیریه لفظی هم داشتند،اما خب در نهایت به ما گفتن که ما فروشنده نیستیم.
خواستم اینو عرض کنم،گاهی اوقات انسان باید خودش رو بزاره جای طرف مقابل.خداییش توو این شرایط سرکار گذاشتن مردم خوب نیست.حدود ۷۰۰ کیلومتر رفتم و برگشتم.
منم واگذار کردم یه خدا.
خداییش اگر چیزی رو قصد فروشش رو ندارید و دو دل هستیند مردم رو اذیت نکنید .چون آدمایی مث من هستند که بهشون تا قیام قیامت مدیون خواهید بود.

تجربه دوم:  پول گرفت اما جوراب تحویلم نداد

با سلام خدمت دوستان عزیز . اعضا گروه توجه داشته باشید در گروه های تلگرامی برای خرید یا فروش جوراب و یا هر چیزی تا شناخت کافی از طرف فروشنده یا خریدار پیدا نکردید هیچ مبلغی واریز و هیچ جنسی ارسال نفرمایید متاسفانه چند نفر بابت خرید جوراب پول به حساب یه ادم بیشرف و حرومخوری واریز کردن که ادعا میکرده جوراب بافه متاسفانه دیگه جواب تلفن نمیده . به همین سادگی فریب خواهید خورد و چند صدهزارتومان ضرر خواهید کرد.

تجربه سوم:  پول میگیره نخ تحویل نمیده

دوستان گرامی تو این آشفته بازار نخ یک سری افراد تو جاهای مختلف نخ آگهی میکنند به قیمت پایین تر به این بهونه که مثلا کارگاه رو جم کردم و .. ( تو شیپور و دیوار و ..) متاسفانه چن تا از دوستان خوب ما هم مبالغی واریز کردن و گوشی طرف الان کلا خاموشه . (حتما از نزدیک جنس رو ببینید بعد بخرید )