دستگاه تولید شال و کلاه زمستانی + فیلم

همانطور که قبلا گفته شد دستگاه‌های جوراب بافی کامپیوتری فوق العاده هنرمند هستند و علاوه بر طرح جوراب‌ می‌توانید عکس خودتان را هم بر روی جوراب بافت کنید. یک شرکت چینی طی اقدامی هوشمندانه و جالب با اعمال تغییراتی جزئی بر روی دستگاه کامپیوتری و بزرگ کردن قسمت بافت آن که سیلندر نام دارد، توانسته است این دستگاه‌راه بگونه‌ای طراحی کند که بتواند شال و کلاه زمستانی طرح دار و بسیار شیک تولید کند.

این دستگاه قادر است طرح‌های زنگی و بسیار زیبا را همانند جوراب، بر روی این محصول پیاده کنید. با مکاتباتی که با این شرکت انجام شد قیمت آن حدودا ۱۰ هزار دلار اعلام شد ( قیمت دقیق ۹۶۰۰ دلار امریکا می‌باشد ).

این دستگاه اگر در ایران بدست فرد با سلیقه و البته بازار شناس بیوفتد می‌تواند در بازار کشورمان یکه‌تازی کنید، محصولاتی که می‌توان با آن تولید کرد عملا در ایران بی رقیب می‌باشد و تقریبا ۱۰۰% این نوع محصولات وارداتی می‌باشد و با قیمت دلاری که ما الآن در کشورمان داریم عملا واردات پوشاک از کشورهای خارجی توجیه علمی و اقتصادی خودش را از دست داده است و صنعت گران با می‌توانند از این پتانسیل ( و در دید دیگری بحران!) به نفع خودشان استفاده نمایند تا در حوزه صنعت نساجی تحولی به وجود آورند.

قیمت دستگاه‌ها مقداری بالا هستند و نیاز به سرمایه زیادی دارد در نتیجه اگر فردی همت کند و بتواند وارد صنعت تولید کلاه و شال گردن زمستانی شود عملا رقیبی نخواهد داشت که بازار را خراب کند و می‌تواند بازار ۸۰ میلیونی ایران و علاوه بر آن بازار چند صد میلیونی خاورمیانه را ازآن خودش سازد.

در زیر تصویر و همچنین ویدئوی این دستگاه‌ها را می‌توانید مشاهده نمایید:

دستگاه تولید شال و کلاه

سرعت تولید: 

این دستگاه قادر است در هر ۳ دقیقه یک عدد کلاه و در هر ۷ دقیقه یک عدد شال گردن تولید نماید.

تولید کلاه

دستگاه تولید شال گردن

پیج اینستاگرام شرکت دستگاه تولید کلاه و شال گردن زمستانی : (بر روی لینک زیر کلیک کنید)

https://www.instagram.com/hd_circular_hat_scarf_machine/

۲ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.